Fincentrum reality recenze

0
Aktualizováno

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

V každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma Fincentrum reality.

Služby realitních společností, ať už jde o Fincentrum reality či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a právě k tomu slouží tato hodnocení.

fincentrum-reality-recenze Na této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou Fincentrum reality zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na Fincentrum reality

Fincentrum reality recenze
1.9 (37.5%) 8 hlasů
Nepřehlédněte:  Aktiva Reality recenze

7 Comments
 1. S realitní kanceláří nejsem spokojená,
  Aneta

  • My též ne, já jsem svůj komentář již psala, obchod se během půlroční blokační doby neuskutečnil, jelikož zprostředkovatel vůbec nic nedělal, jen vyčkával a ještě se ve vyjádření k mé reklamaci vyjádřili stylem, že nebyl důvod, aby se aktivně zapojovali do jednání o kupních smlouvách a vyčkávali. Neskutečné. Na oficiální výzvu naší advokátky ohledně řešení obchodu vůbec nereagovali!!! A nejhorší je, že se s nimi za našimi zády spojila i advokátka strany prodávající a nyní nás tlačí k tomu, abychom podepsali, že nic po nikom nechceme a obchod byl super, jinak nebudeme bydlet!!!!!

 2. Nejhorší zkušenost v životě, zatím to vypadá, že díky nim skončím pod mostem. Bohužel není cesta zpět, jen se snažit urgovat, aby začali alespoň trošku pracovat, jelikož máme podepsanou blokační dohodu na dům, který prodávají, zaplacený blokační poplatek a mám i prodanou svoji nemovitost, abych mohla financovat koupi, ale realitní makléř arogantní, nezvedá telefony, na emaily nereaguje, vždy slíbí, že zjistí věci, na které se ptám, ale nikdy nic. Je to běh na dlouhou trať, s hodně starostmi a to si člověk myslí, když kupuje přes realitku, bude to bez starostí, ano, ale přes solidního realitního makléře, ne přes Fincentrum reality. Bude zázrak, jestli se koupě uskuteční. Nejhorší, že nemáte dovolání, provize činí 272 tisíc a neuhradí ani platbu za notářskou úschovu peněz, no nejhorší, nejhorší, nejhorší !!!!!!!!

 3. Už jsem posilal e-mail i na vedení. Děs a hrůza. Žádná komunikace nic. Člověk se doprosuje chce koupit a má smolika. Zjistil jsem číslo na majitele a poreferoval mu jak se snažím 14 dnů kontaktovat RK a mám smolika. Pokaždé mi řeknou a napíšou ze zavolaji. Prd. Evidentně nezájem něco prodat. Snad zmizí ze světa RK.

 4. realitka jen pro bohaté. při vice zájemcích o koupi nemovtosti neakceptují prvního ,ale formou dražby vyšponují původní nabídkovou cenu i o několik set tisíc výš . jednoznačně podvodné jednání. podle nich férové transparentní řešení výběru toho pravého zájemce o nemovitost !!!

 5. Slovo nejhorší nedokáže vystihnout jaké chování mají. Nedoporučuji. A dovoluji si varovat před touto organizací.

 6. Odpovědět
  Radka Trantinova před 2019/02/01

  nejhorsi relaitka co znam,nekomunikuji,dva mes jsem chtela koupit byt a nebylo mi to umozneno,bud chripka nebo dovolena a podivat se na byt vubec zadna sance,,,,,,,asi vydelavaji dost a nemusi prodavat neochotni lide a vubec jim to nevadi!!!!nic od nich nechtejte!!!!!!

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo