Az dodávky Brno – recenze

0

Jste z Brna nebo okolí a potřebujete si na několik dní půjčit dodávku? Stěhujete se, potřebujete dovézt stavební materiál nebo si užít dovolenou s partou přátel?

Pak je zde půjčovna s názvem AZ Dodávky Brno, fungující už několik let v Brně v Železniční ulici. Otevřeno je zde každý všední, víkendový i sváteční den mezi sedmou a devatenáctou hodinou.

A stačí jen řidičský průkaz skupiny B, který je platný pro všechny dodávky v nabídce.

Krátko i dlouhodobý pronájem, stěhování nebo doprava zboží

az-dodavky-brnoAť už potřebujete cokoliv, je tato půjčovna dodávek zcela flexibilní. Pronájem dodávky je možný klidně i na pouhou jednu hodinu, ale také na déle než týden, záleží na přání klienta.

Pokud potřebujete řidiče nebo pomocníky k vykládání materiálu či zboží, jsou AZ Dodávky zcela k vašim službám.

Dálniční známka u všech modelů je samozřejmostí, přeprava všeho potřebného se dá uskutečnit v mnohem kratším čase. Ujeté kilometry? Žádný problém, můžete projet klidně celou republiku křížem krážem.

Jaké modely jsou zde k dispozici?

Stačí si jen vybrat, za všechny jmenujme třeba Opel Movano, Volkswagen Caravelle, Fiat Ducato nebo Ford Transit – jinými slovy – připravena je zde absolutní špička ve světě dodávek.

K zapůjčení je zde například i střešní box o obsahu až 400 litrů. Nechte si přistavit vozidlo v rámci našeho druhého největšího města, ale klidně i kdekoliv mimo něj, jde – jako ve všem ostatním – o věc dohody.

Samozřejmostí jsou také nonstop asistenční služby, takže se nemusíte obávat nejhoršího, když třeba motor v půli cesty odmítne spolupracovat…

Ceník pronájmu dodávek

Na hodinu dvě stě korun, na čtyři hodiny celkem 650 Kč.

Na čtyřiadvacet hodin je dodávka k mání za 1100 korun. Dlouhodobý pronájem, tj. například na dva týdny, slibuje cenovou hladinu pod tisíc korun na den.

Nepřehlédněte:  Okna přes internet recenze

Otevírací hodiny:

  • pondělí 7–19
  • úterý 7–19
  • středa 7–19
  • čtvrtek 7–19
  • pátek 7–19
  • sobota 7–19
  • neděle 7–19

Web: https://www.az-dodavky.cz/

Telefon: 775 555 006

Vaše zkušenosti a recenze s půjčením dodávky od firmy AZ dodávky Brno

Miloš Kundrát:

“Vše proběhlo podle domluvy. Dodávka byla nachystána, předání i vrácení bylo rychlé. Pan Lysoň je velice příjemný a ochotný člověk. Za sebe mohu zapůjčení v této půjčovně určitě doporučit. Oceňuji možnost ponechání svého osobního vozu přímo v místě půjčovny na chráněném parkovišti.”

 

2 komentáře
  1. Mobility Rent otevírá novou pobočku půjčovny dodávek v centru Brna. Máme velký výběr 34 dodávek a 14 mikrobusů, pravidelně servisované vozy, nízké ceny 150Kč/hod. a spoustu dalšího. Budeme rádi, když našich služeb využijete na adrese: https://pujcenidodavkybrno.cz/

  2. Velmi pěkně sepsaná recenze. S touto půjčovnou osobně zkušenosti nemám. Prozatím mám jen dobré zkušenosti s půjčovnou dodávek maxidodavky – http://pujcovnadodaveklesna.cz/. Byl bych rád, kdyby jste na ni také napsali recenzi :) Děkuji

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password