Eveline Slim 3D Termoaktivní zeštíhlující sérum [recenze]

0
Aktualizováno

Termoaktivní zeštíhlující sérum Eveline Slim 3D proti celulitidě má kontrolovat velikost stávajících tukových buněk a zabraňovat dalšímu vzniku celulitidy na povrchu kůže.

Díky technologicky vyspělému termo složení spalujícímu tuk má toto sérum jemně zahřívat pokožku a umožnit rychlé pronikání účinných látek do pokožky a zajistit maximální výsledky. Tukové buňky se mají pomalu redukovat a tělo se má postupně dostávat k pevnějším tvarům a vysněné postavě. Zeštíhlené tělo se má současně dostávat do dobré kondice.

Jak funguje Eveline Slim 3D Termoaktivní zeštíhlující sérum?

Sérum se má nanášet na problematické partie 2x denně, tedy ráno a večer pro efektivnější účinek. Termoaktivní anticelulitidní sérum je zeštíhlující péče fungující ve třech krocích:

  • intenzivně stimuluje proces spalování tukových buněk
  • efektivně bojuje i s velmi neústupnou celulitidou
  • zeštíhluje, tvaruje a modeluje problémové partie, jako jsou pas, hýždě a stehna

Eveline Slim 3D

Jaké je složení Eveline Slim 3D?

Termo složení spalující tuk které podle výrobce účinně snižuje tukové usazeniny, současně odstraňuje uložené tuky a zabraňuje nahromadění nových tuků, zlepšuje odtok tkání a v neposlední řadě aktivuje procesy vylučování vody z těla.

  • Lipocell-Slim complex formuje a zeštíhluje, pracuje na intenzivní stimulaci spalování tukových buněk a blokaci jejich syntézy, čímž aktivně podporuje hubnutí a redukuje příznaky celulitidy
  • L-Carnitin zvyšuje metabolizmus a efektivně redukuje tukovou podkožní tkáň
  • Isocel Slim Cantella Aciatica – někdy psaná jako Centella Asiatica, kofein, mentol a extrakt z břečťanu redukují pomerančovou kůži a modelují kontury postavy
  • Collagen a Elastine zpevňují a zvláčňují pokožku
  • Laminaria Algae jsou mořské řasy bohaté na minerální soli, hluboce hydratují, zklidňují a odstraňují veškerou přebytečnou vodu z našich tkání a celkově posilují strukturu pleti
Nepřehlédněte:  Dělená strava

Jak je to doopravdy? Recenze Eveline Slim 3D – Termoaktivní zeštíhlující sérum.

Takové účinky slibuje mnoho přípravků, ale samo o sobě nefunguje zázračně nic. Pokud jej budete jen zlehka natírat, tuk nemizí, jen se vypne a vyhladí kůže. Bez dennodenní poctivé masáže nefunguje žádný přípravek. Pokud jej ale budete nanášet s poctivým masírováním a nejlépe před cvičením a po něm, krásně vypne pokožku, podpoří se ubývání tuku a zmenší se celulitida.

Nejvíce změn zaznamenaly ženy, která to propojily s poctivou masáží a nejlépe s vakuovým přístrojem. Některé z nich si stěžují na značné pálení. To se ale snižuje úměrně s ústupem celulitidy. U aktivních žen zabírá velmi dobře a spousta z nich píše, že na lepší přípravek zatím nenarazily. Celulitida mizí a kůže je mnohem pevnější. Většina žen jej tedy doporučuje. Poctivě a pravidelně mažte a masírujte a výsledky se dostaví.

A jak jste byli s Eveline Slim 3D spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s Eveline Slim 3D termoaktivním zeštíhlujícím sérem?

Podělte se o to s ostatními.

Eveline Slim 3D Termoaktivní zeštíhlující sérum [recenze]
3.5 (70%) 2 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo