Extrakt Befungin

1

befungin-extrakt-caga-recenzeTmavá tekutina, která má hořkou chuť. Existuje ale spoustu důvodů, proč se jí napít – například, pokud trpíte onemocněním jater, sleziny nebo třeba žaludečními vředy.

Befungin má velmi dobrý antioxidační efekt a doslova nakopne vaši imunitu.

Doporučuje se i pro zotavení po náročnějších operacích, podle recenzí se zlepšení dočkáte opravdu hned – už během prvního týdne jsou hmatatelné výsledky.

A z čeho se vlastně befungin vyrábí?

Co je to vlastně Čaga? Choroš parazitující na břízách

extrakt-cagaBříza je ruský národní strom, i proto jsou první historické zmínky o účincích befunginu právě odtud.

Tmavá houba, jeden z poddruhů choroše, parazitovala hlavně na břízách, ale i na jilmech nebo jasanech, výjimkou nejsou ani jeřabiny.

Není to houba jen tak ledajaká, dokáže dorůst i několikakilogramové váhy a pětikilové hmotnosti, žije i dvacet let a jediným zdrojem výživy je šťáva z hostitele.

Rusové jí říkají Čaga (u nás se zažilo označení Rezavec šikmý – Inonotus Obliquus), sbírat se má nejlépe na začátku jara a během podzimu, kdy obsahuje nejvíce účinných látek.

Lidové léčitelství ji znalo po dlouhou dobu, v polovině devatenáctého století se extrakt z Čagy dostal na trh i jako oficiální medicína.

Kromě toho, že obsahuje spoustu užitečných minerálů, je také zdrojem melaninu.

A tato látka, jak poukazují četné moderní vědecké výzkumy, dokáže potlačit virové bujení a stabilizuje buněčnou membránu.

Tinktura z Čagy se dá ale využít i celkem prakticky, upraví metabolismus na ideální úroveň, pomáhá při kožních onemocněních a ve stomatologii dokáže potlačit rozvíjející se parodontózu.

Třikrát denně polévková lžička roztoku, který se připraví ze tří čajových lžiček tinktury smíchaných se šálkem teplé převařené vody. Kúra se může užívat i čtyři měsíce, ideálně vždy asi půl hodiny před jídlem.

Nepřehlédněte:  Bachovy esence recenze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo