ČEZ garant plus recenze

0
Aktualizováno

Elektřina patří mezi energie, které k životu potřebuje každý z nás. Vybrat si ale z nabídky poskytovatelů energií toho nejvýhodnějšího není zrovna snadné – v médiích se setkáváme se spoustou reklam a každá společnost svoje tarify prezentuje jako ty nejlepší.

S tarifem ČEZ GARANT PLUS můžete ušetřit za elektřinu

Největším dodavatelem elektřiny v ČR je společnost ČEZ, která aktuálně nabízí zajímavý tarif pod názvem ČEZ GARANT PLUS. V této recenzi se mu budeme věnovat trochu podrobněji.

Základní informace o službě

ČEZ garant plus Produktová řada ČEZ GARANT PLUS nabízí potenciálním zákazníkům slevu plných 10 % z ceny odebrané MWh oproti základnímu tarifu COMFORT.

Klienti tak získají garanci ceny a to až na 2 roky – po tuto dobu mají jistotu, že se jim poplatky za elektřinu nezvýší a navíc, pokud dojde ke zlevnění řady COMFORT pod úroveň GARANT PLUS, automaticky se na stejnou úroveň zlevní i tento tarif GARANT PLUS.

Důležitá je zde také doba trvání smlouvy – ta se v tomto případě sjednává výhradně na dobu určitou a sice na 24 měsíců od data uzavření smlouvy.

Jak objednat ČEZ GARANT PLUS?

Pokud by Vás nabídka zaujala a měli byste zájem o přechod na tento tarif, můžete si jej objednat dvěma způsoby – buď online vyplněním formuláře na webových stránkách společnosti ČEZ, nebo jednoduše po telefonu.

V případě internetové objednávky musíte vyplnit krátký formulář, v němž uvedete Vaše základní osobní údaje, pokud už jste klientem firmy ČEZ, můžete si o změnu požádat v aplikaci ČEZ online.

Pro telefonickou žádost o GARANT PLUS můžete zavolat na linku 840 840 840 nebo 371 100 100 a operátoři Vám vyplní objednávku za Vás (pokud jste byli doposud u jiného poskytovatele elektřiny, připravte si předem dokumentaci a faktury).

Hlavní výhody ČEZ GARANT PLUS

Produktová řada GARANT PLUS má spoustu výhod, díky nimž rozhodně stojí alespoň za zvážení. K jejím hlavním přednostem patří zejména:

 • 10% sleva oproti základnímu tarifu COMFORT

 • garanci, že po následujících 24 měsíců se Vám cena za elektřinu nezvedne

 • jistotu, že pokud dojde ke snížení ceny tarifu COMFORT pod Vaši cenu, bude Vám automaticky snížena na stejnou úroveň

 • veškeré výhody plynoucí z toho, že máte energii od společnosti ČEZ – tedy klientská linka nonstop, aplikace ČEZ online, velmi rozsáhlá síť kontaktních poboček apod.

Nevýhody ČEZ GARANT PLUS

Samozřejmě i tento produkt má svoje mouchy, se kterými je třeba počítat. Není jich ale mnoho, v podstatě jde pouze o jednu nevýhodu – pokud se pro GARANT PLUS rozhodnete, musíte jej využívat po celé 2 roky, v opačném případě byste museli uhradit celkem vysokou pokutu.

Nepřehlédněte:  RWE recenze

Klady zde sice převažují, ale přesto si předem důkladně rozmyslete, zda budete mít o tento tarif zájem případně se nebojte zeptat nějakého nezávislého odborníka na energie.

Celkové hodnocení

ČEZ garant plus Co říct závěrem? Produktová řada ČEZ GARANT PLUS je rozhodně zajímavou alternativou vůči ostatním tarifům společnosti ČEZ a garance stále stejné ceny (případně i nižší) je určitě docela lákavá.

Na druhou stranu nikdy předem nemůžete vědět, jak se bude cena energií vyvíjet a zda se Vám nakonec nový tarif skutečně vyplatí.

Zatím se nám tato produktová řada zdá výhodná, nicméně každý zákazník má samozřejmě jinou spotřebu a jiné požadavky.

Určitě ale doporučujeme se s touto nabídkou alespoň seznámit a zkusit si ji porovnat s jinými tarify, ať už přímo od firmy ČEZ nebo konkurenčních distributorů.

V každém případě svoje rozhodnutí neuspěchejte, vybírejte v klidu a smlouvu podepište teprve tehdy, až si budete opravdu na 100 % jistí, že pro Vás bude výhodná.

Získejte levnější cenu elektřiny porovnáním od více dodavatelů: http://nasetreno.cz/energie-porovnani-ceny-plynu-a-elektriny/elektrina/

Díky tomu, že se podepisuje na 2 roky, by byla velká škoda uzavřít něco, co by se vám třeba ve finále vůbec nevyplatilo.

Recenze a diskuze k ostatním dodavatelům energií:

Máte osobní zkušenost se službou ČEZ garant Plus? Přidejte vaše recenze, reference a hodnocení do naší diskuze, děkujeme.

VAŠE HODNOCENÍ

2 Comments
 1. dekuji redayova 607411436

 2. mela by zajemo vasi eletriku dekuji volejte v dykoliv redayova galina 607411436

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo