Asami – sérum a sprej na vlasy

0

asami-hair-growth-recenzeJak zabránit vlasům padat? Běžný vlas žije i několik let, než se oddělí od našeho těla a brzy se vyklube z folikulu nový.

Někdy je ale tento proces narušen – buď geny, ale také stresovými chvilkami nebo špatným jídelníčkem.

Řídnoucí vlasy a u pánů dokonce i nepříjemné kolečko nebo kouty.

Jedním z produktů, které mají napravit tento stav věcí, je třeba Asami sérum na vlasy. Funguje vůbec? Má alespoň částečný efekt? Jak jej vlastně hodnotí uživatelé?

Stimulace vlasových kořínků přírodou

Řešením takzvané androgenní alopecie je prostě transplantace vlasů. Ale už před tím se mnoho lidí snaží problém řešit různými vlasovými vodami, krémy, speciálními masážemi a tak podobně.

Sérum na vlasy Asami je na trhu už šest let, obsahuje různé přírodní složky, které by měly pomoci nejen na vypadávání vlasů.

Základní složkou je ricinový olej, staletími prověřená lidová medicína nejen na hebčí pokožku, ale i na slabší a lámavější vlasy nebo také hojení jizev.

Tato přísada tedy není v přípravku na vlasy Asami od věci. Co tu máme dál? Všehoj asijský je u nás poměrně neznámá bylina, ale může být hodně efektivní.

Podběl léčivý ale určitě každý zná a je možné si jej natrhat i během procházky lesní cestou. Nezbytné vitamíny a minerály nakonec, to je jistě další plus.

Asami Hair Growth – recenze a zkušenosti

Nevýhody u séra na vlasy Asami však určitě jsou. Na tuzemských webech se o spreji Asami dozvíte málo – a objednat jej v rámci hair-growth-serum-pripravek-na-vlasyČR de facto ani nemůžete.

Pro evropský trh také této sérum nikdo přímo neschválil, nevýhodou je i vyšší cenovka. Co takhle si raději sérum proti padání vlasů vyrobit doma?

Stačí lichořeřišnice, mateřídouška a alkohol, macerát si pak vmasírovat do pokožky hlavy a brzy je vidět alespoň nějaký efekt.

Nepřehlédněte:  Sušička prádla recenze

Podobně pomůže mandlový či jojobový olej, není důvod si pořizovat ze zahraničí něco, o čem ani nemůžete stoprocentně vědět, že zafunguje – české bylinky jsou osvědčenější.

A co vy, máte už s přípravkem na vlasy Asami Hair Growth zkušenosti? Přijdete vaše recenze a hodnocení do diskuze

1 Comment
  1. Používal jsem Asami pravidelně půl roku a to chmíří co na pleši vyrostlo za tu cenu nestojí :-(

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password