DiaRemedium recenze

2
Aktualizováno

Domácí léčba cukrovky? Ano, takových zázračných přípravků tu už bylo. Civilizační onemocnění číslo jedna, diabetes, rozhodně není nic příjemného – už jen proto, že s sebou nese spoustu omezení.

Muset si odepřít oblíbené sladkosti a píchat si pravidelně injekce inzulinu, to je jen začátek celé pouti, která čeká na každého těžkého diabetika.

Jedním z produktů, které mají ulehčit průběh cukrovky, by měla být náplast DiaRemedium. Co o ní můžeme říci, jak vlastně účinkuje a je vůbec k něčemu dobrá?

Jsou drahé, neúčinné a mohou být i nebezpečné

Diaremedium recenze Zdroje napříč tuzemským internetem se shodují v jednom – DiaRemedium rozhodně není žádný zázrak moderní lékařské vědy, ale spíše potenciální hrozba pro každého diabetika, který by uvěřil v jeho ryze pozitivní účinky.

Cena za DiaRemedium

Koho neodradí příliš vysoká cena (balení náplastí vyjde bratru i na 1500 korun), měl by zpozornět u recenze, kterou připravili odborníci na diabetes jako takový. Totiž, DiaRemedium může znamenat dokonce i určité nebezpečí…

Nalepit si náplast na spodní část chodidla a čekat nějaký valný efekt, to rozhodně není příliš moudré. Nezhubnete a cukrovku už vůbec nevyléčíte, jde o příliš komplikované onemocnění, které nelze touto cestou nijak vyřešit.

diaremedium

Náplasti na léčbu diabetes

Pokud navíc obsahují některé náplasti větší množství vstřebatelného a rozpustného cukru, může nastat velký problém – zdravotní komplikace, která je u cukrovkářů celkem běžná, pokud si nebudou dávat dobrý pozor na hladinu krevních cukrů.

Tip pro diabetiky: Vlašské ořechy pomáhají při léčbě cukrovky

Ostatně, na internetu najdete i vyjádření několika lékařů – a je jisté, že někdo s titulem MUDr. si v tomto případě nemůže vymýšlet, naopak – každý z nich důrazně varuje diabetiky před používáním podobných náplastí.

Nepřehlédněte:  IQOS - elektronická cigareta bez kouře [recenze]

Přinejlepším neuškodí ani nepomohou, ale potřebujete dávat stovky a tisíce korun za podobné neúčinné placebo?

Další články o podvodu DiaRemedium:

VAŠE HODNOCENÍ

5 Comments
  1. Je to obrovská reklama a přitom podvod na slušné lidí. Manžel si objednal hned dvoje balení a po ukončení aplikaci se mu zvýšil cukr v krvi z 8 mm/L na 11 mm/L. Lidičky nevěřte tomu, že se sníží obyčejnou náplasti cukrovka, nebo dokonce vyléčí. Je to jenom tahání peněz z vašich kapes. Ty recenze tam si tam píšou sami.

  2. Je to obrovská reklama a přitom podvod na slušné lidí. Manžel si objednal hned dvoje balení a po ukončení aplikaci se mu zvýšil cukr v krvi z 8 mm/L na 11 mm/L. Lidičky nevěřte tomu, že se sníží obyčejnou náplasti cukrovka, nebo dokonce vyléčí. Je to jenom tahání peněz z vašich kapes. Ty recenze tam si tam píšou sami.

  3. Telefon neexistuje, peníze nevracejí poněvadž adresa není a na email odpoví, že jednají s USA a pak se odmlčí. Naše úřady včetně ČOI to nezajímá i když veeřejně podvádějí s tvrzením, že se jedná o lék. Nikde ho schválený nemají, nejsou nikde evidování tudíš ani neplatí daně a tak si dělají co chtějí pánové z USA, to jen na naše podnikatele vymysleli EET,ale zloděje chrání.

  4. No tak já se nechal také nalákat a zakoupil jsem hned 3 balení.A „řka“ co já si to budu dávat na oteklé nohy,nalepil jsem si dnes ve 13hod.jednu pod levé prso.V 16:10 jsem se měřil a šup ze 12,2mm/L na 5,4mm/L,což jsem měl asi hned po narození.Nejsem na inzulínu,pouze na dietě ( s tou si zatím moc starostí nedělám) a jsem velice neposlušný pacient,jak říkají lékaři.
    Tak co vy na to nevěřící Tomášové.

  5. Každý, kdo si tohle za nekřesťanské peníze koupí, je mdlého rozumu. Kdyby to skutečně účinkovalo, jak je v reklamě popsáno, tak všichni diabetologové spáchají hromadnou sebevraždu, protože by je to připravilo o chleba. Sám jsem dlouholetý diabetik na inzulinu (77 let) a nikdy bych takovou pitomost neprovedl. Vyléčit se to nedá a tak by posun vpřed znamenal jedině prakticky použitelný měřák pro kontinuální neinvazivní sledování glykemie, jak to naznačuje Glukowise. Ale i to je zatím hudba budoucnosti.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo