Aquapark Kravaře [recenze]

0
Aktualizováno

Aquapark Kravaře Síť kvalitních aquaparků ovládla celou zemi, nejen v letních měsících si zde totiž užije celá rodina vodních radovánek, zábavy, ale také klidného odpočinku.

Jedním ze zajímavých míst, kam se mohou vydat milovníci vodních aktivit, je třeba aquapark v Kravařích. Právě zde je k dispozici pestrá směsice různých atrakcí, stejně tak i velký bar a restaurace. Kravařský aquapark je součástí sportovního komplexu Buly Aréna, hosté hotelu mají bezplatný vstup. A co tu najdeme zajímavého?

Atraktivní ceník i otevírací doba, pojďme si Kravaře představit

Aquapark Kravaře Kravaře, město nedaleko Opavy, rozhodně nabízí turistům zajímavé vyžití, najdou tu například barokní zámek, ale také možnost zahrát si golf. Na opačném kraji města je pak zmíněná Buly Aréna.

Vstupné do zdejšího aquaparku je pro návštěvníky hotelu zdarma, k dispozici je i badminton, basketbalové a fotbalové hřiště, bowling nebo fitness, stejně tak i ledová plocha, vše se dá snadno pronajmout i s partou přátel za rozumnou cenu. Pojďme se však vrátit k aquaparku…

Ten totiž nabízí návštěvníkům mimo jiné jeskyně s bublery, masážní lavice, chrliče vody a vodní děla, atraktivní Whirlpool a dva malé bazénky pro děti. Snad nejzajímavější atrakcí je zdejší pětašedesát metrů dlouhý tobogán, k dispozici jsou v prvním podlaží areálu také sauna a solárium.

Otevírací doba je během letních měsíců mezi desátou a jednadvacátou hodinou (ve středu jsou bazény přístupné už od sedmi, v sobotu a v neděli od osmi ráno).

Společná sauna je k dispozici o víkendu mezi 16. a 21. hodinou, lze ji ale objednat za tisíc korun na hodinu v provozní době aquaparku. Finská sauna, parní sauna a vířivka patří už dnes ke standardu v každém aquaparku, nejinak tomu je i v Kravařích u Opavy v Moravskoslezském kraji.

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Aquapark Vyškov recenze

1 komentář
  1. Jezdíme do aquaparku Kravaře už 10 let.ale kvalita je čím dál horší,nedovedu si představit,že by jsme tam měli být s ročním dítětem jako kdysi. 2009,to tam bylo příjemné teplo jak voda i vzduch,asi budeme radši jezdit do Olešne,tam je vždy příjemně,mrzí mně to jak jde kvalita dolů,nejsme sami co si začínají stěžovat……škoda

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo