Biohar vlasové sérum – recenze

0
Aktualizováno

Biohar vlasové sérum recenze Vypadávání vlasů se dá řešit různě. Někomu pomůže, když přestane nosit čepice, jiný chodí s problémem k dermatologovi a plánuje transplantaci.

V dalším případě přichází ke slovu vlasové aktivátory, pilulky a jiné doplňky stravy, které mají vrátit vlasům ztracený lesk a vitalitu.

Jedním z takových je i přípravek, prodávající se na tuzemském trhu pod značkou Biohar.

Vlasový aktivátor s obsahem přírodních složek – kyselina hyaluronová urychlí růst vlasů a omezí jejich vypadávání. Vždyť aby vlasy řídly, stačí jich ztratit denně více než stovku. Jak Biohar zabírá, co o něm říkají dlouhodobí uživatelé?

Recenze většinou poměrně kladné

Nejde o zázrak, ale své účinky podle mnohých uživatelů rozhodně má. Navíc, malá lahvička (75 mililitrů) vyjde na zhruba stokorunu, tudíž nejde o velký výdaj a za zkoušku něco podobného určitě stojí.

Sérum na padání vlasů – pomáhá Bihoar?

Jde o lahvičku, kterou můžete s klidem používat i dva měsíce. Rozhodně nejde o náhradu za lékařské vyšetření. A nezapomeňte, padání vlasů může znamenat i jiný zdravotní problém, tudíž vyšetření v ordinaci je v takovém případě i svého druhu nutností.

Nepřehlédněte:  DonnaHAIR FORTE [recenze] - tablety, složení, cena a zkušenosti

Pozitivem je, že Biohar vlasový aktivátor nemastí a vysloveně nezapáchá. Je však zapotřebí kúry pravidelně opakovat, protože efekt není okamžitý a po vysazení se zase po nějaké době vytratí.

Postačí jen malá dávka, je určena na masáž vlasové pokožky – výrobce však například neuvádí, jestli se provádí masírování nasucho nebo třeba po umytí vlasů.

biohar-serum-recenze

Dá se růstovým sérům na vlasy věřit?

Podobné věci jsou proto na fantazii uživatelů. V zásadě je to ale pravděpodobně jedno, důležité je, aby se přípravku dala šance. A poté se uvidí.

Diskuze na Biohar na omlazeni.cz:

Více než čtyři pětiny uživatelů si Biohar z nějakého důvodu chválí. Nelze proto předpokládat, že jde o výrobek, který není prověřený a neúčinkuje tak, jak by podle výrobce měl.

Určitě však bude zapotřebí jej podpořit ještě něčím dalším – například při vypadávání vlasů rozhodně pomůže do stravy zařadit více zinku.

Projděte si nejnižší ceny Biohar Max na Heuréka.cz:

Máte s vlasovým aktivátorem Biohar zkušenosti? Podělte se s vaší recenzí a přidejte váš názor dolů do diskuze, děkujeme :)

Biohar vlasové sérum – recenze
3.8 (75%) 4 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo