Autozastavárna – půjčky bez registru

1
Aktualizováno

Nedostatek finančních prostředků řeší lidé různě. Někdy pomůže rodina, jindy známí a občas prostě přijdou peníze sami, zcela nečekaně.

Co ale dělat v případě, kdy víte, že vás nic nezachrání a potřebujete menší finanční výpomoc?

Tehdy se můžete obrátit na některého z poskytovatelů půjček, ať už je to banka či nebankovní společnost.

zastavarna-pujcky-bez-registru V obou případech může být ale jeden velký problém – nejste dostatečně bonitní.

Problém s bonitou odpadá v případě, že si půjčíte peníze zastavením svého vozidla přes společnost Autozastavárna, která funguje na adrese zastavuz.cz.

Půjčka za auto – i pro problémové klienty

Jak už jsme zmínili – to, co ovlivňuje jakou půjčku je možné získat, je vaše bonita. Bonita klienta se určuje podle mnoha faktorů a téměř každý poskytovatel půjčky má svoje způsoby a metody, jak bonitu určit. Obecně však můžeme říci, že důležité jsou tyto věci:

  • Váš příjem,
  • Zda máte či nemáte zápis v registrech dlužníků,
  • Zda aktuálně nějakou půjčku máte, anebo jste bez dluhů,
  • Možnost zástavy a ručení.

V některých případech, jako je tomu právě i Autozastavárny, je možné, aby měly některé faktory nižší prioritu a některé naopak prioritu vyšší.

V praxi to znamená, že třeba i v případě, kdy máte zápis v registrech dlužníků, máte možnost získat půjčku, když můžete ručit svým vozidlem.

I když tahle metoda nepatří mezi nejvyužívanější způsoby, jak lze získat půjčky bez registru do 30 minut, je to určitě rozumné řešení pro obě strany.

  1. Klient má šanci získat půjčku v kritickém období i přes to, že se v minulosti dopustil určitých problémů a pravděpodobně své předchozí dluhy neplatil včas.
  2. Poskytovatel půjčky má zase díky ručení vozidlem jistotu, že když někomu půjčí, tak o svoje peníze nepřijde a nebude muset řešit vymáhání přes exekutory.

Jak to funguje?

Půjčení peněz výměnou za zástavu vozidla je potřeba provést osobně na nejbližší pobočce této služby. Důvodem je to, že právě na pobočce firmy je nutné nacenit vozidlo a podle toho se potom může určit, kolik peněz vám mohou výměnou za vaše auto půjčit. Nyní existují pobočky služby Zastav Vůz tři a to v těchto městech:

  • Praha (Novovysočanská 934/2c, 190 00 Praha 9),
  • Brno (Hybešova 726/42602 00 Brno),
  • Teplice (Rokycanova 631/3415 01 Teplice),
  • Ostrava (Nádražní 2016/156, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava).

Výhody této půjčky bez registru

pujcky-bez-registru-ihned Pro většinu klientů, kteří využijí autozastavárny a půjčí si peníze na zástavu auta je velkou výhodou to, že jim zde půjčí peníze ihned na ruku, a to i bez prověřování registrů. Nezáleží tedy na tom, jestli máte zápis v SOLUSu, CERD nebo jiném registru. Záleží na tom, jak se nacení vaše auto.

Mezi další výhody potom patří například to, že vám nabídnout první týden půjčky bez úroků, úroky tedy platíte až od druhého týdne.

Navíc vám mohou pomoci i s vaším vozidlem. V autozastávarně si můžete nechat udělat i diagnostiku vašeho vozu, takže zatímco vaše auto stojí v zastavárně, zanalyzují vám ho.

Nepřehlédněte:  4 zásady při výběru půjčky

Nemalou výhodou u služby ZastavVuz.cz je také to, že vozidlo, které zde zastavíte, je možné nadále používat a nemusí být tedy pořád fyzicky přímo na některé z jejich poboček.

Je služba bezpečná?

Podle referencí na jejich webu jde o službu, které rozhodně funguje, je o ni zájem a služby (půjčky bez registru) poskytují bez problémů. Za nás tedy můžeme firmu ZastavVuz, kde vám půjčí i bez registrů, doporučit.

A co vy? Máte zkušenosti se službou ZastavVuz.cz? Přijdete do diskuze vaše hodnocení a recenze.

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo