Bioaktivní Duo Slim Plus [recenze]

0
Aktualizováno

Přípravků na hubnutí a doplňků stravy na spalování tuků je v nabídce lékáren či soukromých prodejců stále velké množství, protože o ně je zájem.

Ne všechny ale fungují – příkladem je například drahý přípravek Weight Loss či Green Coffee. Jak je to s tabletami Bioaktivní Duo Slim a jejich účinky?

Víc, než různé recenze a popisy produkty vám k tomu asi pomůže zkušenost jedné z uživatelek, která bioaktivní duo slim vyzkoušela:

Toto jsem si koupila již před lety s kombinaci se zeleným čajem.Měla jsem být povzbuzená,tuk na stehnech měly zaměnit svaly,měla jsem bezproblémově ubývat a nepociťovat hlad,dále být psychicky vyrovnaná a dýl vydržet při sportu.
No…na stehnech jsem neubyla ani se mi nezpevnila,při sportu jsem byla díky čaji naduplá tak jednou,ostatní dny to byla spíš únava,jako by se organismus zatížil něčím neznámým,co je navíc a nechce to.
Toto je možná řešení pro unavené ráno nebo skleslost,aleno na kilo a půl nadvážičky navíc,,,ale někoho,kdo má nad 10 kilo nadváhu,to nezhubne,což je klamavá reklama-přípravek má shodit všechny stejně,což samozřejmě nejde.
Takže ve finále zbytečně vyhozené peníze.
Co já vím,i kamarádky které zkoušely,nebyly spokojené takže když to nezabralo u víc lidí,asi na tom něco bude.
Tady u toho přípravku byste se neměly spokojit s tím,že vám krátce zmizela únava…měly byste pozorovat úbytky,a ty se nekonají především u postavy typu hruška.
Lepší je tomuto nevěřit a prostě moc nejíst.

A co vy? Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto přípravkem?

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Vacu Opatov body wrap recenze

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo