Čínská půjčka

0

Pro uživatele, kteří se neorientují v oboru půjček a úvěrů tak, jako například pracovníci v bance či finanční poradci, může být často velmi obtížné orientovat se v tomto oboru.

Každoročně u nás vzniká množství nových půjček s nejrůznějšími názvy a odhalit, zda jde o výhodný produkt, který je zároveň bezpečný a bez rizika je takřka nemožné.

Právě proto je určitě dobré procházet si recenze na tyto půjčky a číst diskuze uživatelů, kteří mají s půjčkou přímou zkušenost.

Čínská půjčka – peníze ještě dnes

Novinkou na trhu půjček je právě i Čínská půjčka, která se u nás objevila v roce 2015 a narazit jste na ní mohli v případě, že hledáte krátkodobou půjčku před výplatou a potřebujete si půjčit menší sumu peněz.

cinska-pujcka-recenze

Možná si říkáte, proč by si někdo půjčoval peníze v menším obnosu před výplatou, ale v Česku je stále více lidí, kteří tyhle krátkodobé půjčky (jako je právě Čínská půjčka), využívají.

Nejde jen o maminky na mateřské dovolené, důchodce a seniory či studenty, ale velmi často si takhle půjčují právě zaměstnanci a v poslední době i OSVČ a podnikatelé.

Důvodů, proč se obrací na služby jako je Čínská půjčka je hned několik. Díky Čínské půjčce je možné mít peníze téměř ihned, v ideálním případě je převod peněz do 24 hodin a vy tak máte peníze na svém účtě v případě podání žádosti teď, klidně ještě dnes.

Další výhodou je potom to, že jde o typ půjčky, která je naprosto bez formalit.

U bankovních půjček mnoho lidí odradí to, že musí dokládat spoustu formalit, banka prověřuje snad všechny druhy registrů a navíc zde mají schvalovací procesy, takže musíte několik dnů počkat, než vám úvěr schválí a peníze vám dorazí. Takže v případě nečekané finanční nouze, kdy potřebujete peníze nutně to není ideální řešení.

Naopak Čínská půjčka je právě pro tyhle nečekané situace. Stala se vám nehoda a potřebujete rychle zaplatit opravu auta? Nebo vyrážíte na dovolenou, ale chtěli byste si sebou vzít raději o něco více peněz?

Nepřehlédněte:  IQOS - elektronická cigareta bez kouře - recenze

Právě tehdy se může půjčka hodit. Stačí jen vyplnit krátký formulář, zadat několik osobních údajů a peníze u sebe velmi brzy.

Jak Čínská půjčka funguje?

Na internetových stránkách www.cinskapujcka.cz najdete jejich základní formulář a několik hlavních informací, které potřebujete pro získání půjčky. Pro někoho by zde mohl být nedostatek v tom, že zde nenajdete online kalkulačku půjčky jako například u konkurence.

Důvodem, proč tomu tak je, je totiž to, že Čínská půjčka se vám snaží nabídnout ten nejdostupnější úvěrový produkt.

Znamená to tedy, že nenabízí peníze přímo oni, ale spolupracují s mnoha úvěrovými společnostmi, které často individuálně ani půjčky nenabízí. Tyhle společnosti však půjčují například i problémovým lidem se zápisem v registru dlužníků (ať už jde třeba o SOLUS či centrální registr dlužníků), lidem v exekuci a zadluženým uživatelům.

Vám tedy stačí, podat si u nich žádost jednou a nemusíte procházet tyhle firmy hromadně a všude vyplňovat nejrůznější formuláře – Čínská půjčka zajistí tuhle práci za vás.

Nemusíte se ovšem bát toho, že byste si najednou půjčili u třeba u pěti společností zároveň. Samozřejmě to mají vyřešené a jejich systém povolí jen jednu půjčku, tu nejvýhodnější a zároveň dostupnou přímo pro vás.

Splácení Čínské půjčky

Čínská půjčka je typ úvěrového produktu, který se splácí jednorázově a nejde zde tedy o měsíční či týdenní splátku půjčky.

Funguje to tak, že po schválení půjčky vám dodají informace o tom, kdy vám končí splatnost půjčky a do toho termínu je potřeba splatit dlužnou částku i s přeplatkem (tedy úrokem).

Vy tedy můžete peníze využívat po celou dobu splatnosti a není to například tak, jako v bance, která po vás chce každý měsíc kousek z vypůjčené částky nazpět.

1 Comment
  1. Dobrý den chci se zeptat zda mají možnost si pujčit i ti co mají dluhy.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo