Chocolate Slim – koktejl na hubnutí [recenze]

0
Aktualizováno

chocolate-slim-hubnuti-recenze Vypít koktejl živin a rychle hubnout. Bohužel, tak snadné to vážně nebude – takže o podobném pokusu ani raději nepřemýšlejte.

Dietní koktejly na hubnutí ovšem mají už dlouholetou tradici. Některé minimálně pomohou vylepšit zažívání a tím pádem i rozjet metabolické procesy nutné k tomu, aby se začaly spalovat tukové polštářky o něco rychleji.

Jiné jsou jen nefunkční placebo nebo zažívání naopak pořádně rozhází. Jak je na tom koktejl Chocolate Slim? Dokáže pomoci hubnout nebo jde o produkt, kterému bychom se raději měli vyhnout?

Recenze na nápoj Chocolate Slim na hubnutí

Ryze přírodní složky, to je vždy vítané – a u Chocolate Slim je minimálně na tohle spoleh. Ale co vlastně tento koktejl obsahuje?
Drtivou většinu složek si přitom můžete snadno sehnat jinde a za zlomek ceny, se kterou přichází na trh právě Chocolate Slim a mnoho jiných podobných výrobků.

Nepřehlédněte:  Eco slim kapky recenze

Jednoduše, zelený čaj, Acai berry, Goji, Chia semínka nebo přírodní kakao – to je k mání snad všude, kam se podíváte. A zaplatit za měsíční užívání koktejlu třináct set korun, to je přeci jen trochu velká částka, že?

Ačkoliv se tváří jako sleva a poprvé na vás vyskočí, že ušetříte padesát procent. Ale kdo by dal za měsíční koktejlovou party dva a půl tisíce korun?

Deset kilogramů za čtyři týdny, to je také spíše nereálná cifra. Navíc, jak jistě známo, zdravé hubnutí je maximálně o jeden kilogram váhy týdně.

Výhodou Chocolate Slim koktejlu je určitě fakt, že neobsahuje – alespoň podle deklarace výrobce – umělá barviva a jiné potenciálně škodlivé látky.

Mírným pozitivem je i příchuť, čokoládu má až na vzácné výjimky každý rád. Lepší však bude začít se trochu hýbat a změnit životosprávu.

To totiž začnete hubnout zaručeně a vlastně i zdarma, což je celkem důležité. Nepřijdete o peníze za potenciálně nefunkční placebo.

Další recenze na přípravky na hubnutí:

Nutridrink protein – recenze

Eco slim kapky recenze

Spalovače tuků recenze

Další diskuze o nápoji Chocolate Slim:

http://www.emimino.cz/diskuse/chocolate-slim-268695/

https://www.poradte.cz/nejen-pro-zeny/9999-chocolate-slim.html

http://www.omlazeni.cz/spalovac-tuku-chocolate-38-586484-0.html

A co vy, máte zkušenosti s koktejlem Chocolate Slim na hubnutí? Přidejte vaše recenze a hodnocení dolů do diskuse

Chocolate Slim – koktejl na hubnutí [recenze]
2.7 (53.33%) 6 hlasů

9 Comments
 1. Ano je to podvod osobně jsem zkusila.

 2. Zde jsem koupila přípravek na hubnutí po kterém jsem zhubla 8kilo za 1měsíc . http://sibutramin-20-spectrum-pharm.webnode.cz

  • Odpovědět
   Andrea Váchová před 2018/01/11

   Dobrý den Alice, můžete mi říct kolik takový přípravek stojí, jako na většině stránkách se o ceně nepíše.

  • Odpovědět
   Andrea Váchová před 2018/01/11

   Kolik takový přípravek stojí? Opět se člověk nikde nedočte cenu.

 3. Zde jsem koupila přípravek na hubnutí po kterém jsem zhubla 8kilo za 1měsíc . http://sibutramin-20-spectrum-pharm.webnode.cz

 4. Za 1300,- ( s 50% slevou ) koupíte parádní
  ,,najky,, a můžete běhat a běhat

 5. Za 1300,- ( s 50% slevou ) koupíte parádní
  ,,najky,, a můžete běhat a běhat

 6. Odpovědět
  Lída Brokešová před 2017/05/13

  K nápoji Chocolate Slim – S tím shodit kila? Ani náhodou. Není to nic jiného jen trik jak ze zákazníků vypumpovat peníze. Vyhodila jsem přes tři tisíce Pánu Bohu do oken. Stejné lákadlo je firma v Šimkově ulici v Hradci králové. Té jsem nacpala 10 000Kč a bez efektu.Nakonec se mi rozpadl kyčelní kloub. Shodila jsem pouze pod příšernou dietou a to před operací jíst syrové zeleninové kaše, namočené pohanky ovoce s nízkým obsahem cukru a semena. Po operaci jsem při normální stravě v lázních Velichovky opět nabrala kila zpět.

 7. Přikládám tip na čtení, co se týče hubnutí a zdraví mrkněte https://www.radcevyzivou.cz. Je to pěkné čtení. Již jsem několik rad i vyzkoušela a fungují.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo