Čaj Nervan

2

caj-nervan-recenzeČaj z léčivých bylin, který pomůže proti depresím a zdravotním neduhům? Ale jistě, takových je na našem trhu skutečně bezpočet – jedním z nich je například Nervan, unikátní bylinkový čaj od léčitelky Boženy Kamenické.

A přesně, jak poukazuje už jeho název, léčí pocuchané nervy a vydatně pomůže při obdobích přeplněných stresem. Jaké jsou na něm ohlasy? A co můžeme říci o jeho složení?

Nervan je složený z nanejvýš typických českých bylinek

Nemusíte se bát složení, které byste neznali. To, že je v Nervanu například anýz, květ bezu, meduňka, řebříček nebo třezalka hovoří za vše – klasické české bylinky, o nichž už každý někdy slyšel nebo mu v minulosti už s něčím i pomohly.

Nepřehlédněte:  Lapačo - čaj pro zdraví a krásu

Ohlasy jsou skutečně ryze pozitivní. Balení, které vystačí na zhruba měsíční používání, totiž vyjde na necelých dvě stě korun – to je jen zlomek toho, kolik se utratí za antidepresiva nebo léky z lékáren, když je přitom dostupná pomoc přímo z lůna přírody. Tudíž, nejde o nijak finančně nákladnou čajovou směs, je to obvyklá cena na současném trhu.

A jak se vlastně užívá? Necelé dvě polévkové lžíce vhodíte do čtvrt litru studené vody, necháte přejít varem (nevaříte!) a zhruba dvacet minut louhujete.

Odvar samotný se pije dvakrát denně, ráno a večer, zhruba půl hodiny před jídlem. Ideálně samozřejmě neslazený, jak je u bylinkových čajů nakonec dosti obvyklé!

Doporučené dávkování od Boženy Kamenické je následující – užívejte zhruba měsíc, poté si udělejte týden přestávku, nakonec užívejte ještě zhruba tři týdny.

Celkem tak spotřebujete asi půl kila bylinné směsi. Měly by odejít deprese, špatné nálady a celkově se zlepší zdravotní stav. Kozlík, truskavec, sléz, plicník nebo další ceněné bylinky se o to s radostí postarají.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo