Foot Powder recenze

0
Aktualizováno

Foot Powder – Pudr, se kterým se podle výrobce už nemusíte bát problémů s plísněmi na nohou nebo nepříjemným zápachem. Foot Powder je produktem z dílny společnosti Naturale. Pravidelná péče o nohy a obuv je velmi důležitá, protože i boty obsahují zárodky hub a bakterií, které pak mohou při celodenním nošení hodně potrápit.

Foot powder recenze

Speciální pudr na nohy, který lze užívat i dlouhodobě

Mikroflóra, které bylo využito při výrobě Foot Powderu, má mít speciální vlastnosti – dá se jej využívat klidně i celoročně, bez ohledu na to, jestli se potíte v zimní obuvi se silnými ponožkami nebo chodíte ve volnějších letních sandálech.

Výrobce je však na českém trhu už dosti proslulý. A proč? Zejména díky tomu, že je velmi drahý a má spoustu negativních recenzí, dá se proto soudit, že vlastně vůbec nezabere, spíše vyprázdní peněženku.

foot-powder-pudr-na-nohy Problémy s plísněmi na nohou přitom netrápí jen dorostence, ale často i penzisty, které takto může připravit o značnou část důchodu.

Poškození sami často tvrdí, že s reklamací jsou problémy, prodejce není příliš ochotný komunikovat. Přitom už v minulosti uvedl na trh (a za záhadných okolností také stáhl) několik přípravků, které měly pomoci s plísní na nohou, šlo o speciální spreje nebo tablety.

Ať už pocházejí problémy s plísněmi odkudkoliv, bude lepší situaci řešit s ošetřujícím lékařem, nárok na tuto péči má přeci každý, kdo si hradí veřejné zdravotní pojištění.

Pokud máte využívat nějaké přípravky, které pomohou, zjistěte si o nich nejdříve něco na tuzemském internetu – a také se zeptejte v lékárně, kde budou mít hned jasno.

Nepřehlédněte:  Bioxelan recenze

Kolik Foot Powder stojí a kde ho koupím?

Cena tří balení Foot Powderu totiž přesahuje hranici dvou tisíc korun, a je jisté, že takto drahé zásypy na obuv a chodidla nenajdete asi nikde jinde.

Zkuste například využít i léčivou moc přírody (ostružinové listí nebo lichořeřišnice), někdy na plíseň pomůže i čerstvá šťáva z česneku, která působí i jako přírodní antibiotikum.

Diskuze a vaše zkušenosti s pudrem Foot Powder

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo