Colorfactory.cz recenze

0

potisk-tricek-colorfactory

Potisk na cokoliv si řeknete! Colorfactory umí opravdu hodně, nechte si tisknout na tričko nebo jiný textil, od věci určitě není ani potištěná taška do školy.

Stylově a vkusně, současně za rozumné peníze, kdo by to nebral, že? Reklamní textil, ale i triko na památku s fotkou oblíbeného domácího zvířete, prostě cokoliv Vás napadne.

Sítotisk znamená vysokou kvalitu, odstíny nikdy nevyblednou a dlouholetá trvanlivost je samozřejmostí. Stačí zadat poptávku a do dvou týdnů se vší samozřejmostí uvidíte prvotřídní výsledek na vlastní oči!

Stačí jen předloha k tisku

Opravdu, postačí jen dodat předlohu tisku, přesně tak, jak si ji představujete – a o vše ostatní se už Colorfactory postará doslova na počkání. Čtyřiadvacet let na trhu, čtyřiadvacet let zkušeností.

Web v provozu již od roku 2000. Značka, která se rozšířila do světa a má punc opravdové kvality, pěkná památka nebo efektivní reklama, tady jde prostě všechno!

Mezi klienty Colorfactory se řadí Česká televize, pražská ZOO nebo také automobilka Škoda nebo Národní divadlo.

To už samo o sobě hovoří jasnou řečí, protože takto prestižní společnosti prostě nebudou spolupracovat jen tak s někým.

Vyberte si, zda chcete potisk na tričko, polokošili nebo bundu či vestu, možnosti jsou totiž opravdu nepřeberné. Propagace jména Vaší firmy, kulturní akce, zkrátka a dobře záleží, co je zrovna potřeba.

Vysoká gramáž, výběr z mnoha střihů

 

Vyberte si tričko přesně podle svého gusta! Barva, střih i některé drobnosti, které udělají ve výsledku větší dojem. Vše je zcela na Vás, řekněte svou představu, protože domluvit se dá úplně na všem. Tyrkysová, okrová nebo jasně žlutá a oranžová, rej barev přímo před Vašima očima.

Tisk přes zip nebo metalické barvy, s tím se samozřejmě počítá. V chrudimské centrále Colorfactory zvládnou i šest tisíc potisků za den, tudíž expresní práce není vůbec žádným problémem.

Nepřehlédněte:  Recenze Acema Credit

1 Comment
  1. Vždycky je fajn mít na výběr, doporučuji proto také Attack Promotion! http://www.reklamanatextil.cz/

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password