Articulatio Pro recenze

7
Aktualizováno

Bolesti kloubů, omezenější pohyb, stále postupující problémy. Ano, to vše patří k podzimu života, ale jsou tu různé metody, jak od takového nepohodlí trochu ulehčit.

Jedním z produktů, které údajně mají fungovat na jedničku, je doplněk Articulatio Pro, tablety se stoprocentním přírodním původem. Co o nich můžeme říci?

Articulatio Pro recenze Articulario Pro – složení přípravku na klouby

Několik přírodních složek, mimo jiné i kopřiva a přeslička

Trumfy lidového léčitelství, to vše pěkně v jednom. Přeslička, violka, kopřiva, Maca a pampeliška. Samozřejmě, vše v kombinaci dokáže udělat určitou práci a zmírnit zánětlivé procesy v kloubech, ale nejde o zázračnou pilulku, po které budete běhat jako srna a už nikdy nebude zapotřebí lékařské pomoci.

Například kopřiva obsahuje značné množství minerálních látek v přirozené formě, výtažky z ní tudíž podpoří kromě kostí vlastně celé tělo.

To, že bylinky pomáhají, jistě není nic nového pod sluncem. Tato skutečnost je známa lidstvu už tisíce let. Otázkou je, jak zaberou právě v této oblasti bez další podpory – tedy bez konzultace s lékařem, změně stravování i bez přiměřených sportovních aktivit.

Bylinky totiž dokáží výrazně pomoci s léčbou kašle nebo zánětu průdušek, onemocnění kostí je ale vždy dlouhodobá záležitost a často se musí přistoupit dokonce ke kloubním náhradám.

Měsíc užívání tobolek určitě nezpůsobí žádný zázrak.

Když se navíc podíváme na recenze Articulatio Pro napříč světem tuzemského internetu, kromě oficiálních stránek produktu se nedočkáme zrovna příznivých zpráv.

Informace o firmě, která tento doplněk výživy uvedla na trh, dokonce úplně chybějí – a už jen to samo o sobě budí nedůvěru, že? Dokonce se objevují zprávy od dlouhodobých uživatelů, kterým kapsle vůbec na bolesti kloubů nepomohly.

Podobné přípravky na klouby, které nefungují:

Nepřehlédněte:  Colafit na klouby [recenze]

Když si k tomu připočteme i fakt, že měsíční dávka Articulatio Pro vyjde na zhruba tisícikorunu, máme vlastně jasno…

VAŠE HODNOCENÍ

17 Comments
 1. Paní Janka, Articulatio Pro není v registru bezpečných doplňku,měla jste se podívat na stránky Státní ústav pro kontrolu léčiv,kde je psáno,že tento doplněk nemá co dělat na trhu. Já ho koupila za 1.349 Kč a když jsem zjistila,že je nelegálně prodávaný,vrátila jsem zpět dodavateli do Warszawy – Global group c/o Reverse Logistic ul. Chłodna 64… 00-872 Warszawa. Posílala jsem baliček s dodejkou,abych měla potvrzeno,že byl doručen. Po dvou a půl měsících mi byly vrácený peníze na účet. Což je chvályhodné. :-)

 2. Jak jsem prošel článek na produkt ARTICULATIO PRO tak se tam píše,jak tablety ničí tělo atd.Tak jsou to tablety a nebo mast?Ten zdroj píše o masti.

 3. nechte si napsat Flexove je to lek a zadny doplněk stravy – poijistovna ma to prispiva a zabira to

 4. Bohužel jsem prozřel příliš pozdě. Chtěl jsem zlepšit manželčino zdraví a tak jsem jí objednal jedno balení tohoto přípravku, aby se jí ulevilo od nesnesitelné bolesti kolen. Na zásilku teprve čekám, ale zklamání ji předešlo. Ještě než jsem narazil na tuto internetovou stránku, ozvali se mi dodavatelé přípravku a zkoušeli mne přesvědčit, že objednaná jedna kúra manželce nepomůže a že si mám koupit větší množství. Přesvědčovali mne telefonicky s nějakým hlase v pozadí, který překládal mou češtinu neodbytnému přesvědčovateli. V ten okamžik už jsem věděl, že své manželce nepomohu a že se bavím s dalšími internetovými šmejdy. Bohužel, zásilku už mám předplacenou, takže jsem ji nemohl zrušit a tak mohu platbu pouze zařadit do ztrát. V tomto okamžiku jsem přesvědčovateli sdělil, že už nemámčas poslouchat jeho přesvědčování a položil jsem mu telefon. Myslím, že takové prevíty, co se snaží vydělat na zdravotních problémech – většinou seniorů – nepoctivým a podvodným způsobem, by měli dávat doživotně na samotku o chlebu a vodě.

  • No,já myslím,že podvedených je hodně. Bohužel i já patřím mezi ně. Objednala jsem si Flexa Plus New D3 Small a poslali mi Articulatio Pro New. Za hodně peněz. Až další den,jsem zjistila,že tento doplněk je nelegální a nesplňuje požadavky v souladu s registrační dokumentací a nesmí být na trhu. To jsem se dočetla na stránkách – Státní ústav pro kontrolu léčiv- oddělení dozoru nad reklamou. Podvodnici přesto prodávají beztrestně tento „zázračný lék“ na klouby i nadále.

 5. … a hlavně se spolehněte na deklarované vrácení peněz :-)

 6. POZOR – podvodnící!

 7. Pred zhruba 6 lety v Cechach byla v mediich vlacena afera s tzv. polskymy syntetickymi drogami. Prodavaly se v tzv. Amsterdam shopech. Pote tyto nove drogy byly pridany na seznam zakazanych latek a jedu a nekolik lidi bylo za jejich pozdejsi prodej odsouzeno k delsimu vezeni. Napadlo me (ale neni to nicim podlozene), jestli nekdo z byvalych dealeru techto puvodne legalnich drog se nepotreboval zbavit starych zasob, ta aby na tom vydelal a nezavreli ho.

 8. Odpovědět
  štempecova Irena před 2017/10/12

  já jsem taky naletěla a koupila jsem si ne jednu ale tři krabičky vůbec to nepomáhá bohužel se ani nedá odvolat nemají na sebe žádný kontakt, já žádný nenašla proto píši všem kdo by si chtěl koupit tento přípravek nebrat radši to prohyřte ale od toho ruce dejte co nejdál všechno jsou to jen vyžírkové co chtějí zbohatnout na bolesti druhých doufám že se nenecháte napálit

 9. Odpovědět
  Marie Dřízhalová před 2017/10/06

  Mám problémy s klouby a artritidou. Co už jsem se nakoupila léků v českých lékárnách : Kamzíků a Kolagenu a Condrosulfu a mohla bych jmenovat dál…vše stálo nemalé peníze a finančně mohou konkurovat ceně tablet Articulatio Pro. Jsou lidé , kteří jsou s ArticulatioPro spokojeni, /píší to/,pokud nejsou taky podvodníky. ?? Možná, že to za vyzkoušení stojí….. když ty z české lékárny nepomáhají a zaplatíte za ně taky spoustu peněz, protože zdravotní pojišťovna tuto léčbu nepodporuje. Nestojí to k zamyšlení? Žádný lék není absolutně pro každého jedince, takže s nějakým zklamáním se musí „sem tam“ i počítat. / jen mě zaráží , že je to zase z Polska/. Nicméně vyzkouším to. ) Marie.

  • Marie Dřízhalová,Nekupovat !!! …další zlodějina a podvod na zoufalé ,nemocné lidi. Ty pochvalné reakce,co jsou uvedené pod zázračným lékem Articulatio Pro new,nebo Flexa Plus jsou vymyšlené od neexistujících lidí,aby to vypadalo věrohodně. Koupíte jedno balení,nepomůže a budou Vám nabízet další a další. Zřejmě jste neviděla reportář Černé ovce,kauza- Slevový kupon. Píšu to z vlastní zkušenosti.

  • Odpovědět
   štempecova Irena před 2017/10/12

   nekupovat vyhozené peníze

 10. Vyzkoušel jsem 60 kapslí Articulatio Pro New, čekal jsem slibované zlepšení stavu kolen, ale nic se nedostavilo, je to jen podvod, který pomáhá jen prodejcům..!! V žádném případě nedoporučuji !!

 11. Docela dost mě bolí klouby, už pěknou řádku let. Taky mi bude už skoro osmdesát. Dodnes si vyčítám, že jsem na něco podobného skočila. Ale je pravdou, že šlo o ponaučení jen za pár stovek. Kdyby tak šlo v životě všechno, ušetřila jsem se mnoha problémů, takže Articulatio není to nejhorší, co mě potkalo. Nicméně nemůžu doporučit. Klouby bolí dál, a dokonce mi přišlo, že po tomto zázračném léku pobolívají ještě víc…

 12. ARTICULATIO PRO – nabízím 60 kapslí (58 – dvě jsem již použila, ale mám alergickou reakci – zčervenání pokožky) za cenu 600,-Kč

  • Odpovědět
   Marie Dřízhalová před 2017/10/06

   Mám problémy s klouby a artritidou. Co už jsem se nakoupila léků v českých lékárnách : Kamzíků a Kolagenu a Condrosulfu a mohla bych jmenovat dál…vše stálo nemalé peníze a finančně mohou konkurovat ceně tablet Articulatio Pro. Jsou lidé , kteří jsou s ArticulatioPro spokojeni, /píší to/,pokud nejsou taky podvodníky. ?? Možná, že to za vyzkoušení stojí….. když ty z české lékárny nepomáhají a zaplatíte za ně taky spoustu peněz, protože zdravotní pojišťovna tuto léčbu nepodporuje. Nestojí to k zamyšlení? Žádný lék není absolutně pro každého jedince, takže s nějakým zklamáním se musí „sem tam“ i počítat. / jen mě zaráží , že je to zase z Polska/. Nicméně vyzkouším to. ) Marie.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo