Aquapark Kohoutovice [recenze]

0
Aktualizováno

aquapark-kohoutovice-recenze Užít si letní radovánky ve vodě a vyzkoušet nové atrakce v aquaparku? Celkem běžná realita všedního dne v mnoha českých městech.

Aquaparky už totiž nejsou jen v Praze, jeden najdete i v Brně – Kohoutovicích (ulice Chalabalova), okrajové části našeho druhého největšího města.

Kromě bazénů a tobogánů je zde i nezbytná sauna, zavítat sem mohou i ti, kteří si rádi čas od času také protáhnou svalstvo v posilovně.

Kdy je tu vlastně otevřeno? Otevírací doba je hodně příznivá

Co se otevíracích hodin týče, pro potenciální návštěvníky máme opravdu skvělou zprávu. Bazén je od pondělí do pátku otevřen od šesti ráno do půl desáté večer, o víkendu a o svátcích se pak otevření posouvá na osmou ranní.

Základní vstupné pro dospělou osobu na devadesátiminutovou návštěvu je sto korun, o víkendu a svátcích si pak zájemce připlatí desetikorunu.

Děti od šesti do čtrnácti let věku platí polovinu a mladší pěti let mají vstup zcela bezplatný.

Za tři a půl hodiny v aquaparku zaplatí dospělý člověk 225, resp. 240 korun, celodenní nebo rodinné vstupné bohužel není podle ceníku uvedeného na oficiálním webu možné (kromě sauny, zde je rodinná vstupenka pro až pět lidí na 1,5 hodiny za 270 korun).

Jaké tu najdeme nejzajímavější atrakce? Kromě parní sauny, perličkové lázně, tobogánu a divoké řeky je to třeba vodní hřib, který upoutá hlavně děti.

Pětadvacetimetrový krytý bazén s hloubkou až dva metry se šesti plaveckými drahami. Devadesátimetrový tobogán, klimatizovaná posilovna v horním patře celé budovy.

Možností je tu rozhodně dost, k dispozici je samozřejmě i Wi-Fi připojení, nezbytné občerstvení, ale i brouzdaliště pro děti nebo také krytá vířivka. Nově zde byl také otevřen střešní bazén, v případě pěkného počasí je zde otevřeno během letních týdnů mezi desátou a dvacátou hodinou.

Nepřehlédněte:  Aqualand Moravia Pasohlávky
VAŠE HODNOCENÍ

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo