CK Metal – zkušenosti

2

ck-metal-zkusenostiPoznávací zájezdy po celé Evropě. Last minute přímo na míru, tak, jak jste si to vždycky představovali.

Adventní návštěva Vídně, lyžovačka v Alpách nebo wellness pobyt v termálních lázních v Maďarsku?

Rozhodně, nic není nemožné, stačí se jen informovat, sbalit kufry a neprodleně vyrazit za odpočinkem i kulturou.

Nabízí se krásy Paříže a Londýna, historií prodchnutá Itálie, ale i některé méně tradiční destinace. A kde? Cestovní kancelář Metal, prosím!

Více než čtyři roky na trhu, spoustu možností, kam vyrazit

Cestovní kancelář Metal funguje na tuzemském trhu již od roku 2013. Pobytové i poznávací zájezdy, ať už s rodinou nebo partou přátel, prodloužené víkendy v evropských velkoměstech nebo týdenní a dvoutýdenní dovolené u moře.

Důraz se tu samozřejmě klade na Francii, kde si užijete v Paříži, Bordeaux nebo Marseille, ale prohlédnout si můžete prakticky celou Evropu…

Nabízí se Disneyland, Pobaltí, Slovinsko, Florencie nebo prosluněná Neapol, mezi stálice u CK Metal patří nejen nejvyhledávanější západoevropské lokality, ale třeba i Maďarsko nebo Litva, které jsou dosud pro české turisty spíše neobjevenými Popelkami.

Levné poznávací zájezdy ze Slevomatu

ck-metal-recenzeČtyři roky zkušeností, zajímavé ceny a možnost svozu kdekoliv po ČR.

Jinými slovy, abyste se mohli vydat na zahraniční zájezd, nemusíte už na pražské letiště, kde budete podstupovat úmorné čekání navíc – stačí totiž jen počkat, až autobus prostě dorazí k vám…

Tradiční tištěný průvodce je minulostí, CK Metal nabízí profesionálního průvodce i na netradičních evropských lokalitách.

Každoročně zhruba patnáct tisíc nových klientů, což rozhodně není v tuzemské konkurenci nijak malé číslo. Cestovní kancelář je také pojištěna proti úpadku, takže o vložené finanční prostředky klienti zákonitě nemohou přijít.

Možností k výletu je zde jistě dost a dost, ve vodách tuzemského internetu se dají ulovit i kvalitně sepsané a důvěryhodné recenze, které jsou většinou pozitivní.

Nepřehlédněte:  5 anglicko-českých slovníků na vaši letní dovolenou

Najdete však i různá negativa, například stížnost na cizojazyčného průvodce nebo méně profesionální úroveň služeb než u jiných cestovek. Nakonec, volba, kam na dovolenou, je ryze na vás…

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo