Artrotok recenze

0

Artróza se dá vyřešit pouhým krémem? Zní to samozřejmě trochu utopicky, ale stále se najdou mnozí, kteří jsou ochotni uvěřit – a koupit si zázračný gel zvaný Artrotok.

Má odstranit bolest a zánět, a to už během příštích pár dnů. Je to vůbec možné? Samozřejmě, otázka k diskuzi. Jaké je vůbec složení tohoto přípravku? A kolik stojí jedno balení v obchodě? A v neposlední řadě, pro koho by měl být vhodný?

Klouby nesou velkou zátěž, jsou po operaci nebo opotřebované sportem?

artrotok-recenzeArtrotok by měl být určen nejen pro starší osoby, jejichž klouby už jsou v každém případě v horším stavu než v mládí.

Hodit by se podle výrobce měl i aktivním sportovcům nebo prostě lidem, kteří hodně zatěžují z různých důvodů své klouby, například v zaměstnání.

Platí to i pro lidi s nadváhou či dokonce obezitou, každé kilo navíc totiž dost zatěžuje klouby, a pokud tento stav trvá dlouhé roky, na kvalitě tělesné schránky se to bohužel hodně podepíše. Určen je i těm, kteří mají sedavé zaměstnání a moc se proto nehýbou.

Z čeho všeho se vlastně Artrotok skládá?

Výtažek z listů šalvěje působí protizánětlivě, zklidňuje svaly a zmenšuje bolestivé otoky.

Mezi další látky, které má tato mast obsahovat, se řadí třeba chondroitin a glukosamin.

Vynikají protizánětlivými vlastnostmi, pomáhají předejít poškozením kloubů a společně zlepšují výrazným tempem i pooperační stavy. Jako u mnoha dalších mastí, i zde je příměs nezbytné vazelíny, ta zjemní a ochrání kůži.

Artrotok by se měl užívat dvakrát denně, léčí údajně kromě artritidy a otoků i modřiny, nevýhodou je ale v každém případě jeho vysoká cena.

Tisícikoruna za tubu? A je to vůbec reálné? Ano, podívejte se sami na oficiální stránky výrobce. Ten navíc slibuje, že maximálně do čtyřiceti dnů by se měl dostavit výraznější efekt užívání. Nechme se překvapit…

Nepřehlédněte:  Kotvičník zemní

Máte s přípravkem Artrotok zkušenosti? Přidejte je do diskuze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo