Aquapark Uherské Hradiště recenze

-1
Aktualizováno

aquapark-uherske-hradiste Restaurace, wellness centrum, letní areál, ale i rozsáhlé vnitřní prostory. Další z českých aquaparků, které můžete navštěvovat klidně i celoročně.

Otevírací doba Aquaparku v Uherském Hradišti je různorodá, letní areál je otevřen mezi desátou a osmnáctou hodinou každý den v týdnu, wellness centrum je v provozu mezi 14:00 a 21:30, zábavní bazén, tobogány, plavecký a výukový bazén pak přivítají společně návštěvníky mezi osmou ranní a půl desátou večerní.

Jednoduchá rezervace, pro předplatitele jsou zde zajímavější podmínky

Skrze webkamery si můžete ověřit, jak to aktuálně v aquaparku vypadá, samozřejmostí je i pečlivé zpravodajství s aktuálními teplotami. A jaké jsou ceny vstupného?

V podstatě mírné, ale pod podmínkou, že tu nebudete chtít strávit celý den. V opačném případě se návštěva docela prodraží. Pojďme si tedy sdělit konkrétní cifry…

Ceník Aquaparku Uherské Hradiště

Jednorázové vstupné dospělé osoby na hodinu je šedesát korun, na 120 minut stokoruna.

Pro rodinu s dvěma dětmi je jednorázové vstupné na hodinu 170 korun, čísla platí pro plavecký a výukový bazén.

Pokud jde o zábavní bazén, zaplatí rodina s dvěma dětmi za hodinu 290 korun, celodenní vstupenka vyjde prakticky na tisícovku.

Celodenní vstupenka právě sem pro jednu osobu rovná se 340 korun. Jistě, levněji než v Praze, ale přeci jen – cenovka je v těchto případech docela vysoká.

Pokud si chcete vyrazit do wellness centra, rodinné vstupné činí 990 korun, základní vstupné pro jednu osobu na dvě hodiny pak 220 Kč.

Děti do 110 centimetrů výšky tu mají vstup zdarma, slev se dočkají děti do 150 centimetrů výšky, senioři nad 65 let a studenti, kteří se prokáží platným dokladem o studiu.

Je možné využít i elektronickou peněženku, pro abonenty (předplatitele) vyjde pak vstupné podstatně levněji.

Nepřehlédněte:  Invia dovolená [recenze] - zájezdy, last minute, zkušenosti a diskuze

Kontakty:

http://www.aquapark-uh.cz/

info@aquapark-uh.cz

Otevírací doba
pondělí 8–21:30
úterý 8–21:30
středa 8–21:30
čtvrtek 8–21:30
pátek 8–21:30
sobota 8–21:30
neděle 8–21:30

VAŠE HODNOCENÍ

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo