Foot Powder recenze

0

Foot Powder – Pudr, se kterým se podle výrobce už nemusíte bát problémů s plísněmi na nohou nebo nepříjemným zápachem. Foot Powder je produktem z dílny společnosti Naturale. Pravidelná péče o nohy a obuv je velmi důležitá, protože i boty obsahují zárodky hub a bakterií, které pak mohou při celodenním nošení hodně potrápit.

Foot powder recenze

Speciální pudr na nohy, který lze užívat i dlouhodobě

Mikroflóra, které bylo využito při výrobě Foot Powderu, má mít speciální vlastnosti – dá se jej využívat klidně i celoročně, bez ohledu na to, jestli se potíte v zimní obuvi se silnými ponožkami nebo chodíte ve volnějších letních sandálech.

Výrobce je však na českém trhu už dosti proslulý. A proč? Zejména díky tomu, že je velmi drahý a má spoustu negativních recenzí, dá se proto soudit, že vlastně vůbec nezabere, spíše vyprázdní peněženku.

foot-powder-pudr-na-nohyProblémy s plísněmi na nohou přitom netrápí jen dorostence, ale často i penzisty, které takto může připravit o značnou část důchodu.

Poškození sami často tvrdí, že s reklamací jsou problémy, prodejce není příliš ochotný komunikovat. Přitom už v minulosti uvedl na trh (a za záhadných okolností také stáhl) několik přípravků, které měly pomoci s plísní na nohou, šlo o speciální spreje nebo tablety.

Ať už pocházejí problémy s plísněmi odkudkoliv, bude lepší situaci řešit s ošetřujícím lékařem, nárok na tuto péči má přeci každý, kdo si hradí veřejné zdravotní pojištění.

Pokud máte využívat nějaké přípravky, které pomohou, zjistěte si o nich nejdříve něco na tuzemském internetu – a také se zeptejte v lékárně, kde budou mít hned jasno.

Kolik Foot Powder stojí a kde ho koupím?

Cena tří balení Foot Powderu totiž přesahuje hranici dvou tisíc korun, a je jisté, že takto drahé zásypy na obuv a chodidla nenajdete asi nikde jinde.

Zkuste například využít i léčivou moc přírody (ostružinové listí nebo lichořeřišnice), někdy na plíseň pomůže i čerstvá šťáva z česneku, která působí i jako přírodní antibiotikum.

Nepřehlédněte:  Hydroface recenze

Diskuze a vaše zkušenosti s pudrem Foot Powder

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo