Aquapark Kladno

0

aquapark-kladno-recenzeNaše země je doslova prodchnuta sítí aquaparků a nejinak je tomu i ve Středočeském kraji.

Jedna z možností, jak využít svůj volný čas, je i kladenský aquapark. Co vše nám nabídne, jaká je zde otevírací doba? A co ceny vstupného?

Pouhých pětadvacet kilometrů od Prahy, vedle jsou i další zajímavé atrakce

Kladenský aquapark je vzdálen 25 kilometrů od Prahy a nabízí vstřícnou otevírací dobu pro všechny zákazníky – otevřeno je totiž zpravidla do 21.45 hodin, otevřeno je v době letních prázdnin a státních svátků již od půl desáté (v pondělí od dvanácti, v sobotu a v neděli od devíti).

K dispozici je pětadvacetimetrový bazén pro kondiční plavání se šesti drahami, rekreační a dětský bazén, ale i celá řada atrakcí.

Na tomto místě jmenujme například divokou řeku a průplavovou jeskyni, stejně jako dva stometrové tobogány, jednu dvojitou skluzavku, parní kabinu či masážní bazén. Pro návštěvníky je ale připraven i spacebowl nebo dětský bazén s vodním chrličem ve tvaru kouzelného hříbku.


Vedle aquaparku se nachází restaurace Sleťák, k dispozici je i široké občerstvení, které je v provozu po celou otevírací dobu. Samozřejmostí je i připojení k Wi-Fi, stejně jako doplňkové služby (úschovna kol, možnost využít vysoušeč vlasů v šatně apod.).

Bezprostředně vedle se nachází i lesopark Lapák s cyklostezkami, atletický stadion a například trampolínový park, tudíž pro rodiny s dětmi se tu najde skutečně pestré vyžití.

A jak je to tu s ceníkem? Osoby starší patnácti let zaplatí za šedesát minut v bazénu 50 korun (po-pá, 13-15 hod.), o víkendech je pak cena na sedmdesáti korunách, o dvacet korun dráž pak vyjde dvouhodinová návštěva.

Pavilon vodních atrakcí a plavecký bazén znamená pro osobu nad 15 let padesát korun za hodinu a osmdesát korun za dvě hodiny (úterý-pátek, 9:30-13:00) a sto korun za hodinu (pondělí-pátek, 13:00-21:45).

Nepřehlédněte:  5 anglicko-českých slovníků na vaši letní dovolenou

Děti do tří let mají vstup zdarma, na starší děti tu čekají slevy, které jsou ale možná nižší, než by se dalo původně očekávat.

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password