ForFemina na odvodnění

0

Nepříjemná nadváhá může být způsobena z mnoha důvodů. Jedním z důvodů, který není ovšem tak často zmiňovaný je zavodnění těla.

Mnoho lidí, kteří nedodržují pravidelný pitný režim anebo mají zdravotní potíže, jsou „objemnější“ hlavně kvůli tomu, že je jejich tělo zavodněné a drží si tedy v těle více vody, než je potřeba.

Forfemina odvodnění recenze

K tomu, aby se člověk odvodnil je potřeba dostatečně pít, dodržovat zásady zdravého životního stylu (například omezit sůl) a také musí mít v pořádku svoje tělo a to především ledviny.

Právě přípravek Forfemina na odvodnění, který můžete koupit například v lékárnách dr. Max, má pomáhat lidem, kteří jsou zavodnění a potřebují se zbavit nadbytečné vody v těle.

Jde o bylinný doplněk stravy, který se podává v tabletách. Každé balení Fo rfemina obsahuje 30 tablet, což je dávka, která vám vyjde na měsíc. Než přejdeme k tomu, co by měl přípravek Forfemina dělat, je dobré si ujasnit toto:

Forfemina odvodnění recenzePřípravek Forfemina – přípravek na odvodnění těla cps.30 je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.  

Složení přípravku Forfemina

 • 80 mg prášek z brusinek (klikvy velkoplodé)
 • 50 mg extrakt z kopřivy
 • 50 mg prášek z jablečného octa
 • 12 mg zinek  * (*120 % doporučené denní dávky)

Může Forfemina účinkovat?

Podle složení se jistě nejedná o žádný zázračný přípravek, který vás okamžitě zbaví problémů. Ovšem šance na to, že vám Forfemina pomůže určitě je. Bylinné složení má pozitivní vliv na odvodnění a otoky nohou, avšak u lidí, kteří jí velmi nezdravě a jejich potíže jsou většího rázu se účinek nemusí vůbec dostavit.

Hodnocení doplňku stravy Forfemina na Heurece od kupujících zákazníků je 75%. Většina recenzí na Forfemina je tedy kladných, ovšem vyskytuje se tam i množství negativní recenzí a hodnocení.

A co vy? Máte s přípravkem ForFemina na odvodnění zkušenosti? Přidejte vaše hodnocení do diskuze!

4 komentáře
 1. Jsem naprosto spokojená.Užívám tabletu již třetí měsíc a cítím se fajn.
  Váha mi dolů nejde, ale již nemám břicho jako těhotná. Špeky samozřejmě nerozpustí, to chce změnu jídelníčku a pohyb.

 2. Já si kupuji For Feminu už asi 2 roky, teď asi 1/2 roku Slim…mám pocit, že Slim je lepší. Je mi 50 a samozřejmě mi tělo začíná ukazovat, že není nejmladší. Také mám nadváhu. Léků na hubnutí jsem vyzkoušela za 20 let HAFO, není žádný efekt. Jasné. Ale FF neberu kvůli hubnutí, ale kvůli otokům DK. Zkusila jsem víceméně náhodou, zdálo se mi, že je celkem dobrá, tak jsem ji brala jak píšu výše. Teď asi 3 týdny neberu – došla mi a neměla jsem čas objednat…….mám neskutečně oteklé kotníky. Opravdu. Jdu ji honem objednat!!! :D
  PS: Na hubnutí NE, na odvodnění ANO :D
  Jsem zdravotní sestra, je samozřejmě vyloučit nějaké jiné choroby, kvůli kterým otékají DK, já mám teď sedavou práci a ta nadváha…proto ty otoky…

 3. Odpovědět
  Lenka Stejskalová 2017/08/16 at 16.14

  Nemůžu říct, že by to byl nějakej zázrak, ale trošku mi to pomohlo. Něco na tom bude, jasně, brusinky, kopřivy a jablečnej ocet, to jsou recepty na zdraví mýho mládí. Akorát ta cenovka je hrozná, protože ne každej na to má ty peníze, fakt dost velká pálka, a to ještě nejsem vůbec důchodkyně.

  • je třeba si pamatovat, že na co je reklama to obvykle nestojí za nic. Dobré a kvalitní zboží drahou reklamu nepotřebuje. A taky trochu přemýšlet . Konkrétně u tohoto výrobku si spočítat kolik octa, a kopřivového čaje by člověk za tu cenu nakoupil

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password