Bactefort recenze

0

Kapky, které vás zbaví všech parazitů v těle. Ať už jde o malé mikroby, viry nebo cokoliv jiného, dá se směle prohlásit, že naše tělo je vlastně plné různých parazitů.

bactefort-kapky-recenzeKdo chová domácí zvířata, zejména kočky, může si tím být skoro stoprocentně jist (samozřejmě nic proti kočkám, je to prostý fakt, který potvrdí každý lékař).

Jak se Bactefort užívá?

Jak z toho ven? Řešením má být podle reklamního sloganu Bactefort, kapky, které rozpustíte ve vodě a vypijete.

Kombinace přímo z lůna přírody, která má přímo zázračně zabrat. A opravdu to tak je?

Nenechte se opít rohlíkem, produkt je drahý a dle recenzí neúčinkuje

Kapky Bactefort, to zní skoro slibně. Bohužel ale, pravda to tak docela není. Má jít o lék proti červům, virům a dalším parazitům.

Pokud totiž neúprosně bolí hlava, náhle ztrácíte na váze nebo máte mnohem větší chuť k jídlu, může to být průvodní jev napadení organismu zvenčí.

Děti si hrají na písku, který znečistil pes, na problém je pak hned přímo zaděláno. A to je samozřejmě jen modelový příklad, problémy mohou začít i jinde (a vlastně v jakémkoliv věku).

Složení Bactefortu

Sice je tu stoprocentně přírodní složení, ale prakticky nic, co byste si nemohli pořídit sami. Stačí si pak uvařit pár šálků čaje a problém může být o poznání menší, složky Bactefortu jsou totiž léčivé.

Nicméně – máta, zázvor, listí břízy a ořechu – pokud nenajdete v supermarketu nebo na zahrádce, určitě alespoň ve specializované prodejně.

Dalšími složkami Bactefortu jsou karafiát a pelyněk.

Obecně totiž platí, že co je hořké, pomáhá játrům. Silná játra rovná se silná imunita. Nemůžeme proto říci, že Bactefort vůbec k ničemu není.

Nepřehlédněte:  Pánské hodinky Brasty

Současně se ale nedá říci, že skvěle zabírá a je učiněným všelékem, to bychom se dopustili velmi špatného hodnocení!

Máte zkušenosti s kapkami Bactefort? Přidejte vaše recenze a zkušenosti do diskuse

5 komentářů
 1. Reply
  Ludmila 2018/02/06 at 22.01

  zabijáků má člověk spousty mnohdy mne už samo osobě zabíjí samotný to komercializmus a jeho ceny, kdy už si člověk nemůže nic koupit a tak se na štěstí ze zloděje stává kleptomanem, kdy zde ve světě vzniká nová filozofie života pepelnicezmus, kdy díky popelnicím je vše v skutku vše v rámci služeb zdarma a kdy popelnice je jediným to přítelem u kterého se víko netrhne!!!!!!!!!!!!

 2. Reply
  Ludmila 2018/02/06 at 21.53

  No na něco umřít musíme, paraziti zabíjej, léky taky, kdy jednu nemoc vyléčí další způsobí, ani naše potraviny nejsou díky pesticidům zcela jedlé – v rámci racionality mohu říct, že v dnešní době extravagance, se kde kdo diví a nedivý a ani divit nestačí, kdy je vše naprosto normální, jako výbuch jaderné to bomby nad našimi hlavami, kdy mnohé zdravotní pojišťovny s ministerstvem zdravotnictví šílí z nemocných to lidí, jenž je podle všeho ruinují, i přes vše že na nás marodech nejvíc vydělávají, kdy biologové v zájmu oboru virologie zkoumají přirozené to mutace oněch již uměle vytvořených virů, kdy nám před očima mutuje všechno se vším, ano bez nemocí není léku, tak nezoufejme národe nad vládními to škrty v našem zdravotnictví, když z cela zdarma dostaneme od našich biologů nějakou tu pandemii neštovic, zkřížených s nemocí šílených to krav ebolou a kdoví čím ještě, beztak, více něž na pandemii umřeme na infarkty a mrtvice ze strachu z ní aspoň že kromě nemoci máme i vakcínu.

 3. Reply
  Laďa 2018/01/31 at 10.15

  Velcí paraziti zabíjí ty malé za naše peníze a nám ničí zdraví i psichiku. Co to máme v EU za kontrolní systém když si tady lidé hrají na lékaře a podávají t.z.v. doplňky stravy bez certifikátů a schvalovacího řízení laboratoří kontroly potravin a a pod. Když si to tito skrachovalí zedníci a kuchařky navařily ať si to taky vychlastají a ne okrádají slušné lidi

 4. Reply
  PAVEL 2018/01/07 at 16.30

  PODVOD NEKUPUJTE

  • Reply
   Pavlína 2018/03/21 at 17.54

   Pane Pavle máte odzkoušené?Za ty peníze to jistě není v pořádku..a v lékárně se koupit nedá,to také je jasné na klam..je dobré ,že si lidé ,mohou o tom napsat..dík Vám..

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo