Citroen C4 recenze

0

Skvělé auto nejen do města, Citroen C4 nabízí jedinečný komfort nejen pro řidiče, ale i spolujezdce. Víceúčelové vozidlo, kde je dostatek prostoru na přepravu všeho potřebného na týden na chatě i objemnější elektroniku a vůbec skoro cokoliv, co vyžaduje neprodlený transport.

Citroen C4 recenze

Objem zavazadlového prostoru je více než 400 litrů, to prostě a jednoduše řečeno – musí více než stačit! Zadní světla s 3D efektem, pohodlná sedadla, která jsou dostatečně pevnou oporou pro páteř – už nikdy Vás při jízdě nebudou bolet záda. Libo masáž beder s elektrickým ovládáním? U Citroenu něco, co si může dovolit každý majitel vozu!

Citroen  C4 – prosklená střecha se clonou

citroen-c4-zkusenostiTento vůz je prostě plný světla, to dokazuje i prosklená střecha o ploše 1,3 metru čtverečního, která nabízí i elektricky ovládanou clonu.

Jedno stisknutí tlačítka a slunce Vám nebude bránit ve výhledu, všechno bude v naprosté pohodě. Žádné hluky z vozovky Vás nebudou rušit, odhlučnění vozu je naprostou samozřejmostí u všech moderních modelů automobilky Citroen.

Dotykový sedmipalcový displej umožní funkci médií, telefonu a nastavení rozšířených parametrů automobilu.

Osvětlení má také hodně co do sebe, protože skvěle vidět budete až do úhlu 75 stupňů doleva či doprava, ani na večerní nebo noční silnici Vás tak už vůbec nic nemůže překvapit, jízda bude v pohodě bez nervů a hlavně maximálně bezpečná.

Modely Citroenu C4:

 • Citroen c4 Picasso
 • Citroen c4 Grand Picasso
 • Citroen c4 Cactus
 • Citroen c4 Aircross
 • Citroen c4 Coupe

Spotřeba ve smíšeném režimu začíná na hranici úžasných tří litrů na sto kilometrů, kdo by o něco takového nestál, že?

Provozní náklady jsou celkově vzato na naprostém minimu. Nový vůz Citroen C4 začíná s cenovkou na 349 900 Kč, stačí si jen zarezervovat zkušební jízdu a uvidíte sami, jak Vám tenhle plechový mazlíček nové generace padne do oka. Sestavit si vůz přímo na míru osobním potřebám je samozřejmost nad slunce jasná!

Nepřehlédněte:  ProHormony recenze

Citroen C4 – vaše zkušenosti

Adam

Vlastním tohoto krasavce 2 roky a jsem s ním velice spokojen. Spotřeba kolen 6 litrů, a když tomu tršku šlapu na pedál tak 7l. Není to žádný závodník, ale dá se s ním dobře předjíždět, více točit – 2- 90, 3-130 a ono to jede!! Ale já mu odpouštím že je trochu slabší o to je KRÁSNĚJŠí!!.

Pavel S.

Taky jsem byl majitelem tohoto auta.R.v.2006 1,4.kupované nové.Žádné velké poruchy se nekonaly(prodej při cca 134 OOO km).Auto bych si dovolil hodnotit jako průměrné,určitě né špatné.Zásadní problém u tohoto modelu je ale zadní náprava.Od novoty se při přejezdu větších nerovností(obzvláště při dírách a želez.přejezdech s ostrým přechodem)ozývaly rány jako když praštíš kladivem do traverzy.Nepomohla výměna tlumičů v záruce ,jen mírně se to zlepšilo po vlastní výměně za tlumiče Monroe senzatrac.Tento problém je zřejmě neřešitelný a mi to silně vadilo.Dělaly to všechny C4,i nové přímo z autosalónu.Vědělo se o tom ale servis za to nemohl,zřejmě konstrukční chyba v uložení nápravnice.Žádné auto před tím(snad jen Favorit) ani potom tak silně nebilo.Jednalo se spíše o zvukový projev než pocitový.Právě k vůli tomuto neduhu už bych si C4 nekoupil.

Anonymní

Tak to jsem ještě s žádným autem nezažil. V cca 117tis kilometrech jsem absolvoval pravidelnou servisní prohlídku. Ani po této výše uvedené porci kilometrů nebylo nutno měnit přední a ani zadní brzdové destičky. Prý zbývá ještě tak 30%…No tak dobrý, ne? :-)

1 Comment
 1. Reply
  Ladislav Korec 2016/08/15 at 16.53

  Dobrý den koupil jsem citroen c4 cupe r.v06 16.hdi a mám velký problém s digi klimou poustì mi do auta pouze teplý vz duch z motoru nejde ovládat vůbec ofuk noh, hlavy ,
  skla proste nereaguje muže mi někdo poradit nebo jestli někdo nemel stejný problém díky za pomoc.Laďa

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo