Eva Clinic recenze

0
Aktualizováno

eva-clinic-recenze Eva Clinic je moderním centrem pro estetickou medicínu. Toto centrum využívá moderních metod miniinvazivních zákroků. To znamená, že zde nepodstoupíte klasické plastické operace, které i přes svou velkou oblibu značně zatěžují váš organismus, ale jednoduché a šetrné zákroky, které mají velmi dobré výsledky.

Vyhlazení vrásek, laserová depilace a celulitida

Neinvazivní facelift obličeje, který esteklinika Eva nabízí, dokáže zpevnit pleť ve vašem obličeji a přimět jí, aby vypadala mladistvěji.

Výhodou je, že tato metoda je aplikovatelná po celý rok a ošetření vás nijak neomezí v běžném životě. Už za hodinu je celé ošetření hotové.

Velkým strašákem každé ženy je také celulitida. Estetická klinika Eva Clinic jí řeší pomocí nové metody Body Wraps, kdy nedojde k žádnému invazivnímu zákroku na vašem těle a za pouhé dvě hodiny nabídne ohromující výsledek.

Navíc je to velmi příjemné, je to něco jako masáž. Oblíbeným zákrokem je také liposukce, která má za úkol odstranit přebytečné tuky ve vašem těle.

eva clinic zkušenosti

Eva Clinic řeší tento problém ultrazvukovou metodou. Liposukce je tu tedy rychlá, efektivní, ale především bezbolestná.

Padání vlasů rázem pomine

Zlým snem je pro každou ženu také padání vlasů. Snad žádná žena si nepřeje mít výrazně prořídlou kštici. Zde vám mohou od nadměrného padání vlasů snadno pomoct.

Ošetření zde probíhá metodou slabých injekčních vstřiků aktivní látky, která posílí vlasové váčky. Nejenom, že má tato metoda padání vlasů zastavit, ale ještě by navíc měla vlasy posílit a udělat krásnější.

Nepřehlédněte:  Body Wraps Chodov – recenze a zkušenosti

Video z estetického salonu Eva Clinic


Ulevit vám tu můžou i od nadměrného pocení, což se řeší aplikací botulotoxinu do potních žláz. Díky tomu dojde k omezení eva-clinic-laserova-depilace tvorby potu v dané oblasti. Tento efekt vydrží zhruba jeden rok.

Samozřejmě, jak je u klinik tohoto typu obvyklé, výkony zde si pacienti hradí v plné výši sami.

Eva Clinic vás ale potěší relativně příznivými cenami, které by neměly nijak výrazně zatížit váš rozpočet.

Kontakty a adresy:

Máte zkušenosti se zákroky doktorky Evy Havlové z Eva Clinic? Přidejte vaše recenze, zkušenosti a reference do naší diskuze, ať už jsou pozitivní či negativní, pomůžete tím ostatním. Děkujeme :)

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo