Aquapark Liberec recenze

3

aquapark liberec Letní radovánky s příměsí adrenalinu, i o tom jsou dnešní aquaparky. Divoké řeky, dlouhé tobogány, ale i velkoplošné bazény pro chvíle odpočinku.

Aquapark Liberec (součást Centrum Babylon Liberec) přináší například celodenní časově neomezené vstupné pro děti do 100 cm výšky za dvacet korun, ale také romantické jeskyně, divokou řeku, vodotrysky a gejzíry či vodní masáže, nechybí ani sauna, římská pára nebo vodní hrad. Zkrátka a dobře, zábava pro všechny generace.

Je zde například jedno z největších wellness center v ČR

Wellness centrum, které po rekonstrukci zaujímá plochu více než tisíc metrů čtverečních, v krytém aquaparku je více než 900 kubíků vody, jde o jeden z největších vodních parků v ČR i v Evropě.Zaujme tu nejen mořský svět s chobotnicí, která si urputně střeží své zlaté tajemství. Třikrát denně tu například probíhá laser show, která dopoledne přinese legraci pro nejmenší, večer zase poněkud dramatičtější představení.

aquapark liberec V případě, že bude venku hezky, je během letních prázdnin připravena i velká terasa s výhledem na celý Liberec, kde se mohou návštěvníci aquaparku nerušeně opalovat a užívat si prázdninovou pohodu.

Čtveřice tobogánů, whirlpooly v jeskyních a nezbytné bary s občerstvením, na své si v Liberci přijde snad každý návštěvník. Teplota v bazénech se podle oficiálních údajů pohybuje v příjemných hodnotách, a sice 27 až 30 stupňů Celsia.

Návštěvníkům, kteří chtějí hlavně odpočívat, je určena relaxační zahrada plná houpacích sítí a lehátek.

Adresa? Nitranská 1, Liberec. 700 metrů čtverečních pro každého, kdo si rád užije vodu a s ní spojené radovánky.

Otevírací doba je celoročně od neděle do čtvrtka 10 až 21 hod., v pátek a v sobotu je večer otevřeno do dvaadvaceti hodin. Celodenní vstupné osob nad 140 cm výšky je od pondělí do čtvrtka 350 korun, od pátku do neděle nebo ve státní svátek vyjde vstupenka ještě o čtyřicet korun dráž.

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo