Az dodávky Brno – recenze

-1
Aktualizováno

Jste z Brna nebo okolí a potřebujete si na několik dní půjčit dodávku? Stěhujete se, potřebujete dovézt stavební materiál nebo si užít dovolenou s partou přátel?

Pak je zde půjčovna s názvem AZ Dodávky Brno, fungující už několik let v Brně v Železniční ulici. Otevřeno je zde každý všední, víkendový i sváteční den mezi sedmou a devatenáctou hodinou.

A stačí jen řidičský průkaz skupiny B, který je platný pro všechny dodávky v nabídce.

Krátko i dlouhodobý pronájem, stěhování nebo doprava zboží

az-dodavky-brno Ať už potřebujete cokoliv, je tato půjčovna dodávek zcela flexibilní. Pronájem dodávky je možný klidně i na pouhou jednu hodinu, ale také na déle než týden, záleží na přání klienta.

Pokud potřebujete řidiče nebo pomocníky k vykládání materiálu či zboží, jsou AZ Dodávky zcela k vašim službám.

Dálniční známka u všech modelů je samozřejmostí, přeprava všeho potřebného se dá uskutečnit v mnohem kratším čase. Ujeté kilometry? Žádný problém, můžete projet klidně celou republiku křížem krážem.

Jaké modely jsou zde k dispozici?

Stačí si jen vybrat, za všechny jmenujme třeba Opel Movano, Volkswagen Caravelle, Fiat Ducato nebo Ford Transit – jinými slovy – připravena je zde absolutní špička ve světě dodávek.

K zapůjčení je zde například i střešní box o obsahu až 400 litrů. Nechte si přistavit vozidlo v rámci našeho druhého největšího města, ale klidně i kdekoliv mimo něj, jde – jako ve všem ostatním – o věc dohody.

Samozřejmostí jsou také nonstop asistenční služby, takže se nemusíte obávat nejhoršího, když třeba motor v půli cesty odmítne spolupracovat…

Ceník pronájmu dodávek

Na hodinu dvě stě korun, na čtyři hodiny celkem 650 Kč.

Nepřehlédněte:  Colorfactory.cz recenze

Na čtyřiadvacet hodin je dodávka k mání za 1100 korun. Dlouhodobý pronájem, tj. například na dva týdny, slibuje cenovou hladinu pod tisíc korun na den.

Otevírací hodiny:

 • pondělí 7–19
 • úterý 7–19
 • středa 7–19
 • čtvrtek 7–19
 • pátek 7–19
 • sobota 7–19
 • neděle 7–19

Web: https://www.az-dodavky.cz/

Telefon: 775 555 006

Vaše zkušenosti a recenze s půjčením dodávky od firmy AZ dodávky Brno

Miloš Kundrát:

“Vše proběhlo podle domluvy. Dodávka byla nachystána, předání i vrácení bylo rychlé. Pan Lysoň je velice příjemný a ochotný člověk. Za sebe mohu zapůjčení v této půjčovně určitě doporučit. Oceňuji možnost ponechání svého osobního vozu přímo v místě půjčovny na chráněném parkovišti.”

 

VAŠE HODNOCENÍ

3 komentáře
 1. Rozhodně NE! Auta jsou ve špatném stavu, vetšinou problémy s kontrolkami dovírání dveří či osvětlení, ruční brzdou (u poslední nám bylo jasně doporučeno brzdit přes rychlost protože ručka téměř nefunguje); ze zákona to prý není povinné (jejich slova), ale když dostanete defekt na dálnici, je vám rezerva na nic, když je nekompletní hever a chybí klíč, u jedné dodávky mi dokonce zůstala klika při otevírání zadních dveří v ruce, boční nešly otevřít (permanentně zamklé nereagovaly na centrální odemykání) apod. zkušenosti. Velký palec dolů, na přejezd po městě možná dobrý, ale na delší trasy se modlíte ať to dojede…(možná proto byla u rezervy ta bible… ?)

 2. Mobility Rent otevírá novou pobočku půjčovny dodávek v centru Brna. Máme velký výběr 34 dodávek a 14 mikrobusů, pravidelně servisované vozy, nízké ceny 150Kč/hod. a spoustu dalšího. Budeme rádi, když našich služeb využijete na adrese: https://pujcenidodavkybrno.cz/

 3. Velmi pěkně sepsaná recenze. S touto půjčovnou osobně zkušenosti nemám. Prozatím mám jen dobré zkušenosti s půjčovnou dodávek maxidodavky – http://pujcovnadodaveklesna.cz/. Byl bych rád, kdyby jste na ni také napsali recenzi :) Děkuji

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo