Cresco Group recenze

0
Aktualizováno

Cresco Group patří mezi nebankovní společnosti, které nabízí širokou nabídku služeb. Tato firma zprostředkovává půjčky pro několik větších poskytovatelů z bankovního či nebankovního sektoru. S jejich nabídkou jste se jistě setkali už přes email, jejich finančí zpravodaj pravidelně plní emailové schránky mnoha lidí.

Tip: Cresco Group podvod?

Přes Cresco Group si můžete sjednat menší půjčky nebo například kreditní karty. Portfolio jejich služeb je opravdu široké a v poslední době už zahrnuje i hypoteční úvěry. Jaké zkušenosti máte s touto firmou vy, ať už z pohledu dlužníka, zaměstnance nebo obchodního partnera?

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Rychlá půjčka před výplatou

7 Comments
 1. Nemáte někdo nové zkušenosti s Cresco Group?

 2. přesně tak -zneužívají vašich iniciálů a dávají je jinejm firmám-dnes mi přišlo 15 mailů .několikrát jsem jim psal -odhlašoval se z nějakého newtlereru a je to horší a horší.dnes mi ale došla trpělivost a jdu už na policii .jak je možné že takovýhle hajzlové a smradi fungují.co takhle hromadná žaloba jak psal pán z první recenze.

  • rada bych se pripojila k nejake hromadné žalobš,take vubec nereaguji,že si nepřeji zasilat jejich meili,odhlašuji se neustale zbytečně.

 3. přidávám negativní zkušenost
  začátkem prosince jsem sháněl půjčku. na internetu jsem našel několk nbídek. jednu z nich jsem využil a od té doby mi již několikrát přišly jak telefonické tak sms nabídky. hlavně mi cca 15x týdně přijde nějaký email s nabídkou půjčky. toto trvá skoro již tři měsíce, i když jsem nedlouho po využití nabídky dal příkaz k ukončení zasílání newstlerů. jedná se jasné porušování zákona 480/2004 neboť podle něj jsou povinni okamžitě ukončit zasílání nevyžádané pošty a při tom se vymlouvají na nějaké dobíhání kampaně.
  pozor, pod cresco group je na internetu asi 15 různých firem dohazující půjčky jiných společností, při tom jde stále o cresco group. stačí se na každé stránce podívat úplně na spodní řádek. záměrně bývají tyto stránky hodně dlouhé, protože počítají s tím, že po prohlédnutí hlavní nabídkyna na stránce málo kdo scroluje až dolů. takže pozor, kdo nechce zbytečně dostávat spam, tak si nejprve prohlédněte celou stránku nabízených služeb a teprve potom odpovídejte!!!

 4. Nedoporučuju! Všechny negativní recenze na různých webech jsou na firmu Cresco Group oprávněný! Prezentují se jako poskytovatelé, přitom sami peníze vůbec nepůjčují! Nabízí drahou kreditní kartu Citi bank, kde tedy ovšem pochopitelně nesmíte mít záznam v registru. A z nebankovních spolupracujou s lichváři (nebudu jmenovat), kdy nabízí úrok 100% apod.!
  Nic jiného neumí!
  Firmu Cresco Group nedoporučuju!

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo