Cestovní pojištění Chartis – zkušenosti

0
Aktualizováno

Dovolená v zahraničí bez pořádného cestovního pojištění? Pokud o něčem podobném uvažujete, koledujete si o opravdu velký malér. Neštěstí totiž bohužel nechodí po horách, nýbrž po lidech a úraz se může přihodit i v době, kdy to opravdu nečekáte a jste méně obezřetní.

Kousek od domu je to ještě v pořádku, ale co když si v zahraničí vyvrknete kotník? Přitom pojištění stojí ve srovnání s cenou snad jakéhokoliv zájezdu opravdový pakatel.

Jakou pojišťovnu zvolit?

Jednou z pojišťoven na tuzemském trhu, které poskytují cestovní pojištění, je Chartis. Působí ve více než dvou stech dvaceti pěti zemích a může doložit čtyřicet milionů spokojených zákazníků.

Devadesát let historie je rovněž velkou zárukou férovosti. Tuto pojišťovnu budete asi také znát i pod názvem AIG, její centrála je ve Francii. V současnosti se pojišťovna Chartis na tuzemském trhu nachází pod názvem AIG Europe Limited.

Využít můžete jak nabídku jednorázového cestovního pojištění (pro cesty do délky devadesáti dnů včetně), tak i ročního pojištění na opakované cesty (které ovšem souhrnně nepřesáhnou dobu odpovídající délce jednoho kalendářního měsíce). Pojistit se můžete i pro případ zrušení plánované cesty, což je vhodné hlavně v případě menších cestovek, které krachují prakticky dnes a denně.

Další výhody:

U této společnosti je i možnost cestovního pojištění speciálně pro seniory nad 69 let věku a využít lze i pojistné krytí pro případ, že se chystáte vyrazit do ciziny za rizikovými sporty. A co cestovní pojištění chartis a zkušenosti zákazníků?

Vaše zkušenosti a recenze:

zelená brambor:

Ahoj! Já ho mám už 3 roky, protože mi to taky příjde dobré, ale zatím jsme neměli žádnou pojistnou událost tak nevím jak by to bylo s plněním.. Ale pokud by dali co slibují tak by to bylo fajn.

Nepřehlédněte:  UNIQA pojišťovna: Recenze

dansevcik:

Ahoj, dostal jsem se sem náhodou, ale když už jsem tady, tak se taky vyjádřím. Toto pojištění už mám několik let. Také jsem ho zřídil po telefonu. Moje manželka měla úraz, a byla na třech operacích. Vždy se poslala propouštěcí zpráva a nejpozději do 14 dnů byly peníze na účtě. Já ho můžu jen doporučit. Dan

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo