Brandeis Clinic recenze

0

Brandeis clinic Brandeis clinic je soukromo Brandeis clinic u klinikou v Praze, která se věnuje takzvané estetické medicíně.

Ta už nezahrnuje pouze klasickou plastickou chirurgii, ale také škálu mnoha dalších oborů, které nějakým způsobem ovlivňují vzhled člověka.

Klinika sídlí v historickém domě U modrých růží v Královodvorské ulici, tedy v prestižní lokalitě na Praze 1.

Založena byla v roce 2011 Antonínem Brandejsem a jeho manželkou Annou, kteří se rozhodli posunout úroveň estetické chirurgie na ještě vyšší úroveň, než tomu do té doby bylo u nás zvykem.

Nepřehlédněte:  Plazma terapie zkušenosti

Tento populární a moderní lékařský obor je nyní na klinice provozován v moderním a příjemném prostředí.

Plastická chirurgie je dnes hodně vyhledávaná

Nejoblíbenějším odvětvím estetické medicíny je plastická chirurgie. Brandeis clinic a tým jejich specialistů nabízí až patnáct různých druhů plastických operací, od oblíbené plastické úpravy prsou až po chirurgické vyhlazení (lifting) obličeje.

Trendem dnešní doby je také liposukce, tedy odstranění tělesného tuku. Na této klinice se používá moderní účinná metoda odstranění tuku pomocí laseru.

Ovšem doba jde dopředu, a tak existuje i metoda neinvazivní liposukce, kterou tým Brandeis Clinic také umí provést.

Dalším odvětvím, které se zde nabízí, je dermatologie.

Klinika nabízí populární estetické zákroky zaměřené na komplexní péči o vaši pleť. Dokáže si hravě poradit s akné, vráskami i jakoukoliv jinou nedokonalostí vaší kůže.

Nezapomínejme ani na zářivý úsměv

Absolutním hitem dnešní doby je pak estetická stomatologie. Perfektní úsměv je dnes žádaným artiklem, a můžete si ho nechat vytvořit i na této klinice.

Pokud máte problémy s chybějícím zubem, za který potřebujete dosadit náhradu, nebo byste jen chtěli zuby vybělit, v Brandeis clinic se vám dostane odborné a profesionální pomoci.

Zatímco některé zákroky jsou jednoduché a po jejich provedení můžete jít ihned domů, jiné vyžadují setrvání pod lékařským dohledem.

Pro tyto případy je klinika vybavena i lůžkovou částí, kde se vám dostane veškeré péče.

Brandeis Clinic recenze
2 (40%) 2 hlasů

3 Comments
  1. Nedoporucuji. Pani doktorka Kalinova nebyla moc prijemna, na smluvenou konzultaci nedodrzela cas a vzala mne az o hodinu dele. Domluvenou cenovou nabidku neposlala vubec. Asi nema zajem o klienty.

  2. Podvodníci. Falešné přístroje a doktorka, příjemná jako že ji obtěžujete opravdu na maximální míru. Pokud se chcete cítit jako póvl a aby se vám někdo vysmál jak jste tupá, ž věříte reklamám, tak doporučuji. NIKDY VÍC!

  3. Bohužel kliniku doporučit nemůžu. Byla jsem před rokem na liposukci podbřišku. Jediná část, která mne opravdu trápila. Byť mi vyšli cenově vstříc, protože nebylo moc co odsávat, tak rok po zákroku vypadám stejně, krom toho, že mi v levé části podbříšku zůstal ďolíček, takže nerovnost břicha. Před samotným zákrokem, jsem musela podepsat, že na sebe beru rizika nepovedeného zákroku. Na kontrole jsem paní doktorce říkala, že nejsem úplně spokojená s výsledkem, tak mi řekla, že bych musela jedině podstoupit abdominoplastiku. Břicho povislé nemám, a bylo mi odsáto stěží 600ml. Takže na abdominoplastiku, to opravdu není. Takže za mne vyhozené peníze a zdeformované břicho. I když jsem masírovala, nosila stahovací prádlo, atd. Kdo se tedy rozhoduje, tak rozhodně nedoporučuji. Realita je opravdu jiná.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo