Fincentrum reality recenze

1
Aktualizováno

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

V každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma Fincentrum reality.

Služby realitních společností, ať už jde o Fincentrum reality či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a právě k tomu slouží tato hodnocení.

fincentrum-reality-recenze Na této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou Fincentrum reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na Fincentrum reality

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Megaron reality recenze

3 komentáře
  1. realitka jen pro bohaté. při vice zájemcích o koupi nemovtosti neakceptují prvního ,ale formou dražby vyšponují původní nabídkovou cenu i o několik set tisíc výš . jednoznačně podvodné jednání. podle nich férové transparentní řešení výběru toho pravého zájemce o nemovitost !!!

  2. Slovo nejhorší nedokáže vystihnout jaké chování mají. Nedoporučuji. A dovoluji si varovat před touto organizací.

  3. nejhorsi relaitka co znam,nekomunikuji,dva mes jsem chtela koupit byt a nebylo mi to umozneno,bud chripka nebo dovolena a podivat se na byt vubec zadna sance,,,,,,,asi vydelavaji dost a nemusi prodavat neochotni lide a vubec jim to nevadi!!!!nic od nich nechtejte!!!!!!

    Zanechte své hodnocení nebo dotaz

    Register New Account
    Obnovit heslo