Fito spray – recenze

-1

fito-spray-recenzeSprej, se kterým zhubnete? No není to už na první pohled hodně podezřelé?

Roztok si totiž údajně jen nastříkáte pod jazyk a pár gramů nadváhy je hned pryč – tohle párkrát opakovat a brzy se projeví výsledek v podobě ztracených tukových zásob, které si někteří pěstují už po dlouhá léta.

Samozřejmě, něco tu opravdu tak docela nesedí. Fito spray na hubnutí je na českém trhu už skoro osm let, ale rozhodně nemůžeme říci, že by šlo o revoluční záležitost.

Zhubnout bez patřičné změny životosprávy nebo cvičení prakticky ani nelze.

Poměrně vysoká cena za Fito sprej je nevýhodou

Osm stovek za jeden jediný opravdu maličký sprej? I to je rozhodně přemrštěné, navíc když si pročteme základní složky tohoto přípravku.

Kult štíhlosti je ale stále v kurzu a možná něco podobného přesvědčí tisíce lidí, kteří pak budou litovat příliš vysoké investice. Samozřejmě však – bohužel – pozdě bycha honit, získat své peníze zpět je v podobných případech skoro nemožné.

Pomáhá Fito spray na hubnutí?

Co že vlastně Fito spray obsahuje? Je to prosté, výtažky z různých rostlin nebo dokonce také ovoce. Stejného či přinejmenším podobného efektu docílíte, pokud si dáte mango, acai bobule, kustovnici čínskou v sušené podobě nebo třeba budete pít zelenou kávu.

Jde sice o extrakt živin, to na jednu stranu ano – ale za podobnou cenu to snad ani nikdo nemůže myslet vážně.
Komplex těchto látek sice tělu částečně zabrání ve skladování dalších tuků, ale stávající podkožní zásoby rozhodně sám od sebe zázračně neodbourá.

Na jednu stranu nejde o nic nezdravého (ba naopak, složky jsou vlastně stoprocentně přírodní, o tom nemůže být pochyb), ale 50 mililitrů za skoro osm stovek, to je přeci jen vysoká cena.

Možná uděláte lépe, když si všechny složky Fito spreje pořídíte a budete užívat zvlášť. Je to svého druhu sázka na jistotu.

Nepřehlédněte:  Glioblastom

Máte s Fito spray na hubnutí zkušenosti, nebo přemýšlíte o koupi? Přidejte vaše dotazy a recenze dolů do diskuze

1 Comment
  1. Reply
    HONZA 2018/07/07 at 13.39

    Nevyzkoušel jsem to, ale vůbec tomu nevěřím. Kdyby to byl takový zázrak, byly by distribuční kanály dávno zahlcené. Inu, s lidskou důvěřivostí se dá skvěle obchodovat………………

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo