Čaj kombe

0

caj-kombe-recenzeŽenšenový čaj? Ano, ideál asijské kuchyně, který si už brzy zamilujete. Bezlepkový, bez barviv, zbytečné chemie (umělá aromata atd.).

Ideální i pro seniory, z pochopitelných důvodů však zapovězen malým dětem a těhotným nebo kojícím ženám. Čaj Kombe, granulovaná směs na snadnou přípravu nápoje, vhodný pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl a hodlají se cítit už brzy o poznání svěžeji.

Komu je čaj Kombe zapovězen?

Kromě toho, že jej nesmí užívat z důvodu obsahu ženšenu těhotné a kojící ženy, je zakázán i těm, kteří užívají léky na ředění krve, jako je například warfarin.

Kromě granulovaného červeného kořene ženšenu pravého obsahuje tento čaj ještě extrakt z jujuby, která je známá také pod názvem cicimek datlový.

Asijský strom, který dává tyto plody, mimochodem také hostí roje včel – ty mají na svědomí jeden z nejdražších druhů medu světa, léčivý zázrak zvaný cicimkový med (nebo také Yemen Honey, podle místa produkce).

Nepřehlédněte:  Lapačo - čaj pro zdraví a krásu

Díky přídavku plodů cicimku je zaručen i vysoký výskyt vitamínu C, a to až padesátkrát větší, než u našich nejčastějších plodů – tedy jablek.

Recenze na tento čaj jsou různorodé a moc jich na českém internetu nenajdete. Je jich řádově jen několik

Pro mnohé uživatele je problémem vysoká cena, vždyť za dvacet sáčků zaplatíte skoro tři stovky – v porovnání s klasickým zeleným čajem nebo většinou druhů ovocných a bylinkových čajů na trhu je to prostě příliš vysoká suma.

Díky balení po sáčcích ale bude příprava více než snadná, stačí vlastně jen připravený granulát zalít horkou vodou a pečlivě rozmíchat.

Nevýhodou, jak uvádí většina recenzí, je přímo ošklivá chuť – což je ale celkem pochopitelné, chuťové pohárky průměrného Středoevropana nejsou na něco podobného jistě zvyklé. Pokud ale ochutíte medem nebo citronem, podaří se nepříjemnou chuťovou složku zpravidla eliminovat.

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password