Europe easy energy recenze

9
Aktualizováno

Výdaje za plyn a elektřinu patří k důležitým částkám v měsíčním rozpočtu většiny domácností. Mnoho lidí ale za tyto energie platí zbytečně vysoké částky, přitom byl mohli spoustu peněz ušetřit přechodem k jinému distributorovi.

Jedním z předních českých dodavatelů, kterého si v této recenzi blíže představíme, je společnost Europe easy energy, která poskytuje zemní plyn a elektřinu.

Stručné informace o společnosti Europe easy energy

Jedná se o českou firmu, která zde působí od roku 2011. V lednu 2016 její akcie odkoupila společnost Bohemia Energy, původní značka Europe easy energy ale zůstala nadále zachována.

Nepřehlédněte:  Lama energy a.s. recenze

Firma se zaměřuje na dodávání elektřiny a zemního plynu za výhodné ceny, s důrazem na kvalitní zákaznický servis, jednoduché a přehledné obchodní podmínky a individuální přístup ke každému klientovi.

Zkuste online srovnání ceny plynu na adrese: http://nasetreno.cz/energie-porovnani-ceny-plynu-a-elektriny/plyn/

easy energy diskuze Pro koho je nabídka energií od Europe easy energy určená?
Objednat si elektřinu nebo plyn mohou od 3E jak běžné domácnosti, tak i firemní klientela. Služby jsou dostupné ve všech krajích ČR a přestoupit k této společnosti tak mohou všichni, kdo nejsou spokojení se svým stávajícím dodavatelem energie a chtějí změnu.
Elektřina od 3 E – základní produktové řady
U elektřiny nabízí Europe easy energy tři základní produktové řady. První z nich je určená pro běžné domácnosti a využít ji můžete nejen v bytě či rodinném domě, ale třeba i na chatě.
Druhá produktová řada je určena pro osoby do 30 let, osoby nad 60 let a všechny, kdo mají průkaz ZTP – pro tyto skupiny obyvatel platí speciální zvýhodněný ceník. Poslední tarif je pak určený výhradně pro firemní zákazníky.
Plyn od 3E – základní produktové řady
I u zemního plynu má Europe easy energy tři produktové řady – základní, zvýhodněnou a firemní. V jejich rámci se pak rozlišují ceny za vaření, ohřev vody a topení, jejich podrobný rozpis naleznete na webových stránkách této společnosti, kde si můžete snadno spočítat případnou úsporu.
Kalkulačka úspor Vám spočítá, kolik ušetříte
Přecházet k jinému dodavateli má smysl jen tehdy, pokud se Vám tato změna vyplatí a skutečně Vám ušetří peníze.
Na stránkách 3E je Vám k dispozici přehledná aplikace, s jejíž pomocí si můžete orientačně spočítat, jak vysokou částku byste u této firmy ušetřili – stačí jen zadat několik základních údajů, jako je kraj, stávající dodavatel, spotřeba (tu vyplňovat nemusíte) a pro jaké účely danou energii využíváte.
Jak si mohu objednat služby od Europe easy energy?
Zaujala Vás nabídka levného zemního plynu a elektřiny od 3E? Chtěli byste si jejich služby rovnou objednat nebo se jen nezávazně zeptat na další podrobnosti? Společnost Europe easy energy můžete kontaktovat hned několika způsoby.

Pro telefonický kontakt lze využít bezplatnou infolinku na čísle 800 080 800, pro mailové dotazy je vyhrazena adresa info@3-e.cz a dotaz či objednávku můžete poslat i prostřednictvím webových stránek www.3-e.cz.

dodavatele-energii Zákaznické centrum se nachází přímo v centru Prahy na adrese Na Poříčí 1046/26, 110 00, Praha 1 – Nové Město.
Závěrečné hodnocení
Zemní plyn nebo elektřina od společnosti Europe easy energy mohou být dobrým řešením, pokud u současného dodavatele platíte příliš vysokou sazbu a přechod k 3E by pro Vás znamenal velkou úsporu.
Pokud ale zvažujete změnu, předem si vše důkladně spočítejte, porovnejte si nabídky, případně se poraďte s odborníkem.
Pokud jde o klientský servis, Europe easy energy patří k velmi solidním a vstřícným poskytovatelům služeb, pochvalu si zaslouží i stručné obchodní podmínky a kvalitní webové stránky s dostatečným množstvím informací o jednotlivých produktech.
O kvalitě nabídky Europe easy energy svědčí i její vítězství v aukci dodavatelů energií, kterou nedávno uspořádala organizace dTest.
Přečtěte si recenze na další dodavatele energie:

 

Europe easy energy recenze
5 (100%) 8 hlasů

14 Comments
 1. Bezproblémová komunikace, doporučuji.

 2. Moje první zkušenost se změnou dodavatele… nevychytal jsem správný datum. V druhém pokusu jsem to vzal přímo přes vybranou firmu. Nestačil jsem se divit kolik věcí je k tomu třeba, takže jsem ve výsledku radši, že to za mě 3E udělali a celkově vůbec to za mě vyřídili i s firmou, co jsem měnil.

 3. Vstřícnost tady není sprosté slovo, takový přístup bych očekávala i jinde.

 4. Se zmíněným dodavatelem jsem spokojený, faktury mají pěkně přehledně vedený a zálohy jde s přehledem změnit i v průběhu roku.

 5. 3000,- je celkem fajn ušetřená částka, loni jsme preventivně zálohy nechali zvyšovat, tak letos je necháme zas snížit, abychom platili jak nám to u nich po kalkulaci vychází.

 6. S jejich online servisem jsem moc spokojený, vše jsem u nich zařídil za pochodu s mobilem v ruce.

  • My k nim akorát vyřizujeme přestup a za to že to bude jen online dostaneme do prvního vyúčtování ještě tisícovku navíc.

 7. Mám 3E rok a zatím bych je neměnil, možná spíš převedu i plyn.

 8. Férové jednanie a výdaje za energie sa nám znížili. Zatiaľ meniť nemienime.

 9. Doma topíme přímotopy a hledali jsme si kvůli tomu levnějšího dodavatele protože ta sazba mívá děsný ceny a tady mi to nepřišlo tak přitažený za vlasy. Společně i se smlouvou a domluvenými podmínkami mi to přišlo tak nějak všechno dobře uchopený bez různých zbytečných přirážek.

 10. Měli jsme je dva roky přes dTest a vysoutěžené ceny byly velmi dobré.

 11. Máme od Europe easy energy výhodně ceny u plynu, jen co nám dojede původní smlouvy u elektřiny, tak k nim přehodíme i tu, ať to máme společně u sebe a neděláme si v tom nepořádek. Co jsem se díval, ta elektřina u nich vychází taky obstojně, tak snad jim to vydrží.

 12. Již dva roky se snažím odejít od lamy.
  Nekorektní jednání, na odpověď čekám 4 měsíce, telefon nikdo nezvedá. A ceny, nehorázné, nabídky o 40 % nižší, nejde od nich však odejít

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo