Bust size krém [recenze]

1
Aktualizováno

bust-size-krem-recenze Pilulky a krémy na zvětšení prsou? A skutečně tomu lze alespoň za mák věřit? Pojďme se podívat na zástupce této široké rodiny doplňků, které mají něco vylepšit – Bust size krém.

Malá tuba krému, který postačí na zhruba měsíční používání, má vyjít na osm set korun. Zvětšení prsou až o dvě velikosti, elastičtější a pevnější kůže, prostředek proti stárnutí. Až na první jmenovaný efekt se dá věřit, že?

Bust size krém – krém na poprsí

Bust size krém rozhodně není žádný zázrak. Velikost prsou dokáže kromě matky Přírody ovlivnit už jen chirurgický zásah. Reklama je jedna věc, skutečná realita ovšem druhá.

Recenze žen na Bust size – je to pravdivé?

Copak je něco takového vůbec možné? Skutečně? Samozřejmě, určité přírodní extrakty mohou zlepšit kondici pokožky, kterou vypnou a lehce vytvarují. Zvětšení velikosti až o dvě čísla je však něco opravdu nemožného.

Toto je klamavá reklama, která ovšem přiláká celou řadu zájemkyň. Vždyť která žena by nechtěla mít pevnější a mohutnější poprsí, že?

Efekt se údajně projeví už za necelý měsíc. Užívání je naštěstí zcela bezpečné, protože jde o extrakt přírodních produktů. Mimo jiné růžový olej, ale také extrakt z některých vybraných rostlin.

Užívání Bust size krému je zapovězeno z pochopitelných důvodů jen těhotným a kojícím ženám. V takovém případě je nutné ještě nějakou dobu počkat…

Nelze vyloučit, že určitý efekt tu bude. Hojivé látky mohou působit proti vyrážce a pleť přirozeně tonizovat. Poprsí tak bude vypadat lépe, ale rozhodně nebude o nic větší než předtím. Pozor také na padělky!

Tento krém se může prodávat hned v několika variantách, jen jeden prodejce je však certifikovaným. Padělky jsou s určitostí placebem, dejte proto pozor, kde tento krém vlastně kupujete.

Nepřehlédněte:  Wobenzym zkušenosti [recenze]
VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo