Best půjčka recenze

1

Občas se každý z nás může dostat do situace, kdy potřebujete půjčit menší nebo větší sumu peněz. Někteří z nás se mohou obrátit na rodiny, požádat své blízké a známé, ovšem jsou i tací, kteří takových možností využít nemohou. Takoví lidé si pak musí požádat o půjčku a to buď u  banky anebo u nebankovní společnosti.

V případě, že patříte právě mezi takové klienty a hledáte nebankovní půjčky po internetu je velká šance, že jste narazili na nabídku Best půjčky. O co vlastně jde, zda se vyplatí a zda jde o bezpečnou půjčku se dozvíte v tomto článku.

Nebankovní rychlá online půjčka

Když se podíváme na úvodní stranu http://www.bestpujcka.cz/, pak zjistíme, že si zde můžete vybrat ze dvou typů best-pujcka-recenzeúvěrů a to z půjčky do 170 000 Kč a z půjčky do 4500 Kč.

Nejprve by nás ovšem zajímalo, zda je možné někde objevit kontakty na poskytovatele půjčky anebo firmu či nebankovní společnost, která za Best půjčkou stojí.

Bohužel jsme takové kontakty neobjevili. Na konci stránky je ovšem napsané, že tuto webovou službu spravuje služba Content Management, se kterou jsme se už setkali u jiných půjček.

Jde o firmu, která funguje jako prostředník mezi klientem a poskytovatelem půjčky. Klientům nabízí například přes Best půjčku možnost požádat si o nebankovní půjčku, kterou potom “dohodnou” s poskytovatelem půjčky. Doopravdy jsou tyto procesy automatické a údaje tak putují rovnou k poskytovatelům půjčky.

Rychlá půjčka do 4 500 Kč

Best půjčka recenzeNyní už můžeme přejít k samotné recenzi nabízených půjček. První službou je mikro půjčka, kterou využijete třeba před výplatou.

Díky této malé krátkodobé půjčce si můžete požádat o částku od 1000 do 4500 Kč.

Půjčka má standardní vlastnosti jako všechny ostatní sms půjčky. Splatnost je v rámci týdnů, nejvyšší doba splatnosti je potom měsíc.

Nepřehlédněte:  Provident půjčky

To, kolik za malou Best půjčku zaplatíte se odvíjí od toho, na jak dlouho chcete peníze vypůjčit.

Čím déle máte půjčku, tím vyšší je poplatek. Nejvýhodnější je tedy většinou půjčka na týden, půjčka na měsíc vás potom vyjde nejdráž.

Nebankovní půjčka do 170 000 Kč

Druhou půjčkou, kterou si můžete přes Best půjčku zařídit je větší půjčka s delší dobou splatnosti. Informace k této půjčce ovšem na webu Best půjčky nenajdeme, je zde pouze rychlá malá online žádost jako u předchozího menšího úvěru.

Je Best půjčka bezpečná?

Nedostatek informací může často klienty o Best půjčku odradit a někteří z potenciálních zákazníků by si dokonce mohli myslet, že jde o podvod. Podvod určitě Best půjčka není, jde ovšem jen o další internetovou službu, která funguje jako prostředník mezi nebankovní společností a klientem.

1 Comment
  1. Reply
    Dagmara.Szitaiová 2018/01/26 at 9.54

    Dobry den chtela bych se zeptat ziju v anglii a chtela bych do cr jenze nemam dost penez na to abych si vse poradne zaridila potrebovala bych tak 50000 abych zacala v cr od znova nepracuju ale pritel se bude snazit co nejrychleji najit praci a ja bych byla na matersky jsem v 9 mesici tehotenstvi a chci pro svou princeznu krasny a teply domov ….myslite ze byste mi tu pujcku dali ? I kdyz jsem slovenka a pritel je Cech ale mam trvaly pobyt v cr a on ma taky ….dejte mi prosim vedet …

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo