Collamask recenze

0
Aktualizováno

collamask-recenze Krém, který omladí a vypne pleť. Collamask je dalším produktem na trhu, co by měl vylepšit stav pokožky, ať už je jakákoliv, vhodný doslova pro všechny generace.

Je tomu ale tak skutečně? Dokáže inovativní maska proti stárnutí úspěšně zapůsobit – nebo jde jen o nefunkční placebo, s jakým máme tu čest na našem trhu bohužel celkem často?

Collamask maska na pleť – složení je rozhodně plus

Pokud se podíváme na složení krému Collamask, rozhodně nebude od věci je opravdu pochválit. Antialergická sestava, ve které nechybí kolagen, důležité aminokyseliny nebo třeba modrý jíl.

Přidejme esenciální oleje a betain – máme vyhráno. Po této stránce má Collamask dobré hodnocení, protože neobsahuje žádné škodlivé látky, které by mohly stav pleti zhoršit – ba právě naopak, ryze přírodní složky působí na pleť lépe než jakékoliv uměle připravené sérum. Doporučuje se užití od 25 let, alespoň to tvrdí oficiální distributor.

Collamask slibuje odstranit vrásky, harmonizovat a hydratovat pokožku. Vhodný pro všechny typy pleti, poradí si s akné, zabrání ucpávání pórů a tvorbě černých teček.

Posud vše v pořádku, ale velkým negativem je tu cena. Více než sedm set korun za malou tubu? Jiné produkty z podobné kategorie vyjdou výrazně levněji, v českých podmínkách si ji navíc můžete objednat jen u jedné konkrétní firmy, která má na trhu skutečný monopol.

krém na pleť collamask

Cena za Collamask

Cena 790 korun za malou tubičku (objem je asi 75 mililitrů) je rozhodně přemrštěná, v zahraničí se může při koupi více kusů pořídit výrazně levněji, stačí umět hledat.

Nepřehlédněte:  Slim Excelle recenze

Kde se dá koupit Collamask v ČR?

Krém můžete koupit na této stránce, koupi ovšem nedoporučujeme, opravdu si ji promyslete – http://cz.colmask.com/

Nebude, ale lepší se porozhlédnout po přírodní kosmetice, kterou si snadno uděláme doma? Tady je cena rozhodně příliš vysoká na to, aby bylo používání umožněné dlouhodobě – většina lidí si prostě Collamask nemůže tak docela dovolit.

Další více či méně funkční přípravky na pleť a jejich recenze:

Diskuze na Collamask – přidej vlastní recenze a zkušenosti

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo