Ionic-CARE Triton X6 čistička vzduchu [recenze]

7

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 čistička vzduchu má velmi intenzivní výkon, tichý a nehlučný chod, vykazuje efektivní, aktivní čistění vzduchu, ve vybavení má i ionizátor vzduchu a navíc má nulové náklady na výměnné filtry. Předností této jedinečné čističky vzduchu je však daleko více.

Čistý vzduch je součástí pravidelné péče o naše pevné zdraví. Díky kvalitní čističce vzduchu si můžete dopřát čistý vzduch i doma, v kanceláři či na provozovně nebo kdekoli jinde. Díky ní bude vzduch bez polétavých částic prachu, chemikálií, cigaretového kouře, pylů, alergenů, bakterií, plísní a dokonce i bez rozpadových prvků radonu. Tato čistička vzduchu má téměř stoprocentní účinnost. Ionic-CARE Triton X6 unikátním způsobem spojuje 2 funkce zvyšování kvality vzduchu. Díky použití moderních technologií se zde podařilo spojit zdánlivě obtížně kombinovatelné způsoby čištění vzduchu v interiérech a výsledek je opravdu skvělý.

Výkonná čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6

Tato čistička vzduchu má i mnohé další výhody, než uvádíme v úvodu. Kromě nízkých nákladů na provoz, nulových nákladů na filtry, snadné údržby, vysoce kvalitního zpracování a nehlučného provozu s tichým chodem maximálně 8 dB, má 3 stupně výkonu a téměř 100 procentní úspěšnost při zachytávání všech polétavých částic a nečistot. Udává se účinnost 96 %. Jde o investici, která se vyplatí. Na ploše 1100 cm2 spolehlivě ulpí polétavý prach, chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny, viry, bakterie, spory plísní i rozpadové prvky radonu.

Intuitivní ovládání a dlouhá životnost

Obsluha této čističky je snadná a intuitivní. Údržba a čistění čističky je jednoduchá a rychlá. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 má navíc minimální provozní náklady, které vás vyjdou na méně než 2 koruny denně. Spotřeba je velice nízká a vyjde maximálně 12 W. Oceníte i nulové náklady na elektrostatické filtry, které disponují neomezenou životností. Tato čistička má 3 stupně výkonu, které můžete libovolně volit podle velikosti místnosti, ve které se aktuálně nacházíte a chcete zde pročistit vzduch.

Tři stupně výkonu

 • nízký – vhodný pro použití v menších místnostech do 15 m2, průměrný příkon pouhých 5 W, vzduchový výkon 15 m3/hod, režim pracuje v opakujících se intervalech 20 sekund provozu a 120 sekund pauza
 • střední – vhodný pro použití ve středně velkých místnostech do 50 m2, průměrný příkon jen 7 W, vzduchový výkon 38 m3/hod, proces čistění propojený s ionizací vzduchu probíhá nepřetržitě
 • plný – vhodný pro použití ve velkých místnostech do 75 m2, průměrný příkon pouhých 12 W, vzduchový výkon 65 m3/hod, proces čistění s ionizací vzduchu probíhá nepřetržitě

Moderní design a snadná mobilita

Další velkou předností je její moderní design, který zapadne do každého stylu interiéru a nijak jej nenaruší. Na výběr jsou také hned 3 barevné varianty, univerzální černá, elegantní stříbrná a vysoce módní perleťově bílá. Díky třem barevným provedením ji snadno začleníte do každého interiéru. Čistička má vzhledem ke svým účinkům a nezbytné ploše pro filtry přiměřené rozměry, není velká, ale je kompaktní a proto se může stát přirozenou součástí každého interiéru. Navíc je díky tomu plně mobilní a snadno ji můžete přenášet z jedné místnosti do jiné.

Nepřehlédněte:  Philips SpeedPro Max Aqua: recenze

Výkonná čistička vzduchu s ionizátorem

Výkonná čistička vzduchu s ionizátorem v jednom precizně čistí a ionizuje vzduch. Její důmyslná a unikátní soustava elektrod efektivně zajišťuje cirkulaci vzduchu pomocí takzvaného elektronového větru. Jde o moderní alternativu klasických hlučných ventilátorů. Zachycené nečistoty v tomto případě ulpívají na elektrostatickém filtru. Pohodlně, rychle a zcela bezpracně se díky tomuto přístroji zbavíte polétavého prachu, chemikálií, cigaretového kouře, pylů, alergenů, bakterií, plísní, rozpadových prvků radonu a dalších nežádoucích nečistot.

Proč čistit a ionizovat vzduch

 • odstraníte alergeny a prach ze vzduchu
 • zničíte viry a bakterie
 • zlepšíte své dýchání
 • snížíte působnost radonu
 • zlepšíte svou pracovní výkonnost
 • zkvalitníte svůj spánek
 • snížíte si krevní tlak
 • zmírníte depresivní stavy

Čistý a ionizovaný vzduch posílí imunitu i zdraví

Záporné ionty jsou obsaženy ve vzduchu nejvíce při pohybu v čisté přírodě, ale kvůli znečištění jich notně ubývá. V průměrné kanceláři, provozovně či domácnosti je pak hladina záporných iontů prakticky na nule. Zde ale trávíme hodně času. Čistý a ionizovaný vzduch pomůže upevnit vaše zdraví a posílit imunitu. Čistý vzduch má blahodárné účinky na celý váš organismus. Pobyt v místnosti s čistým vzduchem navíc celkově zlepší vaše dýchání a samočisticí schopnost vašich plic, budete mít zkvalitněný spánek, sníží se vám krevní tlak, zmírní se vám depresivní stavy a zlepší nálady, budete mít vyšší pracovní výkon, urychlíte hojení ran a zlepšíte si i akomodaci očí.

Výhody čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6

 • 96% účinnost při zachytávání polétavých částic a nečistot
 • kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
 • minimální provozní náklady, méně než 2 koruny denně
 • nulové náklady na filtry s neomezenou životností
 • tichý chod a naprosto bezhlučný provoz
 • snadná obsluha
 • jednoduchá a rychlá údržba i čištění přístroje
 • vysoce kvalitní provedení
 • moderní design
 • 3 stupně výkonu
 • 3 barevné varianty

Co říkají statistiky

Polovina obyvatel podle studií nějakým způsobem trpí takzvaným SBS – Syndromem nezdravých budov, anglicky Sick Building Syndrom, který způsobuje celou řadu potíží, jako jsou bolesti hlavy, nespavost, snížená koncentrace, alergie, astma, akutní i chronická onemocnění plic, těžké deprese nebo rakovina. Moderní stavební materiály, syntetické koberce, umělý nábytek, nadměrně utěsněná okna, často běžící klimatizace, zářící monitory, tiskárny, kopírky, wi-fi a dalších asi 20 vlivů dohromady vytváří podle studií uvnitř budov, kde trávíme 80 % života, zdraví škodlivé prostředí.

Ionic-CARE Triton X6 čistička vzduchu [recenze]
3.3 (65%) 8 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo