Dynamic formulas recenze

1

Vyrýsovat svaly, dodat si sebevědomí a konečně se cítit opravdu skvěle. Dynamic formulas je doplňkem stravy, který by k tomu měl podle reklamního sloganu dopomoci, pojďme se mu pořádně podívat na zoubek a zjistit, jak to vlastně celé je. Dokáže to, co slibuje? Nebo jde jen o neúčinné placebo, co je naprosto k ničemu?

Dynamic Formulas – kapsle, které mají dokázat opravdu velké věci

Dynamic formulas recenzeDalší z řady produktů, který se řadí do kategorie tzv. „suplementů“. Obrovská porce energie v kapslích, která bude působit na celé tělo – především však dokáže rapidně navýšit spalování tukových zásob.

Menší chuť k jídlu, ale také urychlení metabolismu, prostě ve, co je žádoucí, pokud se zrovna rozhodnete shodit pár přebytečných kilogramů, které vás trápí už celkem dlouhou dobu.

Dynamic formulas by se neměl používat současně s alkoholem nebo nápoji obsahujícími ve větším měřítku kofein, jako je například káva.

Určen je pouze osobám starším osmnácti let a ženy těhotné nebo kojící by na něj měly ve svém vlastním zájmu raději zapomenout.

Konzultace s ošetřujícím lékařem také není od věci, pokud například trpíte onemocněními jater nebo srdce, štítné žlázy a ledvin. Jak vidíte, kontraindikací je tu vlastně celkem dost!

Želatinová tobolka, která obsahuje množství účinných látek, rozhodně není žádným velkým zázrakem. Zázračná je tu jen cenová hladina tohoto produktu, protože v zahraničí vyjde 90 kapslí na zhruba třicet dolarů.

Jinými slovy, dávka, která by měla vydržet celý měsíc (ano, doporučená dávkování je maximálně tři kapsle denně, a to vždy ideálně v rozestupu zhruba šesti hodin), vyjde vaši kapsu v přepočtu na necelých osm set korun.

Pravdou je, že za podobnou cenu se můžete vypravit několikrát za měsíc do fitness centra a ještě zbyde na výživný koktejl…

Nepřehlédněte:  Acai berry pravda o účincích

Hello Awin

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password