Fito spray – recenze

4
Aktualizováno

fito-spray-recenze Sprej, se kterým zhubnete? No není to už na první pohled hodně podezřelé?

Roztok si totiž údajně jen nastříkáte pod jazyk a pár gramů nadváhy je hned pryč – tohle párkrát opakovat a brzy se projeví výsledek v podobě ztracených tukových zásob, které si někteří pěstují už po dlouhá léta.

Samozřejmě, něco tu opravdu tak docela nesedí. Fito spray na hubnutí je na českém trhu už skoro osm let, ale rozhodně nemůžeme říci, že by šlo o revoluční záležitost.

Zhubnout bez patřičné změny životosprávy nebo cvičení prakticky ani nelze.

💡 Dbejte na bezpečnost hubnutí: Hledáte-li cestu ke štíhlé postavě a zdravému hubnutí bez jo-jo efektu, raději vyzkoušejte účinnou ketonovou dietu, která je založena na principu ketózy, což je ve zkratce přirozená funkce metabolismu, která funguje tak, že svaly berou energii z tukové tkáně, nikoliv z přijímaného cukru. Mezi osvědčeného výrobce řadíme značku Proslim, která nabízí keto balíčky s koktejly, kaší, polévkami, omeletou a palačinkami. ✅ Oficiální eshop Proslim.

Poměrně vysoká cena za Fito sprej je nevýhodou

Osm stovek za jeden jediný opravdu maličký sprej? I to je rozhodně přemrštěné, navíc když si pročteme základní složky tohoto přípravku.

Kult štíhlosti je ale stále v kurzu a možná něco podobného přesvědčí tisíce lidí, kteří pak budou litovat příliš vysoké investice. Samozřejmě však – bohužel – pozdě bycha honit, získat své peníze zpět je v podobných případech skoro nemožné.

Pomáhá Fito spray na hubnutí?

Co že vlastně Fito spray obsahuje? Je to prosté, výtažky z různých rostlin nebo dokonce také ovoce. Stejného či přinejmenším podobného efektu docílíte, pokud si dáte mango, acai bobule, kustovnici čínskou v sušené podobě nebo třeba budete pít zelenou kávu.

Nepřehlédněte:  IQOS - elektronická cigareta bez kouře [recenze]

Jde sice o extrakt živin, to na jednu stranu ano – ale za podobnou cenu to snad ani nikdo nemůže myslet vážně.
Komplex těchto látek sice tělu částečně zabrání ve skladování dalších tuků, ale stávající podkožní zásoby rozhodně sám od sebe zázračně neodbourá.

Na jednu stranu nejde o nic nezdravého (ba naopak, složky jsou vlastně stoprocentně přírodní, o tom nemůže být pochyb), ale 50 mililitrů za skoro osm stovek, to je přeci jen vysoká cena.

Možná uděláte lépe, když si všechny složky Fito spreje pořídíte a budete užívat zvlášť. Je to svého druhu sázka na jistotu.

Máte s Fito spray na hubnutí zkušenosti, nebo přemýšlíte o koupi? Přidejte vaše dotazy a recenze dolů do diskuze

Fito spray – recenze
2.9 (57.39%) 46 hlasů

10 Comments
 1. ahoj tady MILA z Moravy taky jsem naletěla na nakupFITO SPREJ pani byla presvedciva tak jsem si obědala dala sem si to ale3 krat bylo mi akorad tak spatne vpuse sem mela jak nechci byt as tak zprosta vpr……… ale je to zrejme ma chyba ze tak duvěruji včeske republice lidem vše co je na iternetu je podvod kremy, tablety na diabetes proste vše už snad jsem se poučila

 2. Jen se divím,že se k tomu paní Kateřina propůjčila.

 3. Dobrý den koupila jsem fito spray už po druhé měla hsem oslabenou imunitu a můžu říci že po tomto jsem lepší nejsem tak unavená má plno vitamínů,a zhubla jsem kg,po 1 měsíci či po 14 dnech nepoznáte výsledky,já jsem spokojena.

 4. Taky me pani na druhé straně přesvědčila o výhodnosti dvojího baleni a já hloupá husa jsem naletěla! Moc jsem nepotřebovala zhubnout spise me zaujalo vyčištění organismu!! Po vypotřebovaní dvojího baleni jsem nezaznamenala žádné účinky jen jsem mela zvýšenou chuť na sladké takže jsem nakonec přibrala 1kg.Takze nebudte naivní a důvěřiví jako já a svoje těžce vydělané peníze investujte do užitečnějších věci

 5. tak dnes mi take ,,Fito spray dorazil a nemuzu uverit ze jsem naletela .protoze na krabicce zadny specialni kod neni a krabicka je jina nez by mela byt :-( a bez ceskeho navodu

 6. Vážení klienti, plně se ztotožnuji, že cena je ššššííílená, ale to je obchod. Nejlepší je, že ihned po odeslání mailu se Vám ozve prodejce a zkouší finty na vice balení. Můj problém byl, že k tomu český popis a když jsem zavolal na centrálu, tak to byl jen záznamník v ruštině!!. Potom jsem volal na číslo, které se přihlásilo po odeslání objednávky a opět hlucho. Tak jsem si znovu objednal novou dávku a do minuty se mi ozval prodejce. Můj dotaz zněl, proč není český návod a bylo mi řečeno, že evropská unie povoluje vyjímku na zaslání zboží poštou , kurýrem. Blbost, tak, pokud si to někdo koupíte, tak to berte, že jste poskytli dar. Účinek 0 !
  Přejí všem postavit anténu, když Vás budou lámat.

 7. Mám tento „zázrak“ již více než měsíc. Při nákupu nás pán na telefonu, který po objednávce jednoho kusu ihned volal“, „přesvědčil“ o koupi více kusů za výhodnou cenu….
  Chodím 3 – 4 x týdně na cvičení Milon circle a snažím se omezit jídlo hlavně večer. Rozhodně se nepřejídám. Přiznávám, dám si občas pivo, nyní jsem to omezil v posledním týdnu.
  Za dobu používání jsem zhubnul zázračných 1,0 kg.
  Dle mého názoru jde opět o snahu napálit zákazníky vodou s citronem nebo něčím podobným.
  ROZHODNĚ NEVĚŘTE BLUDŮM O RYCHLÉM ZHUBNUTÍ BEZ ZMĚNY ŽIVOTNÍHO STYLU A UŽ VŮBEC NE S TÍMTO „ZÁZRAKEM“, KTERÝ VÁM DORAZÍ ODNĚKUD Z LOTYŠSKA NEBO LITVY….

 8. Dnes mi to přišlo, tak uvidíme cy jé tak zázračný jak o něm pisut.

 9. Nevyzkoušel jsem to, ale vůbec tomu nevěřím. Kdyby to byl takový zázrak, byly by distribuční kanály dávno zahlcené. Inu, s lidskou důvěřivostí se dá skvěle obchodovat………………

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo