BioDerma hydrabio sérum [recenze]

0
Aktualizováno
Bioderma hydrabio recenze

Bioderma hydrabio

Hydratační sérum na pleť Bioderma hydrabio má poměrně pozitivní recenze.

Určitou nevýhodou tu může být cena, protože mililitr takového séra vyjde i na celou desetikorunu, ovšem – výsledky jsou podloženy mnoha referencemi a zkušenostmi od uživatelů a na trhu najdete výrobky ještě mnohem dražší.

Mnoho tuzemských webů, které se věnují hodnocení zboží a srovnávání kvality, informuje o firmě Bioderma poměrně pochvalně. A nejinak tomu je v případě tohoto séra.

Pozitivem je i praktické balení

Malá pumpička, díky které nepřijde ani kapka séra nazmar, je uživatelkami rozhodně hodnocena jako velké plus. Sérum se nanáší snadno, pleť je poté jemná a skvěle vyhlazená.

Ráno pod líčení a večer po koupeli. Čtyřicet mililitrů vydrží uživatelkám někdy i dva nebo tři měsíce, tudíž nejde o drahou investici, která by se nemusela vyplatit.

I díky tomu, že Bioderma používá přírodní složky, snese sérum Hydrabio i velmi citlivá pleť. A především – pokud je pleť suchá, micelární voda ji dobře hydratuje, to je pro zdraví také důležité. Ženy, které pleťové sérum Bioderma Hydrabio (ať už Perfecteur, Riche nebo Légere) vyzkoušely, jsou tedy ve většině případů spokojené a tento produkt lze vřele doporučit všem.

Je velmi lehký a na pokožce nezůstává mastný film. Snášenlivost pleťové vody je mimořádně vysoká, hodí se k použití zejména v zimních měsících, kdy je pleť ohrožena prakticky nejvíce.

Stačí jen velmi malé množství. Vynaložených prostředků proto není potřeba litovat dopředu, počkejte si na výsledek. Kvalita je u uživatelek hodnocena jako až mimořádná – mnoho z nich jistě ví, kolik kosmetiky u nich někdy v minulosti neuspělo.

Nepřehlédněte:  Zalando recenze

Podívejte se na Heuréku a srovnejte si ceny

Nezáleží na věkové skupině nebo povaze pleti, Bioderma pleťové sérum je dobrým řešením snad pro všechny ženy. Některé uživatelky doporučují mít sérum v lednici – účinek je pak hodnocen jako ještě výraznější. Balení jsou dostupná už od 40 ml, ale můžete si koupit i láhev Bioderma Hydrabio 500ml.

Jaké produkty patří u Bioderma mezi nejprodávanější?

  1. Bioderma Hydrabio Perfecteur
  2. Bioderma Hydrabio Riche
  3. Bioderma Hydrabio Légere
  4. Bioderma Hydrabio H2O
  5. Bioderma Hydrabio Mousse
  6. Bioderma Hydrabio Masque

Máte zkušenosti s přípravkem Bioderma Hydrabio anebo byste se chtěli na něco zeptat? Pro vaše dotazy i recenze můžete využít diskuzi dole:

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo