Audisin Maxi Ear Sound [recenze]

1
Aktualizováno

naslouchatko-audisin-maxi-ear Lepší sluch? Jistě, co by za něj někteří senioři dali. Samozřejmě, tonoucí se stébla chytá, a to platí i pro podobné případy. Asistent sluchu Audisin Maxi Ear Sound je jedním z výrobků, které je třeba obejít ve vlastním zájmu obloukem – jde o další nelegální zboží, u kterého vlastně ani nevíte, odkud pochází.

Špatná zkušenost jeho uživatelů by měla posloužit jako varování, jiné obrany zřejmě není. Dojemné a líbivě znějící story, jak potěšila vnučka své prarodiče, je lepší prostě ignorovat.

Asistent sluchu Audisin maxi ear sound

Projděte si online lékárny, zajděte na kamennou pobočku. Nikdy se nedozvíte nic o Audisinu Maxi Ear Sound, protože nejde o produkt, který by měl prokázanou účinnost na lidské zdraví a dal se tak nazvat v tomto směru pomůckou.

Lékař, který jej doporučuje, ostatně vůbec neexistuje – podobný výmysl však často zabere a na podobnou vějičku se bohužel úspěšně nachytají stovky lidí.

Kde lze koupit naslouchátko Audisin a za kolik?

Co všechno slibuje Audisin Maxi Ear Sound? Například, okamžitě zvýší sluch až o padesát procent, to platí i pro šepot a velmi nízké tóny, současně má pomoci s problémy s usnutím nebo bolestmi hlavy.

Ztráta sluchu (i částečná) je samozřejmě mimořádně nepříjemná, musíme ale vzít v potaz, že léčba je v podobném případě o něčem jiném než nasazením zázračného sluchátka, které patří snad jen do říše pohádek.

Ověřte si dostupná fakta, budete mít hned jasněji. Sedmkrát přesnější a třikrát rychlejší zachytávání zvukových vln? Využití poznatků ze světa kosmonautiky? A cenová hladina v rozmezí neuvěřitelných dvou až tří tisíc korun?

Pokud kývnete, dostanete bezcenný výrobek, který bude navíc hodně drahý. Nekupujte výrobky, u kterých neznáte místo původu, stejně jako jejich distributora.

Nepřehlédněte:  Krabičkové diety zkušenosti

Vrátit podobné bezcenné zmetky je pak nemožné – a soud nemá smysl, táhl by se léta a vlastně ani s jistotou nevíte, koho přesně žalovat…

Další recenze na Audisin Maxi Ear:

Audisin Maxi Ear Sound vás rozzuří, ale…

Máte zkušenosti s naslouchátkem Audisin Maxi Ear Sound? Přidejte vaše recenze dolů do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

16 komentářů
 1. Varování o jiném šmejdovi.
  Nekoupila jsem si přímo toto, ale na inzerát v čas. Zdraví jsem si objednala makro-molekulární formuli /kapičky , po kterých by se měl zlepšit sluch/ za výhodných 790 Kč. Dnes kapičky přišly a tam píší, že to je na pročištění zvukovodu /1. etapa/a musím si ještě objednat další dvě etapy za pouhých 3.598 Kč, aby jsem dosáhla kýženého výsledku. Klamavá reklama jako Brno /to se u nás tak říká./

 2. Bohužel jsem nejdříve nečetl tyto recenze a naslouchátko i s olejem koupil Přestalo fungovat nastavení hlasitosti a tak jsem pátral po servisu či adresa,kam nefunkční výrobek zaslat,ale marně.A navíc není kam se odvolat.Napříště nedůvěřovat,ale prověřovat.Něco podobného bylo s nabídkou angličtiny,kde jsem byl vybrán do užšího kruhu i s ukázkami lexí.Po konzultaci s přáteli jsem od toho včas ustoupil

 3. Naletěla jsem a vyklopila za ještě lepší verzi 3896kč.Před koupi jsem nalezla jen skvělé recenze,tak jsem šla do toho.Až soused mi přinesl od syna negativní recenze,které jsem teprve pak dohledala.Raději po přečtení o těch šmejdech,to nepoužívám,ať se mi sluch ještě více nezhorší.Poprvé jsem naletěla,tak si už nic nekoupím.Š koda jen,že u nás nejsou zákony na hajzly,ale jen na slušné lidi.

 4. Odpovědět
  Jarmila Bošanská před 2018/03/26

  Zakoupila jsem výrobek Audisin Maxi pro svou sestru na základě nabídky v časopise TV pohoda s názvem „velká akce slevového klubu!“
  Zavolala jsem na uvedené číslo telefonu 538 755 893 a „naslouchátko“ si objednala. Následně mi přišlo potvrzení objednávky. Zásilka přišla do 5 dnů.
  Návod uvádí, že první nabíjení trvá 8 hodin a další 4 hodiny. Nabíječka začala svítit zeleně už cca 10 minut. Zkusila jsem funkčnost a bohužel, žádný efekt nebyl. Chtěla bych naslouchátko vrátit a požadovat zpět 2 390 Kč, ale nemám žádnou adresu, kde bych mohla svůj požadavek uplatnit. Faktura přiložená nebyla, jen dvě stránky A5, kde je uvedeno jako název produktu – slevový klub, poukaz, který je měněn na na služby.

 5. Audisin Maxi Ear Sound dodavatel Prospedition olzalogistic Protifašistických bojovníků 1187/2 , 73701 Český Těšín,
  email contactcz@todaycontact.com. Ale pro případnou reklamaci používají adresu Global Group c/o Reverse Logistics LLC Chlodna 64 00-872 Warsaw Polsko. Samozřejmě počítají s tím, že nikdo nebude posílat cokoliv až do Polska, takže těm podvodníkům v podstatě nic nehrozí.

 6. Děkujeme za recenze a varování. Snad ty lišáky dostihnou, je to totální podvod.

 7. Vážení,… chtěla jsem vám sdělit, že na té stránce co propagují Audisin Maxi Ear Sound a ty kladné recenze jsou vymyšlené.!!! Píšou si je sami ty ŠMEJDI. Psala jsem na ty stránky do recenzí a oni to nezveřejnili a smazali, protože jsem tam lidé varovala na podvod. To jen pro zajímavost….mějte se krásně a buďte obezřetní.

 8. žádal jsem „dodavatele“ o dodatečné vystavení faktury s údaji, které obvykle fakury mívají. Poslal jsem žádost mailem, protože jinak nelze s tajemným dodavatelem komunikovat. Dostal jsem zajímavou odpověď. Pan Jan Veselý mi napsal, že “ faktury nejsou vystavovány, protože se jedná o prodej voucherův, které se později mění na služby“. Zajimavé zdůvodnění, ale naprosto nesmyslné. A navíc dostanete dotaz, jak jste spokojeni s jeho práci.
  Prostě šmejdi najeli na nové metody, už žádné velké sály a svozy autobusy, ale inzeráty v časopisech, na internetu.
  A to ještě nabízejí tabletky pro zlepšení sluchu (Antivlan), nebo na zhubnutí a pod. Drahá zkušenost. Jenom doufám, že ty mlýny je také semelou.

  • Ano,tyjí z neštěstí zoufalých lidí,k tomu není co dodat,snad jen AŤ CHCÍPNOU SAMI V BOLESTECH!!!

 9. bOHUŽEL JSEM PODLEHLA REKLAMĚ A TENTO O PŘÍSTROJ JSEM SI KOUPILA.TEĎ BYCH HO RÁDA VRÁTILA,ALE BOHUŽEL NEVÍM ADRESU,KAM.
  POUŽÍVAT HO NEMOHU A NA VYHAZOVÁNÍ PENĚZ JAKO 89LETÁ SENIORKA NEMÁM.PROSÍM PROTO ORADU,JAK SE TOHOTO PŘÍSTROJE ZBAVIT,KAM HO POSLAT ZPĚT.DĚKUJI A PŘEJI POHODOVÉ VÁNOCE.

