Aurum Clinic [recenze]

0
Aktualizováno

Soukromá klinika Aurum Clinic zabývající se estetickou medicínou a plastickou chirurgií sídlí v Praze na Malé straně a můžete zde podstoupit širokou škálu zákroků, které zlepší vaše vnější vzezření.

Přejít na diskuze o Aurum Clinic >>

Chlubí se tím, že používá moderní postupy a materiály. Jako jedna z prvních klinik začala používat materiál MetaCrill, který svými unikátními vlastnostmi zajišťuje bezproblémové přijmutí látky tělem.

Klinika Aurum nepoužívá MetaCrill pouze jako implantát, ale také jako výplňový materiál, právě pro jeho unikátní vlastnosti.

Klinika Aurum Clinic – pestrá paleta nabízených služeb

A jaké služby vám klinika nabízí? Specializuje se především na zákroky odstraňující následky stárnutí. Dokáže tedy výrazně omladit vaši tvář a tělo.

Nejvýraznější součástí těla je obličej, a právě na něj je zde kladen velký důraz. Není tedy problém nechat si odstranit nevzhledné vrásky, případně provést celkový lifting, tedy vypnutí povislé kůže v oblasti krku a obličeje.

Nechybí samozřejmě ani to, co nesmí chybět na žádné estetické klinice, tedy možnost nechat si upravit poprsí přesně podle vašich představ. Je tedy možné jak klasické zvětšení, tak i pouhá modelace stávajícího poprsí.

Co nabízí:

 • aplikace MetaCrillu
 • Hifu
 • Mezonitě
 • Hloubkové ošetření pleti
 • Dietologie
 • Masáže
 • Pedikúra
 • Permanentní make up

Velkým hitem byla a je bitva s přebytečným tukem v lidském těle. Aurum Clinic řeší tento problém metodami pro odstranění tukových polštářů pomocí moderních metod. Zároveň si bez problémů poradí také s nevzhlednou celulitidou.

Nepřehlédněte:  Brandeis Clinic recenze

Služby, které Aurum clinic poskytuje jsou velmi komplexní a neomezují se jen na zákrok jako takový, ale i na celkové řešení vašeho problému a kompletní výživové poradenství. Veškeré metody hubnutí na této klinice jsou neinvazivní, takže nijak nenaruší vaše tělo.

Kontakty:

Klinika Aurum v Praze je soukromá a veškeré výkony zde prováděné jsou hrazené přímo pacientem. Dostane se vám ale komplexní péče z rukou profesionálů a odborníků, kteří svému oboru dokonale rozumí.

A co vy? Máte s touto klinikou zkušenosti? Přidejte vaše hodnocení Aurum Clinic do diskuze

Aurum Clinic [recenze]
2.3 (45%) 4 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

   Zanechte své hodnocení nebo dotaz

   Register New Account
   Obnovit heslo