Aquapark Pardubice recenze

1

Aquapark Pardubice recenze Každé větší české město má svůj aquapark, v posledních letech jich vyrostlo na mapě hned několik a rozhodně se neplánuje, že by expanze měla končit. Svůj moderní aquapark mají už nějakou dobu také Pardubice. Město perníku nabízí největší aquacentrum ve východočeském regionu, padesátimetrový bazén, saunu, wellness a plaveckou školu pro děti a dorost. Vyberte si podle svého gusta…

Otevírací doba je skutečně více než příjemná

Kdy je tu otevřeno?

Padesátimetrový bazén je k dispozici návštěvníkům od pondělí do pátku od 6:00 do 21:45, o víkendu a svátcích se otevírací doba bazénu posouvá na desátou hodinu. Wellness pak funguje od dvanácti ve všední den a od deseti o víkendu a svátcích.

K dispozici je pak i bistro nebo takzvané „mokré bistro“ (zkrátka – může se sem v plavkách 😊 ), o občerstvení nebo zábavu tu nouze rozhodně nebude. K dispozici je i letní pláž, přístupná během prázdninových měsíců denně od půl desáté dopoledne do půl osmé večer.

 

 

Mezi zdejší nejzajímavější atrakce se řadí kromě prostorného padesátimetrového plaveckého bazénu ještě například divoká řeka, určená návštěvníkům starším šesti let, ale také člunový tobogán a divoká troj-skluzavka dlouhá úctyhodných čtyřiatřicet metrů.

Zmínit musíme i horolezeckou stěnu a skokanský bazén, pro děti do tří let je připraveno brouzdaliště. Samozřejmostí jsou i dvě vířivky a možnost vyzkoušet v úterý a ve čtvrtek večer takzvaný aquaerobic.

Aquapark Pardubice recenze Cenová hladina vstupů je poměrně dost ucházející, v pracovních dnech činí základní vstupné sedmdesát korun na hodinu, celodenní pak vyjde na 125 korun. Rodinné vstupné je 170 korun na hodinu nebo 270 na celý den (platí pro bazén a fitness). Pokud chcete navštívit také aquapark je hodina vstupného pro rodinu 270 korun, celodenní vstupné pak vyjde 530. Jednotlivec zaplatí 120, resp. 230 korun. Ceny jsou oproti jiným aquaparkům poměrně nízké, pokud tedy bydlíte nedaleko Pardubic, byla by škoda sem nezavítat…

Nepřehlédněte:  Aquapark Uherské Hradiště recenze
VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo