ePoptávka.cz recenze

0
Aktualizováno

Hledáte někoho, kdo poradí jak na daně? Sháníte zánovní vybavení dětem na hory? Chcete propagovat svou webovou stránku nebo mít skvělou reklamu jako začínající řemeslník? To vše a ještě mnohem víc byste mohli snadno najít na ePoptávce, v různých sekcích jsou tu tisíce nabídek, které jsou pravidelně aktualizované.

epoptavka-recenze Na první pohled to vypadá přímo idylicky. Přijdete, nadhodíte poptávku a během krátké chvíle se dočkáte odpovědi. Filtrování podle krajů je určitě také velké plus, stejně jako přehledný vyhledávač.

Na ePoptavka.cz si můžete přečíst i nějaké zajímavé články, které vám poradí, jak vyhledávat služby nebo zboží co možná nejefektivněji, ať už jste malá firma nebo patříte ke gigantům našeho průmyslu.

Jaké firmy na ePoptavka.cz najdete?

Víte, že ePoptávku využívají různé firmy, které určitě znáte? Spolupracovníky či dodavatele tu hledají například České dráhy, Hamé, Moravia Steel či Siemens, mezi dalšími můžeme jmenovat například Metrostav nebo TRW. Co jméno, to zavedený pojem na našem trhu.

Poptávka půjčky, pomocných prací nebo třeba mytí oken a půjčení auta, tady je k mání zkrátka všechno, nač jen pomyslíte.

Web zpracuje měsíčně více než deset tisíc poptávek, celkově funguje už více než deset roků. Zadání poptávky je snadná záležitost a dočká se tu asi úplně každý.

A jaké jsou recenze klientů? Jsou spokojeni, případně se jim celá ePoptávka moc nepozdává a našli nějaké mezery v poskytovaných službách?

Když budete trochu pátrat ve vodách tuzemského internetu, dozvíte se většinou pochvalné reference. Klienti našli, co potřebovali a zvláště pro malé firmy to bylo jednodušší, než pracně vyhledávat a obvolávat jednotlivé dodavatele.

V tomto směru ePoptávka šetří čas – a čas rovná se peníze – pro drobné podnikatele to platí, jak je jistě obecně známo, hned dvojnásob.

Nepřehlédněte:  Kadeřnický salón Visage de Paris recenze

Očekávejte mnoho reakcí

Čekáte, že se ozve třeba jen jedna firma za celý den? Tak to většinou nebývá, v systému je totiž registrována celá řada subjektů a často už během prvního dne běžící poptávky o sobě dají vědět.

Samozřejmě to není zadarmo, roční výnosy ePoptávky jdou do desítek milionů korun českých (a každoměsíčně se zde zprostředkují obchody v řádu miliard korun).

Zprostředkovatelské služby jsou dnes velmi atraktivní, rozhodně není divu – podnikatelé prostě potřebují ušetřit čas, který by věnovali jinam.

Kladem je tu jednoduchost, nicméně v dobrém slova smyslu. Na webu služby ePoptávka.cz se zorientuje za pár vteřin úplně každý, kdo něco hledá – nebo třeba naopak nabízí své služby. Kladem je, že se zde nabízejí jen prověření dodavatelé nebo poptávající. Dozoruje nad tím zřízené Centrum pomoci, které napomáhá v řešení případných sporů.

VAŠE HODNOCENÍ

18 komentářů
 1. Jedna z nejhorších firem. Přišel jsem kvůli jejich nesplněným slibům o cca 10 000 Kč bez DPH. Nevím, jak mohu požadovat vrácení peněz za falešné sliby.

  Ruce pryč.

 2. Epoptávka je portál který využívá mezer v zákoně a zneužívá slušné pracovité občany vesměs OSVČ. Nalákat živnostníky na jakousi perfektní nabídku a poté z nich tahat peníze, které jsou za jakousi registraci. Žádám tímto i poptávající aby se dobře rozmysleli komu poptávku zadají. Epoptávka rozhodně žádným způsobem neprověřuje kvalitu služeb ani solventnost firem a může se stát že vám domů přijde člověk co nemá o díle ani šajn nebo podvodník co z vás vytáhne peníze bez odvedené práce.

 3. Pokud někdo hledá dodavatele služeb tak je to už z principu jednoduché a funkční , ale pokud na epoptávka jste tím kdo služby má dodávat tak jste lapen do intrik a dle české legislativy jen platit a platit za nic. NEDOPORUČUJI jednání mají opravdu strašné. A jen doporučuji vyvarovat se slovu ANO v jakémkoli významu při komunikaci s touto společností

 4. ePoptávka je jednoduchá služba, která ale dobře funguje. Zadal jsem si, co mě zajímá a na mail mi chodí příležitosti, které zhruba 1 z 5 klapnou. Za mě dobrý :-)

 5. Využívám služby společnosti díky projektu ePoptávka. Jednoduchý princip – za poplatek dostávám poptávky, vytvářím nabídky a získávám nové zákazníky. Zatím mi to funguje dobře. Pro živnostníka fakt ideální věc.

 6. epoptavka.cz (B2M.cz) – špatná zkušenost. Před podpisem smlouvy slibovali (na základě své statistiky) desítky poptávek v mém oboru. Za rok bylo jenom 3! I přesto před ukončením smlouvy hovořili o nějakých 30 poptávkách, které byli mě odeslané v průběhu roku. Když začal rozebírat po každé, překvapivě zjistili, že opravdu bylo jenom 3! „Garance získáni zakázky“ bohužel ne mohl uplatnit, jelikož zaplatil podlé vystavené FA v den splatnosti, ale máji v obchodních podmínkách uvedeno, že „uskutečněním platby se rozumí připsání platby na účet Provozovatele…“. Ne doporučuji!!!

 7. Poptávali jsme tvrzená skla v menším počtu a překvapilo mě že i tak jsme dostali tři zajímavé nabídky ze kterých jsme vybrali pro nás nejvhodnější. Zadáno bylo hned a reakce hned druhý den. Děkujeme :-)

 8. Velice kladně hodnotím rychlost rozeslání poptávky příslušným firmám a v případě, že je pro lepší vyřízení zapotřebí něco doplnit, tak operátor brzy volá a dotazuje se na konkrétní věci. Překvapila mě i rychlost, s jakou dodavatelé odpověděli, a jak přesně, že se již člověk nemusel dát doptávat, mohla jsem rovnou vybrat a zařídit vše.

 9. Na možnost elektronického poptávání jsem narazila náhodou. Velký přínos vidím v tom, že se na poptávku ozývají firmy, které chtějí tuto zakázku získat a nemusíte marně někoho obvolávat a doufat, zda bude mít čas.

 10. Zadání poptávky je velmi jednoduché, po odeslání a zprocesování se tato dostala do systému a prvou reakci – nabídku jsme obdrželi během 2 dnů, takže dostatečně rychle. Celkový počet nabídek a jejich kvalita byly vyhovující.

 11. Vypisuji poptávku na web. Potom se ozve příjemný operátor a poptávku se mnou upřesní. Krátce nato je poptávka zveřejněna. Celé to bylo jednoduché. A začaly se mi ozývat firmy. Bez tohoto webu bychom museli hledat sami. Teď již bude za chvíli rekonstrukce hotová a za pomoc mohu děkovat i tomuto webu.

 12. zadání poptávky bylo jednoduché, ušetřilo mi spoustu času s hledáním vhodného dodavatele, pak stačilo jen vybrat si nejvýhodnější nabídku

 13. Odpovědět
  Mária Cacáková před 2017/03/24

  Bola som veľmi spokojná a naše plastové okná sme realizovali cez jedného z dodávateľov, ktorý ma kontaktoval.

 14. Epoptávka je dobrá když potřebujete sehnat nějakou službu. Nemusíte nic hledat na webu, stačí zadat epoptávku a nabídky Vám přijdou sami. Potom si stačí už jenom vybrat tu nejvýhodnější od nejlepší firmy.

 15. velka pomoc a namala uspora financi mozem odporucit vsetkym co stavaju alebo prerabaju svoju nehnutelnost

 16. ePoptávka je nástroj pro rychlé získání potřebných profesí. Jsem velmi spokojen s poptávkami směřujícími na mou stavební firmu, již několik zakázek jsme díky tomu realizovali.

 17. Chtěl jsem zde získávat poptávky. Volala mi ženská, že je třeba nejprve nabít kredit, aby mi poptávky chodily. Prý ideálně X tisíc (asi 5). Řekl jsem ji, že to je moc. Zeptala se, kolik bych si tak představoval. Já že tak do tisícovky. V tu chvíli se mi ženská úplně vysmála do telefonu, že to snad nemyslím vážně. Byl jsem v šoku z její arogance. Tímto pro mě tato firma skončila. Lituji všech, kteří se u nich registrovali a jsou schopni jen tak někomu poslat X tisíc.

  • Jak je vidět, pane anonyme, rozjel jste širokou negativní kampaň. Takže se vyjádříme i zde. Jak jsem vám již odpovídal jinde, kde se rovněž anonymně vyjadřujete – do našich kreditových služeb se zcela běžně vkládá 1 000 Kč, takže je zcela nepravděpodobné, že by se operátorka vyjadřovala posměšně. Nicméně můžeme tuto záležitost prověřit poslechem hovoru, pokud ovšem máte zájem věc vyřešit. Anonymní vyjádření neřeší vůbec nic.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo