Čaj Nervan

3

caj-nervan-recenzeČaj z léčivých bylin, který pomůže proti depresím a zdravotním neduhům? Ale jistě, takových je na našem trhu skutečně bezpočet – jedním z nich je například Nervan, unikátní bylinkový čaj od léčitelky Boženy Kamenické.

A přesně, jak poukazuje už jeho název, léčí pocuchané nervy a vydatně pomůže při obdobích přeplněných stresem. Jaké jsou na něm ohlasy? A co můžeme říci o jeho složení?

Nervan je složený z nanejvýš typických českých bylinek

Nemusíte se bát složení, které byste neznali. To, že je v Nervanu například anýz, květ bezu, meduňka, řebříček nebo třezalka hovoří za vše – klasické české bylinky, o nichž už každý někdy slyšel nebo mu v minulosti už s něčím i pomohly.

Nepřehlédněte:  Lapačo - čaj pro zdraví a krásu

Ohlasy jsou skutečně ryze pozitivní. Balení, které vystačí na zhruba měsíční používání, totiž vyjde na necelých dvě stě korun – to je jen zlomek toho, kolik se utratí za antidepresiva nebo léky z lékáren, když je přitom dostupná pomoc přímo z lůna přírody. Tudíž, nejde o nijak finančně nákladnou čajovou směs, je to obvyklá cena na současném trhu.

A jak se vlastně užívá? Necelé dvě polévkové lžíce vhodíte do čtvrt litru studené vody, necháte přejít varem (nevaříte!) a zhruba dvacet minut louhujete.

Odvar samotný se pije dvakrát denně, ráno a večer, zhruba půl hodiny před jídlem. Ideálně samozřejmě neslazený, jak je u bylinkových čajů nakonec dosti obvyklé!

Doporučené dávkování od Boženy Kamenické je následující – užívejte zhruba měsíc, poté si udělejte týden přestávku, nakonec užívejte ještě zhruba tři týdny.

Celkem tak spotřebujete asi půl kila bylinné směsi. Měly by odejít deprese, špatné nálady a celkově se zlepší zdravotní stav. Kozlík, truskavec, sléz, plicník nebo další ceněné bylinky se o to s radostí postarají.

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password