Erotické masáže v Praze nabízejí klientům služby spojené s relaxací i vzrušením

0
Aktualizováno

Erotické masáže v Praze nabízejí dostupné erotické služby, které získávají stále více na oblibě. Jedná se totiž o zcela legální a rozšířené masážní procedury, které se však netýkají přímo sexu jako takového. Klientům je dopřána příjemná relaxace za pomoci zkušených masérek, které dokážou rozproudit nejen tělesnou, ale i erotickou energii. Jak masáže probíhají a které procedury patří mezi nejoblíbenější?

Erotické masáže mohou sloužit i jako terapie

Čím dál tím oblíbenější erotické wellness procedury v sobě snoubí jak klasické masážní praktiky napomáhající k uvolnění svalů a celkového napětí, tak erotický zážitek v podobě masáže intimních partií. Tyto procedury kladou důraz na navození příjemné intimní atmosféry i vyvolání vzrušení díky masérčiným jemným dotekům. Pražské salóny nabízející speciální masáže jsou vyhledávány nejen kvůli specifickému typu uvolnění, ale slouží zároveň také jako určitý druh terapie.

Někteří klienti mají totiž v osobním životě problémy s intimitou či libidem a erotické masáže v takovém případě slouží jako probuzení vnitřních sexuálních pocitů, chtíče či fantazií. Často tak do salónů docházejí i páry, které chtějí buďto zlepšit svůj osobní intimní život a naučit se nové praktiky, nebo si jednoduše chtějí zpestřit společné chvíle příjemnou erotickou wellness procedurou. I když jsou nejčastějšími návštěvníky především muži, procedury jsou určené i ženám hledajícím nové zážitky a způsoby uvolnění.

Salóny nabízejí i další běžné wellness služby včetně sauny nebo vířivky

Některé salóny nabízejí hlavně klasické masážní techniky, jiné se snaží přijít s originálními způsoby, jak klientům zajistit kýžené blaho a relaxaci. Základem je však příjemné, čisté prostředí navozující intimní atmosféru, k dispozici bývá také sprcha, která se používá před i po masáži. Jednotlivé salóny kladou důraz na celkovou péči o klienty a obvykle nabízejí i klasické doplňkové relaxační služby včetně sauny, vířivky a dalších služeb. Součástí bývá i bar s širokou nabídkou nápojů, kam se klienti mohou přesunout po příjemně strávených chvílích na masáži.

Nepřehlédněte:  Renumax recenze

Vedle základních erotických masáží prováděných jednou či dvěma masérkami jsou v nabídce například i masáže tantrické, které jsou založené nejen na fyzickém, ale i duchovním prožitku. V pražských salónech patří mezi ty nejvyhledávanější. Tantrické masáže jsou spojením erotického prožitku s rituálním přístupem, kdy je cílem dosáhnout naprostého napojení zúčastněných na sebe navzájem. Tento typ procedury často volí nejen jednotlivci, ale i páry, které se zároveň učí, jak tantrickou masáž provádět.

Součástí masáže bývá i výuka toho, jak pracovat s dechem a s vlastním prožitkem intimních doteků, jejichž cílem může být i orgasmus. Tantrické masáže si oblíbily i ženy, které mají v běžném sexuálním životě problém s vyvrcholením a díky těmto masážím se mohou naučit lépe naslouchat svému tělu, uvolnit se a orgasmus prožít.

V salónech platí přísná pravidla, sexuální styk je zapovězen

Jednotlivé salóny pak ke svým speciálním procedurám nabízejí i doplňkové služby například v podobě masáže intimních partií prostřednictvím nohou masérky, striptýz či tanec na klíně k navození erotické atmosféry, masáž prostaty, masáž s lávovými kameny či další služby, které si může klient vybrat a připlatit si za ně.

Všechny salóny však mají přísná pravidla. Krom toho, že je vyžadováno dodržování hygieny a na výběr masérek je kladen velký důraz, veškeré ostatní sexuální praktiky krom masáže jsou zakázány. Klient tak nesmí po masérce požadovat sex ani líbání, může ji pouze hladit během některých typů masáží. Jedná se tak o dostupné lehce erotické služby s danými pravidly, které jsou přístupné všem dospělým lidem, jež si chtějí rozšířit obzory, uvolnit se, relaxovat nebo se přiučit něčemu novému.

 

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo