Extrakt Befungin

2

befungin-extrakt-caga-recenzeTmavá tekutina, která má hořkou chuť. Existuje ale spoustu důvodů, proč se jí napít – například, pokud trpíte onemocněním jater, sleziny nebo třeba žaludečními vředy.

Befungin má velmi dobrý antioxidační efekt a doslova nakopne vaši imunitu.

Doporučuje se i pro zotavení po náročnějších operacích, podle recenzí se zlepšení dočkáte opravdu hned – už během prvního týdne jsou hmatatelné výsledky.

A z čeho se vlastně befungin vyrábí?

Co je to vlastně Čaga? Choroš parazitující na břízách

extrakt-cagaBříza je ruský národní strom, i proto jsou první historické zmínky o účincích befunginu právě odtud.

Tmavá houba, jeden z poddruhů choroše, parazitovala hlavně na břízách, ale i na jilmech nebo jasanech, výjimkou nejsou ani jeřabiny.

Není to houba jen tak ledajaká, dokáže dorůst i několikakilogramové váhy a pětikilové hmotnosti, žije i dvacet let a jediným zdrojem výživy je šťáva z hostitele.

Rusové jí říkají Čaga (u nás se zažilo označení Rezavec šikmý – Inonotus Obliquus), sbírat se má nejlépe na začátku jara a během podzimu, kdy obsahuje nejvíce účinných látek.

Lidové léčitelství ji znalo po dlouhou dobu, v polovině devatenáctého století se extrakt z Čagy dostal na trh i jako oficiální medicína.

Kromě toho, že obsahuje spoustu užitečných minerálů, je také zdrojem melaninu.

A tato látka, jak poukazují četné moderní vědecké výzkumy, dokáže potlačit virové bujení a stabilizuje buněčnou membránu.

Tinktura z Čagy se dá ale využít i celkem prakticky, upraví metabolismus na ideální úroveň, pomáhá při kožních onemocněních a ve stomatologii dokáže potlačit rozvíjející se parodontózu.

Třikrát denně polévková lžička roztoku, který se připraví ze tří čajových lžiček tinktury smíchaných se šálkem teplé převařené vody. Kúra se může užívat i čtyři měsíce, ideálně vždy asi půl hodiny před jídlem.

Nepřehlédněte:  One Two Slim recenze na hubnutí

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password