Bohemia energy recenze

1

Společnost Bohemia Energy je alternativní dodavatel a patří k těm největším u nás. Společnost je známá i pod zkratkou BEe. Dodává elektřinu i plyn primárně do domácností.

Bohemia Energy má svou kontroverzní stránku spojenou s podomním prodejem a současně i ne úplně čistými praktikami jednotlivých prodejců. Vlivem toho se může často této společnosti až nevědomky upsat i ten, kdo změnu dodavatele neplánoval.

Bohemia Energy

Elektřina od Bohemia Energy

Stěžejní produkt dodavatele, láká na cenu, kdy nabízí, že může pomoci ušetřit sumu, která v průměru odpovídá výši jedné měsíční zálohy. Lze získat jednorázovou odměnu ve výši 300 Kč, pokud budete účet spravovat online. K dispozici je dvojice tarifů, Benefit Plus a Energie A++. Oba jsou spojeny i s výhodami v podobě smlouvy na dobu neurčitou, případný přeplatek je zasílán na bankovní účet a není rozpuštěný do budoucích záloh.

Plyn od Bohemia Energy

Společnost Bohemia Energy u plynu láká na výhodnější cenu se stejnými podmínkami a výhodami. Jednoduchá změna je možná bez nutnosti papírování a řešení komplikací lze přes zákaznický servis. Produkty v segmentu plynu mají stejné označení, jako u elektřiny, Benefit Plus a Energie A++.

Domácnosti i firmy

U domácností má Bohemia Energy největší počet klientů. Dodávky elektřiny a plynu jsou i pro podnikatelský a veřejný sektor v podobě specifického velkoodběru. Zaměřuje se na všechny druhy zákazníků. Zákazníci jsou odměňováni ještě více. Klienti jsou motivováni k tomu, aby služby doporučovali dále. Pokud někdo na doporučení uzavře smlouvu na dodávku elektřiny nebo plynu, dostane stávající klient odměnu 500 Kč. Nový klient dostane stejnou sumu, zúčtovanou v prvním vyúčtování.

Bohemia Energy

Fotovoltaika a BEe

Zajímavou novinkou v segmentu nabízeních služeb a produktů je u Bohemia Energy oblast fotovoltaiky. Společnost Bohemia Energy nabízí vysoce komplexní řešení fotovoltaických elektráren poskytovaných formou na klíč. K dispozici je celkem trojice variant označovaných jako S-Power. Doplňkovým názvem je Mini, Midi a Maxi. Cílem je zajistit všem lidem soběstačnost do budoucna, ale současně vytvořit i nový zdroj energie, která bude následně od těchto klientů vykoupena. Nápad je to dobrý, funkčnost se dozvíme v budoucnu.

Nepřehlédněte:  Az dodávky Brno - recenze

Bohemia Energy – recenze

Pouze jedno zákaznické centrum Bohemia Energy na Praze 1 klienty trápí. Jinde není osobní kontakt možný. Sjednání smlouvy online či prostřednictvím zákaznických linek je ale dobré. Smlouva prostřednictvím podomního prodeje některé lidi odrazuje. Případné problémy a změny lze vyřešit na dálku. Tomu odpovídá i fakt, že zatímco řada konkurentů otevírá mnohá zákaznická centra, tak Bohemia Energy má jenom jedno jediné. Dost lidí si ale zároveň stěžuje na nepřehledné vyúčtování, zasílání upomínek a penále, i když jsou platby uhrazené, nekomunikaci a zdlouhavá řešení. Mnoho názorů se rozchází. Je tedy důležité dbát na ostražitost.

A jak jste s Bohemia Energy spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s Bohemia Energy?

Podělte se o to s ostatními.

1 Comment
  1. Reply
    Karel Matějů 2018/08/10 at 16.40

    Bydlíme ve Znojmě v rodinném domě a firmu Bohemia Energy máme zapsanou jako energetika letos už pátým rokem. Dva roky jsme je ještě před tím měli na bytě a pak jsme si je nechali přesunou do pořízeného domku, kde jsme si museli nechat připsat plyn, protože v bytě jsme odebírali pouze elektřinu. Při stěhování jsem chvílema přemýšlel, že bychom zkusili jinou firmu a porovnali je, ale vhledem k tomu papírování jsme to nechali a pokračujeme u nich. Vzhledem ke spotřebě v rodinném domě nám teď Bohemia Energy vychází ještě líp než v bytě, takže jsme s nimi spokojení i po přestěhování do většího.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo