DiaRemedium recenze

1

Domácí léčba cukrovky? Ano, takových zázračných přípravků tu už bylo. Civilizační onemocnění číslo jedna, diabetes, rozhodně není nic příjemného – už jen proto, že s sebou nese spoustu omezení.

Muset si odepřít oblíbené sladkosti a píchat si pravidelně injekce inzulinu, to je jen začátek celé pouti, která čeká na každého těžkého diabetika.

Jedním z produktů, které mají ulehčit průběh cukrovky, by měla být náplast DiaRemedium. Co o ní můžeme říci, jak vlastně účinkuje a je vůbec k něčemu dobrá?

Jsou drahé, neúčinné a mohou být i nebezpečné

Diaremedium recenzeZdroje napříč tuzemským internetem se shodují v jednom – DiaRemedium rozhodně není žádný zázrak moderní lékařské vědy, ale spíše potenciální hrozba pro každého diabetika, který by uvěřil v jeho ryze pozitivní účinky.

Cena za DiaRemedium

Koho neodradí příliš vysoká cena (balení náplastí vyjde bratru i na 1500 korun), měl by zpozornět u recenze, kterou připravili odborníci na diabetes jako takový. Totiž, DiaRemedium může znamenat dokonce i určité nebezpečí…

Nalepit si náplast na spodní část chodidla a čekat nějaký valný efekt, to rozhodně není příliš moudré. Nezhubnete a cukrovku už vůbec nevyléčíte, jde o příliš komplikované onemocnění, které nelze touto cestou nijak vyřešit.

Náplasti na léčbu diabetes

Pokud navíc obsahují některé náplasti větší množství vstřebatelného a rozpustného cukru, může nastat velký problém – zdravotní komplikace, která je u cukrovkářů celkem běžná, pokud si nebudou dávat dobrý pozor na hladinu krevních cukrů.

Tip pro diabetiky: Vlašské ořechy pomáhají při léčbě cukrovky

Ostatně, na internetu najdete i vyjádření několika lékařů – a je jisté, že někdo s titulem MUDr. si v tomto případě nemůže vymýšlet, naopak – každý z nich důrazně varuje diabetiky před používáním podobných náplastí.

Přinejlepším neuškodí ani nepomohou, ale potřebujete dávat stovky a tisíce korun za podobné neúčinné placebo?

Nepřehlédněte:  Recenze H2OUT

Další články o podvodu DiaRemedium:

5 komentářů
 1. Reply
  Kikiriki 2017/11/01 at 22.59

  Je to obrovská reklama a přitom podvod na slušné lidí. Manžel si objednal hned dvoje balení a po ukončení aplikaci se mu zvýšil cukr v krvi z 8 mm/L na 11 mm/L. Lidičky nevěřte tomu, že se sníží obyčejnou náplasti cukrovka, nebo dokonce vyléčí. Je to jenom tahání peněz z vašich kapes. Ty recenze tam si tam píšou sami.

 2. Reply
  Anonym Kikiriki 2017/11/01 at 22.59

  Je to obrovská reklama a přitom podvod na slušné lidí. Manžel si objednal hned dvoje balení a po ukončení aplikaci se mu zvýšil cukr v krvi z 8 mm/L na 11 mm/L. Lidičky nevěřte tomu, že se sníží obyčejnou náplasti cukrovka, nebo dokonce vyléčí. Je to jenom tahání peněz z vašich kapes. Ty recenze tam si tam píšou sami.

 3. Reply
  Bilavčík 2017/11/01 at 18.36

  Telefon neexistuje, peníze nevracejí poněvadž adresa není a na email odpoví, že jednají s USA a pak se odmlčí. Naše úřady včetně ČOI to nezajímá i když veeřejně podvádějí s tvrzením, že se jedná o lék. Nikde ho schválený nemají, nejsou nikde evidování tudíš ani neplatí daně a tak si dělají co chtějí pánové z USA, to jen na naše podnikatele vymysleli EET,ale zloděje chrání.

 4. Reply
  Ruda 2017/10/09 at 16.26

  No tak já se nechal také nalákat a zakoupil jsem hned 3 balení.A “řka” co já si to budu dávat na oteklé nohy,nalepil jsem si dnes ve 13hod.jednu pod levé prso.V 16:10 jsem se měřil a šup ze 12,2mm/L na 5,4mm/L,což jsem měl asi hned po narození.Nejsem na inzulínu,pouze na dietě ( s tou si zatím moc starostí nedělám) a jsem velice neposlušný pacient,jak říkají lékaři.
  Tak co vy na to nevěřící Tomášové.

 5. Reply
  anonym 2017/10/02 at 13.34

  Každý, kdo si tohle za nekřesťanské peníze koupí, je mdlého rozumu. Kdyby to skutečně účinkovalo, jak je v reklamě popsáno, tak všichni diabetologové spáchají hromadnou sebevraždu, protože by je to připravilo o chleba. Sám jsem dlouholetý diabetik na inzulinu (77 let) a nikdy bych takovou pitomost neprovedl. Vyléčit se to nedá a tak by posun vpřed znamenal jedině prakticky použitelný měřák pro kontinuální neinvazivní sledování glykemie, jak to naznačuje Glukowise. Ale i to je zatím hudba budoucnosti.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo