Aquapark Vyškov recenze

-1
Aktualizováno

plavecky-bazen-vyskov-aquapark Strávit léto u vody? Kvůli tomu už nemusíte jezdit k moři, v naší zemi je velmi hustá síť různých aquaparků, z nichž některé mají skutečně špičkové evropské parametry.

Zajímavá může být i návštěva aquaparku ve Vyškově, co všechno pro milovníky vodních radovánek toto jihomoravské město nabízí?

Pětadvacetimetrový bazén, hodně atrakcí nejen pro malé návštěvníky

K dispozici je během sezony letní plavecký areál, krytý plavecký areál a například i vířivá vana nebo parní sauna. Otevírací doba? Po celý týden od osmi do dvaceti hodin s tím, že v úterý a ve středu je mezi osmou a dvanáctou hodinou obsazena vířivka.

Otevírací doba:

  • pondělí 8–20
  • úterý 8–20
  • středa 8–20
  • čtvrtek 8–20
  • pátek 8–20
  • sobota 8–20
  • neděle 8–20

Samozřejmostí je uzavření letního plaveckého areálu v době nepřízně počasí, s tím se ale samozřejmě musí počítat.
Ceník? Musíte si hlídat čas, ohled se také bere na víkendy a svátky.

Například, od pondělí do pátku při příchodu před patnáctou hodinou zaplatí dospělí za hodinu šedesát korun, po patnácté hodině si deset korun připlatí a o víkendech je bude hodina stát už osmdesát Kč. Děti do šesti let nemají vstup zdarma, ale platí snížené vstupné bez ohledu na čas, které činí vždy 25 korun.

Rodinná sleva na vstupné činí deset procent při pobytu do dvou hodin, při delším už pak 15 nebo 20 procent. Podmínkou je minimálně jedno dítě mladší šesti let.

Nabízí se i možnost předplacení permanentní vstupenky, se kterou bude vstupné levnější – například dospělý člověk za hodinu vstupu (do 18 hod.) zaplatí jen 42 korun, o víkendech pak 60 Kč.

Další kontakty a info:

Nepřehlédněte:  Hotel Panorama Blansko [recenze]

V letním areálu, který má hodinovou kapacitu 1800 osob, je k dispozici návštěvníkům devadesátimetrový tobogán a vyhřívaný bazén s rozměry 50 x 21 metrů.

Specialitou pro dobrodružné povahy je divoká řeka, nabízí se i možnost využít hřiště na plážový volejbal nebo stolní tenis. V krytém plaveckém areálu je kromě zmíněné vířivky i dětské brouzdaliště, pětadvacetimetrový bazén nebo parní sauna.

Máte zkušenosti s aquaparkem ve Vyškově? Přidejte vaše recenze dolů do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo