Artrotok recenze

0
Aktualizováno

Artróza se dá vyřešit pouhým krémem? Zní to samozřejmě trochu utopicky, ale stále se najdou mnozí, kteří jsou ochotni uvěřit – a koupit si zázračný gel zvaný Artrotok.

Má odstranit bolest a zánět, a to už během příštích pár dnů. Je to vůbec možné? Samozřejmě, otázka k diskuzi. Jaké je vůbec složení tohoto přípravku? A kolik stojí jedno balení v obchodě? A v neposlední řadě, pro koho by měl být vhodný?

Klouby nesou velkou zátěž, jsou po operaci nebo opotřebované sportem?

artrotok-recenze Artrotok by měl být určen nejen pro starší osoby, jejichž klouby už jsou v každém případě v horším stavu než v mládí.

Hodit by se podle výrobce měl i aktivním sportovcům nebo prostě lidem, kteří hodně zatěžují z různých důvodů své klouby, například v zaměstnání.

Platí to i pro lidi s nadváhou či dokonce obezitou, každé kilo navíc totiž dost zatěžuje klouby, a pokud tento stav trvá dlouhé roky, na kvalitě tělesné schránky se to bohužel hodně podepíše. Určen je i těm, kteří mají sedavé zaměstnání a moc se proto nehýbou.

Z čeho všeho se vlastně Artrotok skládá?

Výtažek z listů šalvěje působí protizánětlivě, zklidňuje svaly a zmenšuje bolestivé otoky.

Mezi další látky, které má tato mast obsahovat, se řadí třeba chondroitin a glukosamin.

Vynikají protizánětlivými vlastnostmi, pomáhají předejít poškozením kloubů a společně zlepšují výrazným tempem i pooperační stavy. Jako u mnoha dalších mastí, i zde je příměs nezbytné vazelíny, ta zjemní a ochrání kůži.

Artrotok by se měl užívat dvakrát denně, léčí údajně kromě artritidy a otoků i modřiny, nevýhodou je ale v každém případě jeho vysoká cena.

Tisícikoruna za tubu? A je to vůbec reálné? Ano, podívejte se sami na oficiální stránky výrobce. Ten navíc slibuje, že maximálně do čtyřiceti dnů by se měl dostavit výraznější efekt užívání. Nechme se překvapit…

Nepřehlédněte:  Lovegra recenze a účinky

Máte s přípravkem Artrotok zkušenosti? Přidejte je do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo