Cestovní pojištění Chartis – zkušenosti

0

Dovolená v zahraničí bez pořádného cestovního pojištění? Pokud o něčem podobném uvažujete, koledujete si o opravdu velký malér. Neštěstí totiž bohužel nechodí po horách, nýbrž po lidech a úraz se může přihodit i v době, kdy to opravdu nečekáte a jste méně obezřetní.

Kousek od domu je to ještě v pořádku, ale co když si v zahraničí vyvrknete kotník? Přitom pojištění stojí ve srovnání s cenou snad jakéhokoliv zájezdu opravdový pakatel.

Jakou pojišťovnu zvolit?

Jednou z pojišťoven na tuzemském trhu, které poskytují cestovní pojištění, je Chartis. Působí ve více než dvou stech dvaceti pěti zemích a může doložit čtyřicet milionů spokojených zákazníků.

Devadesát let historie je rovněž velkou zárukou férovosti. Tuto pojišťovnu budete asi také znát i pod názvem AIG, její centrála je ve Francii. V současnosti se pojišťovna Chartis na tuzemském trhu nachází pod názvem AIG Europe Limited.

Využít můžete jak nabídku jednorázového cestovního pojištění (pro cesty do délky devadesáti dnů včetně), tak i ročního pojištění na opakované cesty (které ovšem souhrnně nepřesáhnou dobu odpovídající délce jednoho kalendářního měsíce). Pojistit se můžete i pro případ zrušení plánované cesty, což je vhodné hlavně v případě menších cestovek, které krachují prakticky dnes a denně.

Další výhody:

U této společnosti je i možnost cestovního pojištění speciálně pro seniory nad 69 let věku a využít lze i pojistné krytí pro případ, že se chystáte vyrazit do ciziny za rizikovými sporty. A co cestovní pojištění chartis a zkušenosti zákazníků?

Vaše zkušenosti a recenze:

zelená brambor:

Ahoj! Já ho mám už 3 roky, protože mi to taky příjde dobré, ale zatím jsme neměli žádnou pojistnou událost tak nevím jak by to bylo s plněním.. Ale pokud by dali co slibují tak by to bylo fajn.

dansevcik:

Ahoj, dostal jsem se sem náhodou, ale když už jsem tady, tak se taky vyjádřím. Toto pojištění už mám několik let. Také jsem ho zřídil po telefonu. Moje manželka měla úraz, a byla na třech operacích. Vždy se poslala propouštěcí zpráva a nejpozději do 14 dnů byly peníze na účtě. Já ho můžu jen doporučit. Dan

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo