CK Metal – zkušenosti

2

ck-metal-zkusenostiPoznávací zájezdy po celé Evropě. Last minute přímo na míru, tak, jak jste si to vždycky představovali.

Adventní návštěva Vídně, lyžovačka v Alpách nebo wellness pobyt v termálních lázních v Maďarsku?

Rozhodně, nic není nemožné, stačí se jen informovat, sbalit kufry a neprodleně vyrazit za odpočinkem i kulturou.

Nabízí se krásy Paříže a Londýna, historií prodchnutá Itálie, ale i některé méně tradiční destinace. A kde? Cestovní kancelář Metal, prosím!

Více než čtyři roky na trhu, spoustu možností, kam vyrazit

Cestovní kancelář Metal funguje na tuzemském trhu již od roku 2013. Pobytové i poznávací zájezdy, ať už s rodinou nebo partou přátel, prodloužené víkendy v evropských velkoměstech nebo týdenní a dvoutýdenní dovolené u moře.

Důraz se tu samozřejmě klade na Francii, kde si užijete v Paříži, Bordeaux nebo Marseille, ale prohlédnout si můžete prakticky celou Evropu…

Nabízí se Disneyland, Pobaltí, Slovinsko, Florencie nebo prosluněná Neapol, mezi stálice u CK Metal patří nejen nejvyhledávanější západoevropské lokality, ale třeba i Maďarsko nebo Litva, které jsou dosud pro české turisty spíše neobjevenými Popelkami.

Levné poznávací zájezdy ze Slevomatu

ck-metal-recenzeČtyři roky zkušeností, zajímavé ceny a možnost svozu kdekoliv po ČR.

Jinými slovy, abyste se mohli vydat na zahraniční zájezd, nemusíte už na pražské letiště, kde budete podstupovat úmorné čekání navíc – stačí totiž jen počkat, až autobus prostě dorazí k vám…

Tradiční tištěný průvodce je minulostí, CK Metal nabízí profesionálního průvodce i na netradičních evropských lokalitách.

Každoročně zhruba patnáct tisíc nových klientů, což rozhodně není v tuzemské konkurenci nijak malé číslo. Cestovní kancelář je také pojištěna proti úpadku, takže o vložené finanční prostředky klienti zákonitě nemohou přijít.

Možností k výletu je zde jistě dost a dost, ve vodách tuzemského internetu se dají ulovit i kvalitně sepsané a důvěryhodné recenze, které jsou většinou pozitivní.

Nepřehlédněte:  Regiojet recenze

Najdete však i různá negativa, například stížnost na cizojazyčného průvodce nebo méně profesionální úroveň služeb než u jiných cestovek. Nakonec, volba, kam na dovolenou, je ryze na vás…

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password