Aquapark Olešná Frýdek

1

Aquapark Olešná FrýdekKdo by nezašel alespoň čas od času do aquaparku? Radost ve vodě, odpočinek, vířivá vana nebo sauna, plavání v rozlehlém bazénu nebo obrovský tobogán – a tím samozřejmě výčet ještě zdaleka nekončí. Protože je u nás aquaparků opravdu hodně, snad ani nevíme, do kterého zavítat jako první. Zajímavou volbou pak jistě bude Aquapark Olešná Frýdek, nacházející se ve velmi klidné části Ostravska.

K dispozici je zde samozřejmě jak letní, tak krytý aquapark

Pro návštěvníky je připraven letní i krytý aquapark, saunový svět, ale nedaleko aquaparku je i hřiště na badminton, střelnice nebo sportovní areál Chlebovice, určený pro vášnivé tenisty.

Do aquaparku se můžete vydat jak autem, tak i autobusem, pěšky se dostanete z centra města zhruba za dvacet minut.Na webu se také vždy dozvíte aktuální informace o teplotě vody i počtu návštěvníků, kteří si tu zrovna užívají bazénů, whirlpoolu nebo třeba sauny.

V letním aquaparku je otevřeno podle aktuálního měsíce, v květnu 10-18 hod., v červnu 9-19 hod., přes prázdniny 9-21 hod. a v září od deseti dopoledne do šesti večer.

Video

Krytý aquapark je otevřen v pondělí mezi dvanáctou a jednadvacátou hodinou, od úterý do pátku od deseti do jednadvaceti hodin a o víkendu nebo ve svátek „od devíti do devíti“.

Ceník je tu skutečně mimořádně příjemný

Aquapark Olešná FrýdekZa celodenní vstupné zaplatí dospělý 120 korun, zvýhodněné vstupné je o třicet korun levnější. Rodinné vstupné na celý den pro dva rodiče a dvě děti činí 340 Kč.

V krytém aquaparku se platí jednorázové vstupné – 90 minut za 130 korun (zvýhodněné 100 korun), cena platí od pondělí do pátku, o víkendu a ve svátek je tu dráž (170 / 130 korun za hodinu a půl návštěvy).

Vstupné do saunového světa je 270, resp. 205 korun za tři hodiny, otevřeno je tu od pondělí do čtvrtka mezi čtrnáctou a jednadvacátou hodinou, v pátek, o víkendu a svátcích se otevírací doba prodlužuje o dvě hodiny, otevřeno je zde již v poledne.

Nepřehlédněte:  Biorezonance zkušenosti

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password