  • Racionální důvody, proč nekupovat Audisin Maxi Ear Sound
   Navrhuji, abychom ignorovali líbivé fotografie a dojemné příběhy (“vnučka dovezla babičce zázračný dárek ze Švýcarska, kde pracuje na elitní zdravotnické klinice”). Ověřujme fakta, zkoumejme argumenty, hledejme citované odborníky v internetovém vyhledávači. Všichni přece rádi sledujeme a čteme detektivky, tak jednou buďme sami komisařem Columbem! A jakmile začneme přemýšlet kriticky, hned narazíme na usvědčující důkazy, například:

   V obchodních podmínkách chybí název odpovědné firmy, adresa, identifikační číslo (IČ), zkrátka jejich autor nechce prozradit svoji totožnost. Čeho se bojí?
   Zázračné naslouchátko neseženete v žádné normální kamenné lékárně, kde jinak najdete každou zdravotnickou pomůcku, kterou lze legálně prodat.
   Citovaní odborníci na poruchy sluchu, aktuálně MUDr. Robert Lipecký, údajně provozují vlastní ordinace. Ale přitom nemají vlastní webovou stránku, ani profil v katalogu lékařů, nenapsali žádný článek – zkrátka neexistují.

  • Děkuji vám alespoň za varování.Trpím i tinitusem,občas raději přikývnu i když nerozumím.Naučil jsem se částečně odlehčovat si akupresurou.Na cca.10 vteřin zmačknout bod ve žlábku pod nosem a potom ve spojnici na horním konci nosu a čela tak 5 x denně.Není to žádný zázrak,chce to trpělivost,na chvíli však šumění ustane.Je to různé,někdy to nezabírá třeba dva dny a potom najednou ZÁZRAK…Na chvíli je ticho.Před tím bylo šumění stálé.

 10. Zakoupil sem si toto naslouchátko v naději že potíže se sluchem zlepším. Mám dojem že sem dostal výrobek z druhé ruky. Návod uvádí že
  první nabíjení trvá 8 hodin a další 4 hodiny. Nabíječka začala svítit zeleně už za 6 minut, to znamená že už to někdo nabíjel. Zkrátil sem
  dle návodu plast. hříbek o 3 mm a dal sem ho do ucha. Zlepšení sluchu bylo částečné, pouze do doby kdy sem ho vytáhl z ucha. Plastový
  hříbek zůstal uvězněn hluboko v uchu. Byl velký problém ho dostat ven. Jsem velice zklamán z tohoto výrobku. Případné zájemce varuji
  před koupí tohoto rádoby skvělého výrobku.

 11. Děkuji za recenze, také jsem měl v úmyslu koupit tento produkt, takže díky za varování.

 12. Můj dlouholetý DOBRÝ soused pan Jos.Štrop si od této vaší podvodné firmy v náhlém popudu zakoupil sluchadlo AUDISIN MAXI Ear Sound.Po několika dnech přestal tento výrobek fungovat .Žádným způsobem se ho nepodařilo znovu uvést do chodu, ani lidem kteří jsou v používání podobných pomůcek zběhllí. Největší „PECKA“ je ovšem to , že se NIKDE zákazník pan Jos.Štrop nemůže dozvědět , na jakou poštovní adresu tento vadný výrobek pro reklamaci odeslat. Výrobek stál kolem 2000Kč a jak to tak vypadá , můj soused se s obnosem může rozloučit. Já tedy jednám v zastoupení a jestli vám není HANBA , že takhle VYČŮRÁVÁTE s člověkem , kterému je 86 let , tak mi odpovíte. Na e-mailové adrese , která je uvedena v přiloženém letáku v balení sluchadla , contactcz@todaycom.com jsou jenom samé recenze na obchodované výrobky této firmy , vesměs negativní , ale NIKDE žádný kontakt na vrácení tohoto šmejdu. Můj soused naletěl při koupi šmejdu od ŠMEJDŮ !!!

  • Vďaka pán Hora, že ste napísali skúsenosť o tomto šmejde. Chcel som si ho zakúpiť, vďaka Vám tak neurobím.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo