Finemoney půjčky [recenze]

1

Nebankovní společnost Finemoney (celý název Finemoney SE praha libeň v holešovičkách), která poskytuje půjčky ve výši od 50 000 do 5 000 000 Kč, u kterých je nutné ručení s nemovitostí.

Placený článek na idnes o této firmě – http://sdeleni.idnes.cz/chcete-uver-ci-pujcku-pozor-na-podvody-ruznych-webu-radi-finemoney-1dh-/

Máte s nimi někdo zkušenosti? Přispějte do diskuze.

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Recenze na Svět-zdraví.cz

6 Comments
 1. Mám od nich úvěr a vše ok. Ale chápu že jsme národ rýpalů a neustálých ztěžovatelů. At si každy sam rozhodne, kde si půjčí

 2. Pánové lžete!!
  Finemoney je seriozní firma,měl jsem půjčku přes dva roky a splácel jsem celou dobu na stejný účet,podařilo se mi půjčku předčasně splatit a nezaplatil jsem ani korunu navíc než co bylo ve smlouvě.Naopak když jsem předčasně platil hypotéku u Hypoteční banky dostal jsem pokutu 50tis za předčasné splacení. Finemoney si nenapočítala navíc ani korunu!
  Moc děkuji za seriozní jednání p.Jaroslavu Michalovi z Finemoney.
  Pavel Ž.

 3. Jsou to podvodníci. záměrně mění čísla učtů a sankce- LICHVÁŘI. Podpisem zástavní smlouvy jim nemovitost vlastně dáváte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Záměrně neposkytují spotřebitelské úvěry aby si mohli nárokovat tak vysoké provize za poskytnutí úvěru a také aby si mohli nárokovat různé sankce za každou blbost. Prostě mají to dobře vymyšlené – nalákají klienta jakože na výhodný úrok ale neřeknou klientovi že se nejedná o spotřebitelský úvěr, ten je jako jediný chráněný zákonným ustanovením a tomu se oni vyhýbají. Pak vybalí na Vás výši poplatku za poskytnutí úvěru. Pokud můžete a nemáte s touto společnosti nic podepsaného tak se ji raději obloukem vyhněte. Kdybych já věděl co vím dnes tak se mi nemusel tak nesmyslně prodražit úvěr a já bych nepřišel o byt. Trpká zkušenost s touto společností.

 5. Stačí kouknout na jejich všeobecné obchodní podmínky a na ty sankce anebo s úvěrovou smlouvou zajít k právníkovi na konzultaci. O provizi za poskytnutí úvěru anebo o sankci za předčasné splacení se už ani nebudu zmiňovat.

 6. Od této společnosti dejte ruce raději pryč, jejich provize za poskytnutí úvěru je neúměrně vysoká a navíc ve smlouvě samá sankce skoro za cokoliv, když budete chtít úvěr předčasně doplatit tak sankce neskutečné. Prostě umějí sedřít klienta skoro na kůži. Ostatně každý má možnost se přesvědčit osobně.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo