Aquapark Kladno [recenze]

0
Aktualizováno

aquapark-kladno-recenze Naše země je doslova prodchnuta sítí aquaparků a nejinak je tomu i ve Středočeském kraji.

Jedna z možností, jak využít svůj volný čas, je i kladenský aquapark. Co vše nám nabídne, jaká je zde otevírací doba? A co ceny vstupného?

Pouhých pětadvacet kilometrů od Prahy, vedle jsou i další zajímavé atrakce

Kladenský aquapark je vzdálen 25 kilometrů od Prahy a nabízí vstřícnou otevírací dobu pro všechny zákazníky – otevřeno je totiž zpravidla do 21.45 hodin, otevřeno je v době letních prázdnin a státních svátků již od půl desáté (v pondělí od dvanácti, v sobotu a v neděli od devíti).

K dispozici je pětadvacetimetrový bazén pro kondiční plavání se šesti drahami, rekreační a dětský bazén, ale i celá řada atrakcí.

Na tomto místě jmenujme například divokou řeku a průplavovou jeskyni, stejně jako dva stometrové tobogány, jednu dvojitou skluzavku, parní kabinu či masážní bazén. Pro návštěvníky je ale připraven i spacebowl nebo dětský bazén s vodním chrličem ve tvaru kouzelného hříbku.


Vedle aquaparku se nachází restaurace Sleťák, k dispozici je i široké občerstvení, které je v provozu po celou otevírací dobu. Samozřejmostí je i připojení k Wi-Fi, stejně jako doplňkové služby (úschovna kol, možnost využít vysoušeč vlasů v šatně apod.).

Bezprostředně vedle se nachází i lesopark Lapák s cyklostezkami, atletický stadion a například trampolínový park, tudíž pro rodiny s dětmi se tu najde skutečně pestré vyžití.

A jak je to tu s ceníkem? Osoby starší patnácti let zaplatí za šedesát minut v bazénu 50 korun (po-pá, 13-15 hod.), o víkendech je pak cena na sedmdesáti korunách, o dvacet korun dráž pak vyjde dvouhodinová návštěva.

Pavilon vodních atrakcí a plavecký bazén znamená pro osobu nad 15 let padesát korun za hodinu a osmdesát korun za dvě hodiny (úterý-pátek, 9:30-13:00) a sto korun za hodinu (pondělí-pátek, 13:00-21:45).

Nepřehlédněte:  Aquapark Čestlice - recenze, zkušenosti a hodnocení

Děti do tří let mají vstup zdarma, na starší děti tu čekají slevy, které jsou ale možná nižší, než by se dalo původně očekávat.

VAŠE HODNOCENÍ

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo