Dermacol Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping – recenze

-1
Aktualizováno

Zeštíhlující gel na bříško Dermacol Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping s obsahem kofeinu, escinu a speciálními polysacharidy, které v naší pokožce stimulují štěpení tuků a preventivně působí proti jejich ukládání. Všechny obsažené účinné látky naše problematické partie prokrvují a odvádějí z nich zadrženou vodu. Během 1 měsíce se má naše oblast břicha zeštíhlit až o 1 konfekční velikost. Nanáší se pravidelně, abychom tak dosáhli plochého bříška. Naše pokožka pak bude pevnější a pružnější.

Účinky gelu proti celulitidě

Zeštíhlující gel na bříško působí i proti celulitidě. Pomáhá navrátit a udržet svůdné křivky našeho těla. Účinný komplex látek aktivuje a urychluje odbourávání tuků, následně redukuje velikost tukových buněk a naše tělo je tak štíhlejší. Používání při redukční dietě i cvičení podpoří celkový proces zeštíhlení a omezí i následný jo-jo efekt navracejícího se vzhledu pomerančové kůže. Současné působení všech obsažených aktivních látek vyvolává příjemný pocit po nanesení na pokožku. Aplikace je snadná, gel se po nanesení okamžitě vstřebává díky textuře. Gel se hodí pro všechny typy pokožky.

Dermacol

Postup při aplikaci

Přípravek se aplikujeme na suchou pokožku krouživými pohyby 2x denně po dobu alespoň 1 měsíce. Jemně vmasírujte do pokožky. Pravidelným používáním gelu po dobu alespoň 1 měsíce se oblast břicha zeštíhlí až o jednu konfekční velikost, což může udělat až 4 cm. Jemná textura gelu se velmi dobře do pokožky vstřebává a nezanechává žádné skvrny na oblečení. Kvalitní gel je dermatologicky testován a schválen. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Pro krásný a štíhlý vzhled se nechte hýčkat blahodárnou péčí tohoto jedinečného gelu.

Nepřehlédněte:  Hobot 168 recenze

Způsoby použití

I když je tento gel primárně určený na zeštíhlení břicha, lze jej využít i na další problémové partie. Přípravek vám pomůže zmírnit příznaky celulitidy, zeštíhlit, tvarovat a modelovat pas, hýždě a stehna. Nezanechává mastný pocit na pokožce. Vaše pokožka bude znovu vypadat pevně, hladce a bude jemná na dotek. Přípravek napomáhá redukovat projevy celulitidy v podobě pomerančové kůže. Přiměřené množství gelu se dá denně nanášet na místa, která chcete tvarovat, tedy břicho, stehna, boky, hýždě i paže.

Zeštíhlující gel

Dermacol Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping – recenze a zkušenosti

Zeštíhlující gel na bříško Dermacol Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping s obsahem kofeinu, escinu a speciálními polysacharidy je kvalitní kosmetický přípravek určený pro ženy pro ošetření partií břicha. Jeho velkou předností je jeho zeštíhlující efekt. Tělový gel problematickou partii bříška velmi intenzivně prokrvuje a odvádí z něj často zadržovanou vodu. Navíc pomáhá zamezovat ukládání nežádoucích tukových buněk a navrací pokožce její pružnost a pevnost. Po měsíci používání je bříško více ploché, pevné a pokožka viditelně vypnutá.

slim gel

Jaké zkušenosti máte s Dermacol Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping vy?

Přidejte se do naší diskuse!

Dermacol Enja Slim-Gel Abdomen Reshaping – recenze
4.7 (93.33%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo