Aquapark Beroun recenze

4
Aktualizováno

Užít si vodní radovánky dosyta, to dnes už není žádný problém.

A rozhodně nemusíte jezdit k nejbližšímu rybníku a riskovat vyrážky nebo jiné zdravotní problémy, dnes už jsou v módě aquaparky, které najdete doslova v každém bývalém okresním městě.

Co takhle podívat se třeba na aquapark ve středočeském Berouně?

Pětadvacetimetrový bazén se šesti závodními drahami, to je jen začátek

aquapark-beroun-recenze Aquapark Beroun najdete v ulici Na Ostrově, podnik samotný nese název Tipsport Laguna.

Celková vodní plocha sahá skoro k sedmi stovkám metrů čtverečních, celková kapacita činí necelé dva tisíce návštěvníků za den.

Nechybí zde dojezdové bazény, dětský výukový bazén, Whirlpool a rekreační bazén plný atrakcí.

Stavba novodobého plaveckého areálu byla spuštěna v září 2005, již v devadesátých letech byl vypracován první projekt – samotná myšlenka plaveckého areálu v Berouně je pak ještě starší.

Najdete tu několik tobogánů, venkovní je dlouhý 78 metrů, zdvojená skluzavka má pak na délku patnáct metrů, takzvaný pneumatičkový tobogán „divoká voda“ nabízí 58 metrů rychlé adrenalinové jízdy.

Pro děti nechybí ani vodní hřib nebo skluzavka ve výukovém bazénu, najdete tu samozřejmě i restauraci a vůbec veškeré potřebné zázemí.

 Dvě sauny s odpočívárnou, masérna a solárium, je jako u dalších jiných aquaparků již naprostou samozřejmostí. K dispozici je i posilovna nebo možnost si zacvičit fitness ve skupině.

Jaká je zde otevírací doba? Do bazénu a páry se dostanete v pondělí mezi čtrnáctou a dvaadvacátou hodinou, od úterý neděle je otevřeno mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.

Tobogány a atrakce jsou k dispozici v pondělí mezi 14:00 a 21:30, od úterý do neděle od deseti ráno do půl desáté večer, totéž platí pro bistro.

Nepřehlédněte:  Aquapark Kladno [recenze]

Aquapark Beroun – ceny

Ve všední dny zaplatí dospělí za hodinu přesně stovku, o víkendech nebo svátcích si dvacet korun připlatí. Šestihodinová návštěva pak vyjde na 240, resp. 270 korun, pro seniory a držitele ISIC karty je zde sleva – za hodinu 80 / 90 korun, šest hodin si pak užijí tito návštěvníci za 180, resp. 200 korun.

Pouze plavecký bazén je pro dospělé přístupný za 55 / 75 korun na hodinu. Děti do patnácti let mají výrazné slevy, nenajdete tu ovšem v nabídce jinak celkem klasické „rodinné vstupné“.

VAŠE HODNOCENÍ

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo